1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Darwin Quintero | 22 | ST

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Default Darwin Quintero | 22 | ST

Ad Soyad: Darwin Quintero

Kulüp: Santos Laguna

Pozisyon: ST

Fiyat: 1,5-2 milyon euroya takıma kazandırılır

Kişisel yorumum şu anki durumuyla iyi bir poacher olduğu yönünde. Fiyat/performans açısından çok iyi bir isim. Yaşından dolayı da gelişmeye müsait.

1.66 boyunda ben forvette kısa boylu oyuncuları kullanmayı daha çok seviyorum haklısın poacher olarak çok iyi olabilir fiyatıda normal büyüklerdede iyi alternatif olabilir en önemlisi adam zenci ya:d

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hauche'ye benziyor.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Bunu alacağınıza takım arkadaşı Benitez'i 2m € ya alıp keyfinize bakabilirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Eh Benitez elden kaçar, bir şeyler olur. Altenatif de olmalı değil mi?

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Rizespor kariyerimde Fenerbahçe almıştı Quintero'yu. Süratlı olması çok büyük avantaj iki kere peş peşe gol kralı olmuştu 30 küsür golle

Fenerbahçe kariyerimde almıştım 3-4 maç Guiza'ya özenmiştiosonra açıldı

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Bunu alacağınıza takım arkadaşı Benitez'i 2m € ya alıp keyfinize bakabilirsiniz
    Benitez'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. En azından daha az kaçırıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Kesinlikle Benitez'den daha iyi bir oyuncu. Ben Benitez kadar yararsız ve kazma bir futbolcu görmedim.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Benitez benim Fm'de gördüğüm en kazma oyuncu ama Quintero'nun 10 olan soğukkanlılığıyla ondan daha iyi olduğunu kimse iddia edemez bence. Alın Alberto Bueno'yu, atsın attırsın
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Ben iki sezon sonra aldığım için şuan fotoğraftaki profilinden baya bir düşüş kaybetmişti. Teknik, top sürme gibi özelilkleri 13-14'e inmiş. O haliyle bile şuan 16 maçta 12 gol kaydetti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Tatanga17 View Post
    Kesinlikle Benitez'den daha iyi bir oyuncu. Ben Benitez kadar yararsız ve kazma bir futbolcu görmedim.
    Benitez'i kullanmayı bilirsen her sene gol kralı oluyor. Bende bi kere ilk sene altın ayakkabı ödülünü aldı. Beşiktaş kariyerimde.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Kullanmayı bilmekle alakası yok bence kime sorsam 3-4 gol atıyor. Benim sistemine en uygun oyuncu Benitez tam bir poacher fakat böyle bir taktikle bile kendisinden verim alamıyorsam kötüdür. Çünkü bitiriciliği 9 olan bir futbolcu 25 maçta 28 gol atarken, Benitez 20 maçta 7 gol atıyor. 50 şut vursa 4-5 tanesi gol oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bilmiyorum bende iki sezonda kral olmuştu sonra barçaya satmıştım
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Composure çok düşük, aşırı derecede karşı karşıya kaçırır bu adam ..

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Ben 3 sezon sonrasında Sakaryaspora aldım bu profilinden eser kalmamıştı. Hız 16, teknik 13, bitiricilik 12 ve top sürme 14tü neredeyse hiç oynatılmamış yedek bekletilmiş. O profilinde bile 26 maçta 20 gol 6 asist yaptı. Boyunun 1.66 olmasına rağmen çok kafa golü atıyor

Quote Originally Posted by Tatanga17 View Post
    Kullanmayı bilmekle alakası yok bence kime sorsam 3-4 gol atıyor. Benim sistemine en uygun oyuncu Benitez tam bir poacher fakat böyle bir taktikle bile kendisinden verim alamıyorsam kötüdür. Çünkü bitiriciliği 9 olan bir futbolcu 25 maçta 28 gol atarken, Benitez 20 maçta 7 gol atıyor. 50 şut vursa 4-5 tanesi gol oluyor
    Benitez'i kullanmayı bilmelisin... Ben de 15 maçta 15 küsür gol attı yanılmıyorsam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post

Benitez'i kullanmayı bilmelisin... Ben de 15 maçta 15 küsür gol attı yanılmıyorsam.
    Çok kaçırıyor evet ama bi okadar da atıyor ben ne zaman oynatsam. Zaten kaçırdıklarını atsa yıllık 80-90 gol atardı heralde
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Çiftli forvette Benitez ve Darwin ortalığı dağıtır valla

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

2010'da Thierry Henry gibiydi ama 2011'de bilmiyorum.Eminim fazla oynama olmamıştır.Ben Mecburiyetten almıştım ama sonraları düşük itibarlı kulüplerde ilk tercihim oldu.

Dipnot: Tek forvet ve Fırsatçı golcü olarak oynatırsanız daha fazla verim alabilirsiniz.

Bu adamın composure özelliği çok düşük ama genelde kaleciyi geçtiği için çokta önemli olmuyo o özellik yani.Bende kendisini galatasaraya aldım ilk sezon 26 maçta 23 gol ikinci sezon 23 maçta 16 gol attı

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

İlk sezon alıp oynatmadım fakat mutlaka biri takım alıyor bunlardan biride celtic oluyor. Yalnız birşey farkettim, ben hariç kim alırsa alsın bu adamın özellikleri 1 sezonda düşmeye başlıyor. Ben üçüncü sezonda aldım teknik 14 top sürme 13 bitiricilik 13 hız 16ydı.. Sanki profili fmrteden yapılmış gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Genelde kendisine talip olan takımlar kendisini oynatmıyor, yedek bırakıyor bu da özelliklerinin gerilemesine yol açıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Çok iyi bir santrafor, kesinlikle Benitez'den daha iyi.

Henüz deneme fırsatım olmadı. Genelde takım arkadaşı Benitez'i aldığım için. Ama deneyeceğim kendisini.

Benitez'den daha iyi bir oyuncu. Bire bir pozisyonlarda daha yüzdeli Benitez'e göre.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Çok gol kaçırır ama olmadık yerde pozisyon yaratır tam bir kontra oyuncusu Benitez'den her türlü daha iyidir 2 oyuncuyuda denedim Quintero tek forvetli sistemde de çift forvetli sistemde de iş yapar

Teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

kesinlikle tek forvette oynasa çift forvette oynasa özellikle önemli maçlarda güzel kontra atakla goller atıyor

Mesaj Yetkileri