Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: Turksportal Büyüklüğü

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bir de listeyi görebilseydik.
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by maNga 33 View Post
    BlacKSpiriT varmıydı acaba
    Tanıdık gelmedi

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Bende varmıydım.
    Ad soyad açık adres lazım mı
    Seni de hatırlamıyorum ki

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Peki beni? Beni beni ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Bende listeyi merak ettim şimdi. Benim nickimin olması biraz zor gibi ama bende eskiden Togiii'ydim.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

neredeyse herkes vardı diyorum ya buradaki. dergimi 20 lira başlangıç fiyatı ile açık arttırmaya mı sunsam

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Konu yavaştan "Arkadaş bulma konusu"na doğru kayıyor Bende eski nickimi söyliyim bari bilmeyen vardır "Cifaaa"
    senin eski nicki pek bilmezler çok eskiden değiştirdin sen. biz son dalgayız..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Dergiyi bulduysan o sayfaların fotoğrafını çekte paylaş. Aç gözlülük yapma

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

şu an öğrenci evimde duruyor dergi yaz okulunda yaparız. ama tek sayfa değil ki. dergi turksportalı anlatırken sağ tarafta liste halinde ve bikaç sayfa.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    şu an öğrenci evimde duruyor dergi yaz okulunda yaparız. ama tek sayfa değil ki. dergi turksportalı anlatırken sağ tarafta liste halinde ve bikaç sayfa.
    Şu resimdeki gibi demi ?

Biraz araştırdım ama Level arşivlerini yayınlamıyor sanırım. Chip Dergisi arşivlerini düzenli olarak paylaşıyor ama Level'in sanırım böyle bir özelliği yok.

Ayrıca Levelin kendi sitesinde o sayıya ait tanıtımda şöyle bir resim var. Sanırım sayfanın sağ tarafındaki listede Nickler yazıyor.

Peki beni? Beni beni ?
    Seni hatırlamam mı Cihan'ım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Seni hatırlamam mı Cihan'ım
    Hayır sen değil. Yani sende hatırla tabi de Sayfada adımın olduğunu hatırlıyormusun

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Hayır sen değil. Yani sende hatırla tabi de Sayfada adımın olduğunu hatırlıyormusun
    Herkes varmış işte olum.Sen de varsındır.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Herkes varmış işte olum.Sen de varsındır.
    Olsun. Bakanın beni hatırlaması ayrı bi olay

Vardın vardın
    Sitede hiç canlılık yok ama.
    Kariyer hikayeme yorum yapan yok hiç. Kendim yazıp kendim oynuyorum.
    Barış'ın kariyeri vardı, herkesin wonderkid olduğu çok güzel fikir ama yorum yapan yok ona da.
    Eskiden böyle değildi TSI

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Vardın vardın
    Barış'ın kariyeri vardı, herkesin wonderkid olduğu çok güzel fikir ama yorum yapan yok ona da.
    Eski canlılığın olmadığı hepimizin ortak fikri. Kariyer konusunda da eskiden az sayıda ve güzel kariyerler vardı o yüzden çok mesaj atılıyordu. Ama şimdi çok fazla sayıda kariyer var ve kimisi klasik kariyerler olduğu için mesaj atımı çok düştü.

Eski canlılığın olmadığı hepimizin ortak fikri. Kariyer konusunda da eskiden az sayıda ve güzel kariyerler vardı o yüzden çok mesaj atılıyordu. Ama şimdi çok fazla sayıda kariyer var ve kimisi klasik kariyerler olduğu için mesaj atımı çok düştü.
    Siteyi canlandırmak için hiç fikir yok mu? Yaz tatilinde canlılık olmayacak da ne zaman olacak? Üye çekmek istiyorsak en iyi zaman da yaz zamanı. Yöneticiler daha iyi bilirler tabii ki. Kendi görüşlerim bunlar. O kadar uğraşıyorsun üstteki mesajı editleyip editleyip ekliyorum, moral bozucu çok.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Siteyi canlandırmak için hiç fikir yok mu? Yaz tatilinde canlılık olmayacak da ne zaman olacak? Üye çekmek istiyorsak en iyi zaman da yaz zamanı. Yöneticiler daha iyi bilirler tabii ki. Kendi görüşlerim bunlar. O kadar uğraşıyorsun üstteki mesajı editleyip editleyip ekliyorum, moral bozucu çok.
    Benim yorumum eskiden Admin-Üye arası çok samimiydi. Şimdi mesafeli bir duruş var. Bunun dışında geçmişte bi ara hem siyasi hem spor konusunda çok fazla sayıda banlanan oldu. Ki bu kişiler forumun sevilen kişileriydi. Sonradan af çıktı ama geri dönenlerin sayısı çok az oldu.

Yıllardır "Turksportal.com'a geçiş yapılacak, o zaman birçok süpriz sizleri bekliyor" deniliyor ama adminlerin özel hayatlarındaki yoğunlukları sebebiyle bu siteye bir türlü geçiş yapılamadı.

Ben Yokmuyum Yahu ?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Ben Yokmuyum Yahu ?
    Aboov. Üyelik tarihini yeni gördüm. Sen 2003 den beri burdamıydın yahu

Beni Sen Mahvettin Cihan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Vardın vardın
    bende de herkes wonder kid,wonderwoman, wonderman
    ama bana da yorum yazan yok.

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    bende de herkes wonder kid,wonderwoman, wonderman
    ama bana da yorum yazan yok.
    Bu öyle değil. Forumdan 18 kişinin adına profil oluşturmuş -9 ve -10 PA'lı. Bilgisayar kontrol ediyor onları.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

O zamanlar forumu daha çok takip amaçlı kullanıyordum, hatta foruma ilk geldiğimde FM oynamayalı yaklaşık 1 yıl olmuştu, ama nisan 2007'de okuduğum 2-3 kariyer hikayesi beni cidden gaza getirmişti oyun konusunda, oyunu alıp yükledim, oynamaya başladım, ne kadar çok özlediğimi anladım. O yaz turnuvalara katılmaya başladım, gerisi malum zaten, sosyal bir paylaşım alanı oldu burası için.
    Mert'in Eskişehirspor kariyeri (fm26mert'ti yanlış hatırlamıyorsam nicki), Emre Abinin Fenerbahçe kariyeri (1502005, nam-ı diğer El Barto ) benim için dönüm noktasıydı aslında yavaş yavaş diğer kariyerleri de okudum, hepsinin kaliteli olduğunu anladım ve belki de bunlar sayesinde şu anda burada yazıyorum.

Şu anda okuduğum kariyerler neden bilmiyorum ama çok basit geliyor bana. Yaratıcı bir fikir yok, yenilik yok, herkesin yaptığı transferler aynı, büyük takım alanların transferleri fix, orta derece takım alanların transferleri wonderkidleri 48 ay taksitle, küçük takımlar da ucuz fiyata sezon ortalaması 7.60 ın altına düşmeyen oyuncular alıyorlar. Aldığım o eski heyecanı alamıyorum. Belki isimlerden, belki kariyerlerden, belki de o alandaki post-to-post sisteminden.

Neyse,umarım zamanla bunların da üstesinden geliriz

Eski nickim magirus'tu bu arada, dönemlerimiz pek kesişmiyor sanırım ama hatırlama ihtimalin var

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

GsDoruk sne unutulacka adammısın

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    senide uzun zamandır görmüyoruz

Quote Originally Posted by Estranged View Post
    O zamanlar forumu daha çok takip amaçlı kullanıyordum, hatta foruma ilk geldiğimde FM oynamayalı yaklaşık 1 yıl olmuştu, ama nisan 2007'de okuduğum 2-3 kariyer hikayesi beni cidden gaza getirmişti oyun konusunda, oyunu alıp yükledim, oynamaya başladım, ne kadar çok özlediğimi anladım. O yaz turnuvalara katılmaya başladım, gerisi malum zaten, sosyal bir paylaşım alanı oldu burası için.
    Mert'in Eskişehirspor kariyeri (fm26mert'ti yanlış hatırlamıyorsam nicki), Emre Abinin Fenerbahçe kariyeri (1502005, nam-ı diğer El Barto ) benim için dönüm noktasıydı aslında yavaş yavaş diğer kariyerleri de okudum, hepsinin kaliteli olduğunu anladım ve belki de bunlar sayesinde şu anda burada yazıyorum.

Şu anda okuduğum kariyerler neden bilmiyorum ama çok basit geliyor bana. Yaratıcı bir fikir yok, yenilik yok, herkesin yaptığı transferler aynı, büyük takım alanların transferleri fix, orta derece takım alanların transferleri wonderkidleri 48 ay taksitle, küçük takımlar da ucuz fiyata sezon ortalaması 7.60 ın altına düşmeyen oyuncular alıyorlar. Aldığım o eski heyecanı alamıyorum. Belki isimlerden, belki kariyerlerden, belki de o alandaki post-to-post sisteminden.

Neyse,umarım zamanla bunların da üstesinden geliriz

Eski nickim magirus'tu bu arada, dönemlerimiz pek kesişmiyor sanırım ama hatırlama ihtimalin var
    Maalesef tanımıyorum

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    Vay ben neymişim Senin eski nick neydi acaba?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri