Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 156 sonuç

Konu: Gökhan Gönül

Hybrid View

Default Gökhan Gönül

Çok merak ediyorum..

Acaba FM 2012'de nasıl bir profile sahip olacak? Bu sene ki performansı taraflı tarafsız herkese parmağını ısırttı..

CA'sı 165'den aşağı olmaması lazım... CA 170 sırıtmaz...

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Maicon 177,Dani Alves 174,Sergio Ramos'un 163 CA olduğu ortamda Gökhan Gönül'ün 170 CA olması biraz aşırı kaçmaz mı ? Ha bende çok beğenirim GG'ü o ayrı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

CA'sı 165'ten aşağıda olacaktır diye düşünüyorum, Lahm 169, Srna 165, Ramos 164, Sagna 161 iken Cassani 154, Rafinha 154 civarında bir değer alır yani Gökhan maksimum 155-157 alır gibime geliyor, hatta belki 150-155 aralığında da olabilir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    CA'sı 165'ten aşağıda olacaktır diye düşünüyorum, Lahm 169, Srna 165, Ramos 164, Sagna 161 iken Cassani 154, Rafinha 154 civarında bir değer alır yani Gökhan maksimum 155-157 alır gibime geliyor, hatta belki 150-155 aralığında da olabilir.
    Katılıyorum Oğuz Abi'ye...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bana göre 157-158 CA ortalama olacaktır.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

yine 150'nin aşağısında olacaktır. ağzıyla kuş tutamıyor çünkü bir sağ bek için büyük eksiklik.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Ben olsam 155-160 arası CA,165-170 arası PA verirdim...

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

orta yapması
    ilk teması
    kararları

170 pa alması için engel teşkil ediyor.
    hele 160 ca çok abartı.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    orta yapması
    ilk teması
    kararları

hele 160 ca çok abartı.
    CA PA yi bilmem ama dediklerinin hepsinde ortalamanin uzerindedir GG. Orta diyorsan alasini yapiyor ki asist sayisi nerdeyse ALexle birdir herhalde yaptigi ortalarla. Ilk temas dersen orda da bi sorun goremiyorum. Kararlari konusunda da pas secimi, yaptigi bos kosular, girdigi kademeler onun kalitesini ortaya koyuyor. Elimizdeki bu degerin farkinda olamamak cok yazik, bu azimle devam ederse istedigi her takimda oynar GG.

orta yapması
    ilk teması
    kararları

hele 160 ca çok abartı.

Bahsettiğin herşey bu videosunda fazlasıyla mevcut...

http://www.youtube.com/watch?v=3fNrwsWkt3U

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by alegz View Post
    Bahsettiğin herşey bu videosunda fazlasıyla mevcut...

http://www.youtube.com/watch?v=3fNrwsWkt3U

buraya bir sabri videosu koyarım, herkesin ağzının suyu akar.

videoyla olsaydı ohoo..

buraya bir sabri videosu koyarım, herkesin ağzının suyu akar.

videoyla olsaydı ohoo..
    Sen Sabri ile Gökhan Gönül'ü mü kıyaslıyorsun şu anda ?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by fbdevil190737 View Post
    Sen Sabri ile Gökhan Gönül'ü mü kıyaslıyorsun şu anda ?

arkadaşım nasıl anlıyorsun sen okuduklarını?

yok hayır milan baros'la kıyaslıyorum...

(açıklama: sabri sarıoğlu'nun çoğunlukla dalga geçilen bir futbolcu olmasının bilinmesi paralelinde onu beğenmeyenlere bir video ile -kabaca- fikir değiştirtebileceğimi anlatan bir mesajdı o.)

Ne kadar saçma bir yöntem. Dani Alves'in bilmem kaç Lahm'ın bilmem kaçmış. Arkadaşlar ona bakarsanız G.Amerika'da falan böyle oyuncular bulunuyor. Oldukça yüksek PA'lara CA'lara sahip. Onların araştırmacıları neden korkmadan veriyolar da bizde böyle bi durum olduğu zaman herkes ayağa kalkıyor anlamıyorum. 2011'de top sürmesinden tekniğine hız hızlanmasından top kapmasına kadar herşeyi zayıf Gökhan'ın. Hakettiği değer bumu sizce? Adam her maç kısa boyuna rağmen kafa toplarına çıkıp top indiriyor. Kafa Vurma değeri kaç: 9. Ya siz yanlış izliyorsunuz ya biz. Alex'e açtığı ortalar, içeri katedip verdiği paslar yabana atılıyor. Bugün Okan Alkan'ın bile orta açma değeri 10'un üzerinde (Tam hatırlamıyorum) Gökhan Okan kadar orta açmayı bilmiyormu? Açamıyor mu daha doğrusu.

Allah aşkına tutturmuşsunuz bi Srna'dır gidiyor..
    Srna'nın Gökhan'dan neyi fazla? Ya da şöyle soriyim ; Gökhan'ın Srna'dan neyi eksik?
    Ayrıca onların potansiyeli yüksekse yüksektir yani.. Oyunda Sabri'nin bile potansiyeli G.Gönül'den yüksekti bu sene...
    CA'sı 165'den aşağıda olursa gerçekten çok ayıp olur.. Ve umarım bu sene galatasaray takımı gözlemcisi takımı iyi gözlemlemiştir.. Bu sene bizden iyi yapmasın yine o takımı...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Srna'nın Gökhan'dan neyi fazla? Ya da şöyle soriyim ; Gökhan'ın Srna'dan neyi eksik?
    Ayrıca onların potansiyeli yüksekse yüksektir yani.. Oyunda Sabri'nin bile potansiyeli G.Gönül'den yüksekti bu sene...
    CA'sı 165'den aşağıda olursa gerçekten çok ayıp olur.. Ve umarım bu sene galatasaray takımı gözlemcisi takımı iyi gözlemlemiştir.. Bu sene bizden iyi yapmasın yine o takımı...
    Bu gerçek mi ? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın.

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Bu gerçek mi ? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın.
    Atıyor İnanma Memocan

Sabri 134'e 142

Gökhan 146'ya 150

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Atıyor İnanma Memocan

Sabri 134'e 142

Gökhan 146'ya 150
    Ayıp valla

Nesil
    2006
    Yer

srna'yı kaç kere izledin ?

onu geçtim 174 pa lı dani alves'i hiç izlemedin mi?

Nesil
    2007

Gökhan çok iyi oyuncudur, daha da iyi olacaktır.Fakat şuanda 160 CA etmezl, oyunda Ramos kaçki Gökhan'a 160 veriyoruz.150 civarı CA +10 civarıda PA yeterli olacaktır(+10 fazla gibi durabilir ama bence bu azimle hala kendini geliştirebilir).

Sabrinin potansiyeli yazmışım pardon..
    Özellikleri yazıcaktım. Yani bazı özellikleri Gökhan'dan daha iyi durumda oyunda.. Ama gerçek hayatta öyle birşey söz konusu değil...
    Ve ayrıca Srna'yı çok iyi tanırım sağlam bektir.. Hatta dünyanın sayılı beklerindendir şu an. Ama G.Gönül o potansiyele ulaşamaz mı yani? G.Gönül hiç bir zaman Srna olamaz mı?
    D.Alves'i de çok izledim rahat ol kardesim Uğur Boral zamanında nasıl götürüp getiriyordu bütün Dünya biliyor bunu... Ha tamam kendini Barcelona'da geliştirdi orası ayrı.
    Bana Dünya'da 10 tane iyi sağ bek oyuncusu sayabilecek varmı? Ama sayarken, G.Gönül'ü saymayarak sayacak...
    Bu sayacağı 10 iyi sağ bek G.Gönül'den iyi olacak...
    Bence, S.Ramos'un oyundaki CA'sı düşük... Benim gözümde Dünya'nın en iyi sağ beki S.Ramos'tur...

En iyi bekleri saymam gerekirse sırasıyla ;

1-)S.Ramos
    2-)D.Alves
    3-)Maicon
    4-)Srna
    5-)G.Gönül

Ama bu 5'linin ilerleyen yıllarsa sıralaması mutlek suretle değişir kendi aralarında...

Nesil
    2006
    Yer

sorun şu;

sadece kendi ligindeki oyuncuları takip edip dünya klasmanında kıyaslayan bir biz değiliz.

hırvat adam srna'nın ramos'tan ne eksiği var diyor,

ingiliz glen johnson'ın ne eksiği var diyor,

ispanyol da karşılaştırdığınız adama bakın diyor.

ki bilmediğimiz daha ne sağbekler var kendi ülkesinde izlenip de sivrilen.

formda olmak ile kalite düzeyi her zaman aynı şey değildir.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

O değer aralıklarını pek bilmem ama şu bi gerçekki orta yapamıyor denen adam bence ortanın alasını yapıyor. Bir sağ bek sezonu 3 gol 7 asistle tamamlanıyorsa bu küçümsenmemesi gerekiyor. Bu sezonki performansıyla CA ve PA değerleri hatırı sayılır oranda tabiki abartı bir şekilde olmasada arttırılmalı bencede.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

dert etmeyin editör diye bişi var

öyle her sezon çok iyi çıkış yakalamış adamın pa sını 20 arttırılırsa her sene oyun karışır gökhan 19 yaşında oyuncu değil yani gelişme süreci yok artık,o yüzden pa ların sürekli değişmesi hemde 150 den 170 çıkması çok saçma

Merak etme ben videoya bakarak oyuncuyu tanımıyorum..
    G.Gönül'ü 90 dakika izlediniz mi acaba?
    CA'sı birden 20 artsa abes kaçabilir evet ama, o zaman sorun Gökhan'ı önceki yıllarda araştıran arkadaştadır...
    Ayrıca gelişmekten bahsediyorsunuz da, görende sanıcak Gökhan 30 yaşında..

Maicon'u 5-6 sene önce kim tanıyordu? Adam ne yaptıysa son 5-6 senesinde yaptı...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gökhan çok iyi bir oyuncu ama şimdi 170 CA falan alması için üst düzey bir lig de oynaması gerekiyor. Türkiye Ligi 170 CA için kıstas alınmaz. Oyunda ki beklerin CA değerleri düşük zaten Gökhan onların arasında iyi kalıyor yine de 150-155 idealdir Gökhan için bence.

FM Kriterlerini bilmediğimden 170 demiş olabilirim...
    Ancak dediğiniz gibi öyle kendi liginde Gökhan gibi oyuncular olsaydı emin olun, sağ bek sıkıntısı çeken İspyanya, İngiltere ve İtalya ligindeki takımlar onları havada kapmıştı...
    Gökhan'ı da bu sene Barca'nın izletmesi ve adının birçok büyük takımlarla anılması onun ne derece potansiyelinin olduğunun göstergesidir..

gökhan gerçekten iyi zaten pa da önemli olan mevkisinin gerektirdiği özellikler eski serilerde bu çok vardı mesela forvet oyuncusu korner ve taç kullanma mutlaka en az 17 olan çok genç yetenekli oyuncular vardı ne işe yarar ki,alegz sende gökhanın pa sının yüksek olması gerektiğini düşünüyosun haklısın ama gökhanın pasına dokunmadan profilde iyileştirmeler yapılabilir bence

Quote Originally Posted by Bhaguandas View Post
    gökhan gerçekten iyi zaten pa da önemli olan mevkisinin gerektirdiği özellikler eski serilerde bu çok vardı mesela forvet oyuncusu korner ve taç kullanma mutlaka en az 17 olan çok genç yetenekli oyuncular vardı ne işe yarar ki,alegz sende gökhanın pa sının yüksek olması gerektiğini düşünüyosun haklısın ama gökhanın pasına dokunmadan profilde iyileştirmeler yapılabilir bence
    3-4 kez okuduktan sonra anladım PA'sına dediğini hocam =)

O da olabilir.. Ama mutlaka bir iyileştirme yapılması lazım...
    Oyuncu değerini de merak etmiyor değilim.

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri