1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Savunma Oyuncuları Tartışma Alanı

Post Nicolas Otamendi | 24 | DC |

Oyuncu Adı : Nicolas Otamendi

Yaşı : 24

Takımı : Porto

Ücreti : 7.500.000 TL

Üstüne Tanımam

Football Manager 2011 de en flas oyunculardan bir tanesidir diye düşünüyorum.
    Özelliklerine bir göz atalım :

Özelliklerdende görüldüğü gibi ' Etden Duvar ' denecek kadar iyi.Alıp oynatmadım ancak 7.88 ortalamasını görünce paylaşmak istedim.Oyunda 2.Sezonumun Ortalarındayım.Gençde.Dahada gelişebilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bunu almak hiç de kolay değil
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Doğru Diyorsun Başkan Ama alıncada takımın bir 5 yıl defans yükünü çeker diye düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Zor değil almak ya bana 8 m euroya gelmişti Fenere 2 veya 3.seneydi sanırım

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Zıplaması da bir 15 olsaymış oyunun en iyi defans oyuncusu olacakmış heralde
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Birde bu oyuncu kısa boylu ancak kornerlerde acayip gol atıyor çünkü genelde stoperlere uzun boylu oyuncuları tutun deniyor,bu adamda boş kalıyor siz ona orta açarsanız çatır çatır atıyor size benden taktik

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Birde bu oyuncu kısa boylu ancak kornerlerde acayip gol atıyor çünkü genelde stoperlere uzun boylu oyuncuları tutun deniyor,bu adamda boş kalıyor siz ona orta açarsanız çatır çatır atıyor size benden taktik
    Hem o neden var, hem de herifin sezme 20 baba. Topun nereye gideceğini falan müneccim gibi bilir bu
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Çok fena zaten Ömer toprakla oynatmıştım ikisini.Ömer önce gelmişti bu gelince ömeri sevmez oldum satacaktım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

FM 2010'un değişmez ismi 2011'de porto'ya gidince unuttuk biraz onu.

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Hem o neden var, hem de herifin sezme 20 baba. Topun nereye gideceğini falan müneccim gibi bilir bu
    müneccim

o değilde cidden etden duvar olmuş
    Last edited by prophet21 : 29.Mayıs.2011 at 23:09 Reason: yazım yanlışı

leedse almıştım inanılmaz bi adam hiç adam geçirmiyo rooneyı fln dağıttı (2014te)

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    FM 2010'un değişmez ismi 2011'de porto'ya gidince unuttuk biraz onu.
    Kesinlikle

Adamdan Top Geçiyor Ama Adam Geçemiyor

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Savunma Oyuncuları Tartışma Alanı

Bölümde konusu olmayan ve paylaşmaya gerek görmediğiniz (Çok fazla bilinen bir oyuncu olduğu için olabilir, Klübü astronomik bir rakam istediği için olabilir, Etkili bir oyuncu olmasına rağmen çok yaşlı olduğu için vs. gibi nedenlerden dolayı) oyuncularının istatistiki bilgileri, transfer bedelleri, iyi-kötü form durumları gibi konuları bu başlık altında değerlendirelim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

rafael toloi çok sağlam bir stoper oluyor ilerleyen yıllarda.

ayrıca kornerlerde lugano misali çılgın atıyor. bi sezonda 8-10 gole ulaşıyor.ayrıca defanstan çok güzel ara toplar atıp forveti karşı karşıya bırakabiliyor.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Darnel Situ diye bir genç aldım. 18 yaşında Fransız Lens takımında oynuyor .Şuan Chelseaye yönetiyorum pilot takımlarından biri olan westerlo ya kiraladım. Daha 1 ayda gayet güzel ve hızlı gelişim gösterdi . Sizce ilerde Chelsenin Terryden sonra defans açığını kapatabilirmi ? Bana öyle geliyorda birde size sorayım dedim .

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Okan alkan bi iki sene sonra defans sağda güzel işle yapıyor şuanki kariyerimde oynatıyorum maaşallah çocuk takır takır oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Sadixx View Post
    Darnel Situ diye bir genç aldım. 18 yaşında Fransız Lens takımında oynuyor .Şuan Chelseaye yönetiyorum pilot takımlarından biri olan westerlo ya kiraladım. Daha 1 ayda gayet güzel ve hızlı gelişim gösterdi . Sizce ilerde Chelsenin Terryden sonra defans açığını kapatabilirmi ? Bana öyle geliyorda birde size sorayım dedim .

Mental ve Fiziksel özellikleri müthiş artıyor ilerleyen yıllarda.Ama Teknik özellikleri, bilhassa Tackling benim adıma istenen seviyeye ulaşamıyor.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Mental ve Fiziksel özellikleri müthiş artıyor ilerleyen yıllarda.Ama Teknik özellikleri, bilhassa Tackling benim adıma istenen seviyeye ulaşamıyor.
    Çok teşekkürler hocam istediğimde mental ve fizik sanırım marking ide iyi oluyor. Cevap için teşekkürler .

beyler 2.sezondayım ve 2m euro transfer bütçem var. teknik bi defans arıyorum o fiyata kimi önerebilirsiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Okana iyi bakın fb kariyeri açanlar adam king oldu benim kariyerde

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar konsantrasyonu 10'dan düşük olan adam isterse marking tackling anticipation 20 olsun, bir türlü iş yapmıyor valla. Bu tarz oyuncuları hangi rolde kullanırsak daha çok verim alabiliriz?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Arkadaşlar konsantrasyonu 10'dan düşük olan adam isterse marking tackling anticipation 20 olsun, bir türlü iş yapmıyor valla. Bu tarz oyuncuları hangi rolde kullanırsak daha çok verim alabiliriz?
    Tight Marking ve Man Marking özellikleri kapatılabilir.

adsız.bmp:

arkadaşlar sizce bu regen başarılı olur mu?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by celilsong View Post
    adsız.bmp:

arkadaşlar sizce bu regen başarılı olur mu?

SS gözükmüyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Kara 20 yaşında Tromsoda 2.seneye başlarken anlaştım kabul etti ama sakatlığı engelledi gelmesine bende sene sonu için anlaştım 3.seneye başlarken kadromda olacak 1.4 m euro gibi bir fiyat ödedim kullananlar varmı acaba stoperde yardıracağını düşünüyorum geçit vermez bu adam daha gelişir bence.Tromso orta sahada kullanıyor bu adamı yazık

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Kara 20 yaşında Tromsoda 2.seneye başlarken anlaştım kabul etti ama sakatlığı engelledi gelmesine bende sene sonu için anlaştım 3.seneye başlarken kadromda olacak 1.4 m euro gibi bir fiyat ödedim kullananlar varmı acaba stoperde yardıracağını düşünüyorum geçit vermez bu adam daha gelişir bence.Tromso orta sahada kullanıyor bu adamı yazık

Dmc ve Dc olarak sorunsuz oynuyor ama Dc olarak daha verimli güzel bir idman programına tabii tut. ben 3m euro ya almıştım galatasaray kariyerimde ilk sezonun devre arasında. yıl sonu uefa kupasını alınca milan ve bayern munih talip olmustu. Satmıyım dedim lorik cana yada defanstan bırı eksılırse oynatırım fılan dıye. 10m euroda fıyat biçmiştim oyuncuyu düzenli 11 oynatmayınca o parayı vermediler. Daha sonra phil jonesi almak ıcın bunu satıyım dedim 6m euro'ya lyon'a sattım. 5 büyük ligde ilk sezon zorunlu kalmadıkca 11 oynatmamak lazım ama antalyada filan her turlu iş yapar. kornerlerde de kullkanman senın ıcın ıyı olur. fiziği ve gücü uygun kornerler için

Nesil
    2006
    Yer
    11

Hava toplarına hakim, teknik, hızlı, mental özelikleri yüksek üst düzey bir stoper.Duran toplardan bulduğu gollerle müthiş katkı yapıyor takıma.Kesinlikle düşünmelisiniz.

Mesaj Yetkileri