Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 156 sonuç

Konu: Gökhan Gönül

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sanırım yukarıdaki Beşiktaşlı kardeşimizinde görüşü taraftarlık olayıyla ilgisi olmadığını gösteriyor düşüncelerimin. Yani Ben Fenerbahçeliysem o da Beşiktaşlı olarak hemen hemen aynı şeyleri yazmış...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Taraftarlık gözüyle Sagna'dan daha iyi deniliyor, Barcelona istiyor deniliyor ilah olarak görülüyor. Esas zıt olan bu. Geçen sene Guiza diğer takımların dalga konusuydu. Guiza çok kaliteli bir futbolcu Türkiyede başarılı olamadı sadece, bu senede Sabri dalga konusu oldu. Sabri ile Gökhan'ı tabi eş değer tutarım. Gökhan'ın ne özelliği var Sabriden her futbolcunun iniş ve çıkışl dönemleri vardır. Gelipte bir Trabzonlu Bursalı Beşiktaşlı desin yorum yazmayı bırakayım.
    Böyle demişsin Rokwood.Beşiktaş'lı bir arkadaş da gelip açıklamış fikrini bırakacak mısın yorum yazmayı ?

Ha bana sorarsan hiç gereği yok insanların fikirlerini küçümsemeyi bırakıp herkesin fikrine saygı gösterdiğin sürece.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ben kimsenin fikrini küçümsemiyorum, taraftar gözüyle bakıp ilah olarak göstermeyin diyorum. Dışarıdan görünen durum ile içeriden görülen çok farklı boyutta. Benim orada ki yorumum, diğer takımların taraftarı gelsin böyle yorum yapsın yorum yapmayı bırakırım anlamında. Beşiktaş taraftarı arkadaşımız neden kıyaslanmayacağını düzgün bir biçimde açıklamış ortadan bırakmadan, bir sorun yok. Ben hemen hemen Galatasaray'ın her maçını izlerim, fakat yukarıda yazılanlar yoruma katılmadığımı söylüyorum çünkü en az 1 kaç maç izlenipte yapılmış bir yorum.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

gökhan dünyada ilk 3 e giremez ilk 10 a belki girer fenerbahceli arkadaslarin bu kadar abartmasinida anlayamiyorum 150 ca ya sahip zaten bildigim kadari ile buda gökhan icin gayet yeterli.. lahm ile ramos ile felan kiyaslanmis yahu ramosu zaten gecin kiyaslanmasi mümkün degil ama sizin begenmediginiz lahm hem sag bek hemde sol bek oynuyor gökhanin aksine iki ayaginida cok iyi kullaniyor gökhanin sol ayagiyla bir sutunu yada pasini ortasini bana gösterin deyinki oda solunu iyi kullaniyor... lahmin cok macini izledim ofansif olarak belki gökhan ondan daha iyi olabilir fakat savunma anlayisi gökhandan kat be kat daha iyi adam ve alan markajini cok iyi bilen bir oyuncu.. tamam türkiye almanya macindan kalan bir gicikliginiz var adama karsi ama bu kadarda düsürmeye gerek yok lahm bugün dünyada ilk 5 e girer ama gökhan giremez... bu arada gökhanin bu adamlarla kiyaslanmasi ne kadar absurd ise sabrinin gökhanla kiyaslanmasida o kadar absurddur.. sabri gökhanin 10 da 1 i etmez ikisininde sergiledikleri oyun ortada..

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    gökhan dünyada ilk 3 e giremez ilk 10 a belki girer fenerbahceli arkadaslarin bu kadar abartmasinida anlayamiyorum 150 ca ya sahip zaten bildigim kadari ile buda gökhan icin gayet yeterli.. lahm ile ramos ile felan kiyaslanmis yahu ramosu zaten gecin kiyaslanmasi mümkün degil ama sizin begenmediginiz lahm hem sag bek hemde sol bek oynuyor gökhanin aksine iki ayaginida cok iyi kullaniyor gökhanin sol ayagiyla bir sutunu yada pasini ortasini bana gösterin deyinki oda solunu iyi kullaniyor... lahmin cok macini izledim ofansif olarak belki gökhan ondan daha iyi olabilir fakat savunma anlayisi gökhandan kat be kat daha iyi adam ve alan markajini cok iyi bilen bir oyuncu.. tamam türkiye almanya macindan kalan bir gicikliginiz var adama karsi ama bu kadarda düsürmeye gerek yok lahm bugün dünyada ilk 5 e girer ama gökhan giremez.
    Sonunda bana katılan biri çıktı. Ben abartılan bir olayı tartışmaktan gocunmam

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Gökhan Gönül Sergio Ramos ile neden karşılaştırılamazsa Sabri de aynı nedenden Gökhan Gönül ile karşılaştırılamaz. Yeni sezon içinde 155 civarı CA uygun olur bence.

Gökhan 3 sezondur çizgisini hiç bozmadı devamlı yükselişte. Bu seneki şampiyonlukta ve geçen sene son hafta Bursaya kaptırdığımız şampiyonlukta çok önemli bir payı vardı. Televizyonlardaki çoğu yorumcu ( Galatasaraylısı, Beşiktaşlısı, Fenerlisi) avrupanın en iyi takımlarında oynayabilecek bir oyuncu olarak görüyor Gökhanı. İlk 4-5 sağ bek arasına girebilecek bir isim. Bazı arkadaşlar Sabri ile kıyaslamış. Sabrinin GS'ye verdiği katkı ortada Gökhan'ın FB'ye verdiği katkı ortada Ayrıca EURO 2008'de Gökhan sakattı o yüzden Sabri oynamıştı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

benim arda'dan duyduğum gururu bazı arkadaşların gg'de görmemesi beni üzüyor açıkçası. yukarıda sayılan 5 sağ bek var onlardan sonra gg gelir bana göre. bunu barça görmüşken biz hala gg ile sabri arasında fark göremiyorum diyorsak durumumuz vahim bence.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Gökhan Gönül Sergio Ramos ile neden karşılaştırılamazsa Sabri de aynı nedenden Gökhan Gönül ile karşılaştırılamaz. Yeni sezon içinde 155 civarı CA uygun olur bence.
    Konuya noktayı koyan yorum olmuş bence.

Ben bir Fenerbahçeli olarak nasıl Arda'yı çok seviyorsam,Ersan'ın futbolunu beğeniyorsam diğer arkadaşların da aynı şekilde davranmasını isterim. Rakip takım oyuncusu diye bir futbolcuyu yerden yere vurmak iyi birşey değil.

tamam sorun yok sabri gökhandan iyi... cidden mi bunu savundu ondan şüpheliyim şuan..

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ben Gökhan Gönül'ün Barcelona haberini ilk kez Fanatik gazetesinde gördüm, Andre Santos ile beraber
    Last edited by William Rookwood : 02.Temmuz.2011 at 14:34

Nesil
    2006
    Yer
    Biliyosun ?

Barça nerede gördü var mı resmi bir kanıt resmi bir belge. Yalan yanlış haberler, koskoca Barcelona Gökhan Gönül'ü almaya mı gelicek
    Aziz Yıldırım'ın bir açıklaması vardı sanırım Lig TV yada Ntv Spor'a Barcelona Gökhan'ı izlemek için bizden bilet istedi diye

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Barça nerede gördü var mı resmi bir kanıt resmi bir belge. Yalan yanlış haberler, koskoca Barcelona Gökhan Gönül'ü almaya mı gelicek
    ilahi Çok komikmiş bu arkadaş

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by ForsakeN View Post
    ilahi ! Çok komikmiş bu arkadaş

Neden? ..
    Last edited by William Rookwood : 02.Temmuz.2011 at 14:33

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Rookwood kardesim ; İBB maçında ortaya çıkmış olmakla birlikte , sadece o maçla kalmayan bir izleme söz konusu.Sadece Gökhan değil biliyorsundur , Andre'yi de izlediler.Yanlış hatırlamıyorsam Barcelona'dan iki farklı scout farklı zaman ve maçlarda olmak üzere 6 kez bu iki oyuncuyu izledi geçtiğimiz sezonda..

Gökhan Gönül'ün CA değerine gelince ; ilk olarak şu tartışmalara atfen diyebilirim ki bir kere Sergio Ramos , Dani Alves ve Maicon tartışmasız ilk üçtedir.Gökhan bana göre ilk 5'e giremez ancak 10'a rahatlıkla girer.Formda olduğu için böyle diyenler var ama şu da düşünülmeli . bu adam yıllardır bu formda..Sadece bir kaç şey koyuyor , formsuz olduğunu görmedim ben Gökhan'ın.CA'sı nın azalması söz konusu olamaz zaten , artabilir ancak 10-15 değer birden değil.Son sezon gösterdiği performansla +5 CA yı haketmiştir kanaatimce.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Gece gece güldüm ya
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

Dmytro Chygrynskiy'yi aliyolarsa gokhan gonul'u de izlerler, bir futbolcuyu izletmelerinin nesi garip ki izliyorlar diye dunden almaya razilar demek degil

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Real'de bizim Sabri'yle Servet'i izlemek için gelmiş Adnan Polat açıkladı
    aziz yıldırım açıkladı diyorlar. lig tv kamerası maç içinde adamı gösterdi sen hala gırgır peşindesin. seni ciddiye almak hata zaten.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    aziz yıldırım açıkladı diyorlarr. lig tv kamerası maç içinde adamı gösterdi sen hala gırgır peşindesin. seni ciddiye almak hata zaten.

Valla ben hiç duymadım ama doğru olabilirde
    Last edited by William Rookwood : 02.Temmuz.2011 at 14:33

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Diyorlar, hmm. Kim diyor LİG TV'mi? Çok iyi bir kaynak zaten hemen inanalım. Bir Fenerliyi karşıma alıp konuşmak başlı başına hata onlara göre bütün futbolcuları ilahtır. Geçen günde Lig TV'de gördüm diyorlardı, Barcelona Mehmet Güven'i izlemeye gelmiş hatta başkanı elinle göstermiş bu Barcelona diye. Sonra anlaşıldı ki, adam Barcelona Kulübünden değil, İspanya'dan maç izlemek için gelmiş normal bir taraftar olarak Bizim halkımızda Barcelona kulübünden geliyor sanıp havalara girmiş
    Bu yorumda futbolun tuzu, biberi ne yapcan

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok büyük takımların scout bağlantıları çok geniş oldukları için her seçeneği gözden geçirmeleri normal, Gökhan Gönül kanattan devşirme olduğu için tarz olarak da uygun ama bir kere izlemiş olmak ile takibe alıp oyuncuya ilgi görmek çok farklı şeyler.
    Bence Türkiye'de adam gibi sağ bek olmadığı için Gökhan Gönül Dünya üzerindeki sağ beklerle karşılaştırılırken biraz abartılıyor. Gökhan yeni çıkış yapan bir oyuncu değil, Dünya'nın en iyi 10 sağbekinden olsa en kötü ihtimalle Tottenham, Valencia, Napoli seviyesinde takımların teklifte bulunması gerekir, Dünya'nın en iyi 10 sağbekinden biri onlar için kaliteli bir oyuncu olmaz mıydı?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Türkiye'de hiç sağ bek çıkmıyor diyebiliriz. Belki yetenekli futbolcularımız vardır biz önem vermiyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Andre Santos'u izlemek için gelmişti scoutlar.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Tartışmayı uzatmanın manası yok sanırım. İsteyen hangi gözle bakmak istiyorsa baksın Gökhan Gönül'e. Bana göre Sergio Ramos'tan da, Dani Alves'ten de iyidir. Benim baktığım göz takıma bağlılık, hırs, mücadele ve karakteri önemsiyor. Saydığım, hatta yukarıdaki mesajlarda sayılan isimler önem verdiğim bu kriterleri Fenerbahçe için sergilemezler. O yüzden o isimlerin bir önemi yok benim için. Ha olur da gelirler ve beni yanıltırlarsa amenna Gökhan Gönül'ün kimseyle kıyaslanmaya ihtiyacı yok. İlla ki rakip takımların oyuncuları ile kıyaslama derdine düşmeyenler verir hakkını sanırım.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by alegz View Post
    Çok merak ediyorum..

Acaba FM 2012'de nasıl bir profile sahip olacak? Bu sene ki performansı taraflı tarafsız herkese parmağını ısırttı..

CA'sı 165'den aşağı olmaması lazım... CA 170 sırıtmaz...
    Hangi özelliklerini eksik buluyorsun somut örnekler versen? 165-170 gibi uçuk değerler olamaz ama artması gereken özellikleri elbet olabilir. Bunlara değinirsen daha faydalı bir iş yapmış olursun.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Profili daha iyi yapılabilir . Türkiye ile oyunda 2020 yılına geldim. Futbolu bırakana kadar milli takımda iyi oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez . Onun için PA ' sının biraz daha yükseltilmesi kanaatindeyim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Adamı Sabri'den beter etmişsiniz,yazık harbiden ya.
    Bu adamın markajı nasıl 11,top sürüşü ve tekniği nasıl 13,ilk dokunuşu 10 olur ya
    Hız hızlanma 15,16 yapılmış zaten yuh !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

CA ya göre tartışmak çok saçma. Sabrinin CAsı daha düşük ama oyunda GGden her türlü daha iyi. Ben Galatasaray taraftarıyım fakat şu açık ki Gökhan kötü yapılmış. CA değil problem. Pozisyon alması berbat bir kere. Bu adam bu kadar kötü mü gerçekte? Hayır yani "bu adama pozisyon alma da verirsek çok iyi olur abartılı olur" düşüncesiyle yapılmışsa bu, bence yanlış yapılmış.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bu profille hiçbir zaman maç kurtaramıyor, kurtaramaz da zaten..

Böyle susturacağını mı zannediyorsun, komik. Konu uzamasın diye yazmayı bıraktım sabaha kadar burada tartışırım. Türkiye'de sağ bek olmadığı için özellikleri fazla abartılıyor. FM'de ki profili layiğiidir
    Evet doğru söylüyosun. Bizde ondan bahsediyoruz Türkiye'de Gökhan gibisi yok. O yüzden de profilinin düzeltilmesi lazım

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri