1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Orta Saha Oyuncuları Tartışma Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Orta Saha Oyuncuları Tartışma Alanı

Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    11

Asist sayısına dikkat..

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Fluminensenin şampiyon olmaması imkansız gibi.Fakat o takımda acaba en fazla kim gol attı oda var.Playmaker mi oynatıldı acaba yoksa ofansif orta saha mı ?

Quote Originally Posted by Time Cris View Post
    Fluminensenin şampiyon olmaması imkansız gibi.Fakat o takımda acaba en fazla kim gol attı oda var.Playmaker mi oynatıldı acaba yoksa ofansif orta saha mı ?
    Tabiki Deco Gol Kralı

Eğer Frau ise İnanmam

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Time Cris View Post
    Hocam ilk cümlenizden Brezilya Liginde oynamadığınız belli oluyorOyunun en çekişmeli liglerinden biri, özellikle ilk sezonlarda.Ki bahsettiğiniz olayın tersine Fluminense'den daha kaliteli kadroya sahip en az 5-6 takım var.Ayrıca Santos ligin tartışmasız en iyi takımı.Playmaker-Sup rolünde oynattım.İlk sezon Inside Forward olarak oynatmıştım ve bu kadar etkili olamamıştı.Taktiğimle birlikte Conca'nın da pozisyonunu değiştirince coştu.Coşturduğu isimde Diego Tardelli.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post

Eğer Frau ise İnanmam
    Fred demek istediniz sanırımFred'i ilk sezon sonunda sattım.İlerde bi 5x10 oynatsam çarpar falan gol girerdi de belki Fred'den daha fazlal atardı.

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Hocam ilk cümlenizden Brezilya Liginde oynamadığınız belli oluyorOyunun en çekişmeli liglerinden biri, özellikle ilk sezonlarda.Ki bahsettiğiniz olayın tersine Fluminense'den daha kaliteli kadroya sahip en az 5-6 takım var.Ayrıca Santos ligin tartışmasız en iyi takımı.Playmaker-Sup rolünde oynattım.İlk sezon Inside Forward olarak oynatmıştım ve bu kadar etkili olamamıştı.Taktiğimle birlikte Conca'nın da pozisyonunu değiştirince coştu.Coşturduğu isimde Diego Tardelli.

Brezilya ligini hiç denemedim gerçekten.O konuda güzel bir tespit yaptınız.Yani oraya istediğim oyuncuları getirebileceğimi düşünmedim.Süreklide üst düzey olmayan ve ya regen olayıda sıkar insanı diye düşünüyorum belkide yanlış düşünüyorum
    Last edited by meddah : 09.Ağustos.2011 at 16:34

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyunda Joey Barton'ın yedeği olabilecek bir DeepLying Playmaker önerebilecek var mı ?

2. sezonumda manchester nani'yi satılığa çıkarmıştı. formu gerçekten berbattı. 6.25M £ ya aldım 2 sezondur açık ara asist kralı oluyor. Eger sizde de satılıksa hiç formuna fln bakmayın. şu anda manchester dahil 8 klüp köpek gibi yalvarıyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Oyunda Joey Barton'ın yedeği olabilecek bir DeepLying Playmaker önerebilecek var mı ?
    Milan Badelj. Yanlız yedek olmaz direk keser Barton'ı. İlla yedek istiyorsan Ljubomir Fejsa'yı öneririm.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Daniel Tözser 3.seneye başlarken Şampiyon Genkten sözleşmesi biterken Antalyaspora kadroma kattım aynen deepLying playmaker oynatacağım çok umutluyum tackling i düşük şimdi farkettim ama xavinin alt takımlar versiyonu olduğunu düşünüyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Tözser Deeplying değilde advanced playmaker attack harika oynuyor

Thumbs up Per Ciljan Skjelbred | MC AMC | 23 | - [Playmaker]

Adı Soyadı : Per Ciljan Skjelbred

Kulüp : Rosenborg

Değer : 1.1M

Alış değeri : 3.3m

Sözleşme Sonu : 31.12.2011

Orta ve ufak takımlarda oyun kurucu buyuk takımlarda ise oyun kurucuya yedek kalabilecek iyi bir isim. kararlar pas ve denge kısmı 15-16 olsa büyük takımlarda banko oynayabilecek seviyeye gelir. Bunun dışında ilk sezon sonunda bedelsiz sözleşme sunulabiliyor bu yüzden rosenborg cok dusuk fıyata oyuncuyu bırakıyor. Tercih ettiği hareketler kısmı oyun başından itibaren resimdeki gibi..

Mesaj Yetkileri