Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 59 arası toplam 59 sonuç

Konu: Forvet Oyuncuları Tartışma Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Garra Dembele'yi kesinlikle deneyin ben böyle adam görmedim her takımda iş yapıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Jelle Vossen'e hangi görev vermeliyim? Bir türlü verim alamıyorum. Poacher için yavaş kaçıyor .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by faylozof View Post
    Jelle Vossen'e hangi görev vermeliyim? Bir türlü verim alamıyorum. Poacher için yavaş kaçıyor .
    Defensive Forward için uygun o adam.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

4 3 2 1 düzenine uç forvete C.Ronaldo mu, Torres mi iyi gider ? Yoksa Messi yi oraya koyup CR7 yi kanata mı atmak lazım?
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Quote Originally Posted by Uchiha Itachi View Post
    4 3 2 1 düzenine uç forvete C.Ronaldo mu, Torres mi iyi gider ? Yoksa Messi yi oraya koyup CR7 yi kanata mı atmak lazım?
    Ronaldo kesinlikle. Elinde Ronaldo varsa Torres'i alma, eğer zaten ikiside varsa çift forvet oyna. Ronaldo en verimli forvette oluyor sonra sol açıkta inside forward'da.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Ronaldo da torreste yok milito var yaşlandı artık tabi.Onun yerine ikisinden birini alıcam Ronaldo diyorsan onu alalım o zaman.

Quote Originally Posted by Uchiha Itachi View Post
    Ronaldo da torreste yok milito var yaşlandı artık tabi.Onun yerine ikisinden birini alıcam Ronaldo diyorsan onu alalım o zaman.
    valla torres'i ben denedim öyle çok aşırı gol atan bi adam değil 20 tane falan atıyor. o kadar para verirsin senede 20 tane atar olmaz bence. ama ronaldonun bir kaç defa avrupa gol kralı olduğuna rastlamıştım.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Zaten karşılaştırma yaptırdığında bariz iyi duruyor Ronaldo.Tavsiyen için teşekkürler.

Cristiano Ronaldo forvette en iyi hangi rol'de oynuyor tek forvet olarak oynatırsak?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by cris king View Post
    Cristiano Ronaldo forvette en iyi hangi rol'de oynuyor tek forvet olarak oynatırsak?
    Deep Lying Playmaker => Attack, Poacher => Attack, Complate Forward => Attack

galatasaraya ilk sezon için hangi forveti alsam?vaclav kadleci mi yoksa christian benitezi mi ?hangisi daha iyi iş yapıyor ?

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    galatasaraya ilk sezon için hangi forveti alsam?vaclav kadleci mi yoksa christian benitezi mi ?hangisi daha iyi iş yapıyor ?
    Christian Benitez ilk sezon daha çok iş yapar ama şunuda söyleyeyim,Vaclav Kadlec 2. sezonda 30+ gol ile oynar.

Lille'deyim, sağ ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AML ve sol ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AMR arıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Quote Originally Posted by semhfenerbahce View Post
    Lille'deyim, sağ ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AML ve sol ayaklı dribbling ve finishing iyi olan AMR arıyorum. Önerileriniz nelerdir?
    pablo piatti --- guiliano iyi bir seçenek olabilir. her iki oyuncununda bir süre sonra bitiricilik - soğukkanlılık , sezme ve kararlar kısmı +14 oluyor. piattiyi beğenmezsen albini öneririm duran toplarıda ona verirsen 30+ asist bile yaptığı oluyor. ilk sezonda isen birde 3m euro gibi fiyata kadrona katabilirsin..

Quote Originally Posted by prophet21 View Post
    pablo piatti --- guiliano iyi bir seçenek olabilir. her iki oyuncununda bir süre sonra bitiricilik - soğukkanlılık , sezme ve kararlar kısmı +14 oluyor. piattiyi beğenmezsen albini öneririm duran toplarıda ona verirsen 30+ asist bile yaptığı oluyor. ilk sezonda isen birde 3m euro gibi fiyata kadrona katabilirsin..
    teşekkürler deneyeceğim

Geriye Dönük Forvet şeklinde oynayabilecek max 25 yaşında fazla tuzlu olmayan bildiğiniz birisi var mıdır

bana emenike,love,niang gibı yardıracak a.madrid icin st syler misiniz rolü ile...

Falcao - hedef oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ofansif anlamda takıma inanılmaz katkı yaptı Buananotte.Paylaşımı yapılmadığı için unutulmasın.Inside Forward olarak kullanıyorum dağıtıyor resmen ligi.Rakip savunmalar çaresiz kalıyor hızı karşısında.Çok beğendim.Transfer listenizde bulunsun mutlaka.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

İlerizekalı Malaga satılık listesinde koymuştu hemen kapmıştım Racing'e. Inside Foward olarak deneyeyim bir de.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

arkadaşlar, mersin idman yurdu yla süper lige çıktım ilk yılımda. takım ztn maddi açıdan çok ktüydü bikç transfer yapablmiştiç sdece. simdi lige çıkınca bi patlama bekledm ama olmadı, verdikleri ödül parası prime bile yetmedi anlayacağınız maddiyat açısında uygun ve mersin e gelebilecek 'poacher' forvet arıyorum. şimdinen tşk ederim

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

İbrahimoviçi hangi rolde oynatmalıyım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    İbrahimoviçi hangi rolde oynatmalıyım.
    komple forvet iyi gider..
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

hulk ve bent i çift forvet oynatıyorum.hangi rolleri vermemi önerirsiniz?

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Hulk"u tek forvet oynatmani oneririm ve firsatci golcu poacher yani tam bir gol makinesi..

Ben falcao"yu sattim federico macheta"yi aldim tam bir gol makinesi adam tek forvet olarak oynatiyorum...

Quote Originally Posted by runforafall View Post
    Geriye Dönük Forvet şeklinde oynayabilecek max 25 yaşında fazla tuzlu olmayan bildiğiniz birisi var mıdır
    Daniel Villalva adına konu açılmamış diğer oyunculardan çok daha yetenekli fakat 1.58 boyu var Ama o kadar iyi gelişiyor ki manchester defanslarını çaresiz bıraktığıda oldu ( Birmingham kariyerimde) Ayrıca bencil değil Geriye dönükte oynatırsan çok iyi verim alabilirsin .

Acaba sonradan çıkan oyuncular da paylaşılabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Arkadaşlar,Güney Afrikanın Orlanda Pirates takımında oynayan Jali var,henüz çok genç ve skilleri harika.Juventustayım ve bana scouterlarım önerdi ben de 700 K gibi çok cuzi bir fiyata aldım,öneririm.Ayrıca Danimarkalı Khalil var forvet ve birkaç mevkide daha oynuyor 20 yaşında yine gayet güzel bir profili var ve gelişimi açık.2 m Euro ya aldım

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

khalil değil khadrii miş bu arada ikincisi..ikisi de iyi oynuyorlar maçlarda

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri