Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 156 arası toplam 156 sonuç

Konu: Gökhan Gönül

Quote Originally Posted by Prowler84 View Post
    Ben de geçmiş serilerde Nihat Kahveci'yi 34 yaşında Sariyer forması altında gördügümde şaşırmıştım ama Nihat tam da o yolda ilerliyor aslında tabi bu sorun o dönemki oyun kodunda yapılan değişiklikten kaynaklanan bir sorundu. Bir sonraki yıl düzeltildi.

Gökhan'a gelirsek sanırım ambition ve profesyonellik özellikleri orta seviyelerdeydi. Bu nedenle o yaşlarda belli düşüşler yaşıyor olması normal. Aksini düşünüyorsan editörden profesyonelligini arttırabilirsin bu sayede daha uzun süre etkili olabilir.
    Gökhan bildiğimiz kadarıyla antrenmanlarını kaçırmayan düzgün bir yaşantısı olan bir oyuncu ambition u bilemem ama en azından professonalism i yüksek olması gerekir diye düşünüyorum elbette 30 yaşını geçen oyuncuların özellikleri düşmeye aşlar ama bende 32 yaşında bütün fizklsel özellikleri 10-11-12 civarı bu bence anormal bir düşüş

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

yurt dışına gitmesin diye ambition'ı düşük tutulmuş doğrudan bağlantısı var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Büyük takıma gitmek istiyorum diye huzursuzluk çıkarmıyor ambition düşük olunca. Bir nebze doğru ama professionalism ile ambition düşük olunca ilerleyen yıllarda özellikleri dibe vuruyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence fazla sakatlık geçirdiği için fiziksel özellikleri fazla düşüyor. Profesyonellik değeri 15 ve bayağı yüksek bir değer, daha yüksek olması da dengesiz olur. Ambition değeri yükselirse profili de düşmesi gerekir çünkü o profille Avrupa'ya şimdiden gitmiş olması gerekirdi.
    Editöre göre sakatlanma değeri çok yüksek değil ama omzunda kronik bir sakatlık gözüküyor, büyük ihtimalle o kadar sakatlanmasına o neden oluyor.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Heroon View Post
    Gökhan bildiğimiz kadarıyla antrenmanlarını kaçırmayan düzgün bir yaşantısı olan bir oyuncu ambition u bilemem ama en azından professonalism i yüksek olması gerekir diye düşünüyorum elbette 30 yaşını geçen oyuncuların özellikleri düşmeye aşlar ama bende 32 yaşında bütün fizklsel özellikleri 10-11-12 civarı bu bence anormal bir düşüş
    32 yasina gelen bir oyuncunun fiziksel ozelliklerinin bu seviyede olmasinda anormal bir durum yok bence.

En guzel ornek Tuncay. 21-22 yasinda her yere kosturan Tuncay nerede, 29 yasinda fiziksel olarak dusmus Tuncay nerede. Ustelik Tuncay da cok iyi bir profesyonel.

O noktaya gelene kadar oyuncu icin fiziksel ozelliklerinin dususunu, zihinsel ozelliklerin yukselisi ile kapatabilmesi onemli. Her yere kosusturan bir oyuncu gidiyor, yerine daha bilincli oynayan ve tecrubesi ile yararli olan bir oyuncu ortaya cikiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    yurt dışına gitmesin diye ambition'ı düşük tutulmuş doğrudan bağlantısı var mı?
    Gökhan'ın kendi deklerasyonları da o yönde olduğu için ambition'ı düşük tutuluyor. Yurt dışı önceliği olan bir oyuncu değil. Ambition yüksek tutulursa Fenerbahçeyi sevdiği halde kariyeri için yeterli görmeyecektir. Daha büyük bir takımda oynama hayaliyle sürekli mutsuz olurdu. Bu da pek gerçekçi olmazdı.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri