1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: 4-2-2-2 | Super-Fronteira %100 Başarı

Default 4-2-2-2 | Super-Fronteira %100 Başarı

Öncelikle herkese selamlar, saygılar.

Bu taktiğimizden yararlanmak için bu yazıyı sonuna kadar harfi harfine okumanız gerekmektedir. Bu taktik ile inanılmaz sonuçlar elde edeceksiniz.

Paylaşmış olduğum taktik ; Eğer düzenlenecekse, "Yılın en iyi taktiği" ödülüne adaydır. Önce bunu belirtmek isterim

Oyun tarihi : 2015

Taktiğimizin adı : Super-Fronteira %100 Başarı

Takım dizilişi : 4-2-2-2

Oyun Felsefemiz ; Bütün oyuncuların ileri düzeyde pas yapıp ve yaratıcılığını en etkili biçimde kullanmasıdır. Çok iyi derecede pas yapacağımız için rakibi oyundan hemen düşürmemiz büyük bir olasılık.. Taktiğimiz ile maçların ilk yarısını 5-0, 6-0 gibi skorlarla kapatmanız da gayet normaldir. Ofansif Kanat oyuncularının skora çok daha fazla etki etmelerini sağlamaktır.(Asist+Gol)

Aynı şekilde göbekte ki oyuncuların da skora etkisi fazla olacaktır.

10-0, 8-0, 6-0 gibi sonuçları sürekli alıp oyundan bıkabilirsiniz

Personel seçimleriniz en iyi olsun.. İyi antrenman yaptırmalı.

Ve mutlaka yormayan bir antrenman programınız olsun.. Nette hazırlanan antrenmanlardan birini indirip kullanabilirsiniz.

Taktiğimizle beraber bencillik oranını %70 aşağıya düşürdük.. Bütün oyuncularımız birbirleriyle çok iyi anlaşacaklar.

Yukarıda da bahsettiğim gibi oyuncularımız yaratıcılığını çok iyi derecede kullanacakları için, görsel açıdan çok güzel goller ve asistler izleyeceksiniz.

Takımınızın oynadığı futbola adeta aşık olacaksız Şiir gibi futbol oynayacaklar.

Takım talimatları ve Oyuncu talimatları " Manuel " olarak en ince ayrıntısına kadar ayarlanmış ve oyunculara programlanmıştır.

Bu taktikle ; Atak yaparken kaleci hariç, geriye kalan 10 kişi rakip yarı sahada yer tutuyor. Böylece inanılmaz derecede pas trafiğimiz oluyor ve rakibi oyundan hemen düşürebiliyoruz..

Aynı şekilde defans yaparken de, takım halinde defans yapıp en kısa sürede topu çalıp tekrar 10 kişi ile atağa çıkıyoruz. Tabi oyuncu seçimlerimiz çok ama çok önemli..

Bu taktiği henüz düşük liglerde denemedim ancak, denendiği takdirde büyük hezimetlere yol açabilir diye düşünüyorum. Bir kaç paragraf aşağıda ne tür özelliklere sahip oyuncuları almanız gerektiğini bir bir anlatacam.

Bu taktiği kullanmaya başladıktan sonra, oyuncularınız öyle şahane asistler yapacak ki ağzınız açık izleyeceksiniz.. Çok beceriksel asist ve goller izleyeceksiniz..

Bu taktikle çok kötü Kontra'ya yakalanabiliyoruz.. Ama seçtiğimiz oyuncular sağlamsa ve taktiğe uyumluysa açıklar bi güzel kapanıyor ve hatta taktik faul bile yapılıyor.

Unutmayın, taktikleri sezon içerisinde uygulamamanız yararınıza olacaktır.. Çünkü taktiği oyunculara aşılamak 4-5 haftayı bulabilir.. Ama eğer oyuncularınız çok kaliteli ise bu sürece hiç gerek kalmayabilir, en fazla 2-3 hafta içinde taktiği yutarlar ve size güzel maçlar izletirler.

Gelelim oyuncu seçimlerine :

GK - Olabildiğince en iyisi olmalı, çünkü maç içerisinde 1e1 kalma durumları bazen fazla olabilir (Özellikle büyük takımlara karşı oynarken. Standart takımlar pek fazla 1e1 kalmaz kaleciyle.)
    DL - Hızı - Pozisyon Alması - Pası ve Ortaları standart veya üzerinde olmalıdır.
    DCR - Kontralarda çok dikkatli olması gerektiği için tecrübeli veya iyi bir genç yetenek olmalı. Hantal olmamalı ve ayrıca iyi pas yapmalı
    DCL - DCR için söylediklerimiz, DCL için de aynen geçerli.
    DR - DL için söylediklerimiz, DR için de aynen geçerli.
    MCL - Oyunu tamamen iki yönlü oynayabilecek, öldürücü ara pasları atabilmeli, uzun şutları isabetli ve arada sırada top çalabilmelidir. Çünkü bu taktiğimizde DM diye bi oyuncumuz olmayacaktır. Kısaca orta sahanın dinamosudur kendisi
    MCR - Oyunu ileri taşıyabilecek, defansı fazla iyi olmasa da olur ama pasları, tekniği yüksek olmalıdır. Aynı zamanda hızlı olması da yararımıza olacaktır.
    AML - Yukarıda da bahsettiğim gibi, kanat oyuncularımızın skora çok etkisi olacaktır bu yüzden ; Pas, Hız, Uzaktan şut, Tekniği yüksek olmalıdır..
    AMR - AML için söylediklerimiz, AMR için de aynen geçerli.
    FL - Bu forvetimizde mutlaka bulunması gereken özellikler ; Fizik, Pas, poacher(bedavacı) ve en önemlisi hızlı olması gereklidir. Bu oyuncumuz da hem gol atacak hem de yaratacak. (Emenike, Ahmed Khalil)
    FR - İşte arkadaşlar, eğer geride kalan 10 oyuncu seçimini iyi yaparsanız ve bu oyuncu senede minimum 40-50 gole rahat ulaşabilir. Bu arkadaşın özelliklerini saymayacam çünkü direkmen isim verecem.. Bu isim ; Lavezzi'den başkası olamaz.

Kadromuzu bu şekilde kurmamız gerekiyor ve ayrıca yedek kulübemiz de kötü olmamalı.. Çok iyi olsun demiyorum ama, bir oyuncu sakatlığında biraz da olsa yerini doldurabilsin.

Takımın maç başı sarı kart ortalaması 1'i geçmiyor ve koca sezonda 3 tane kırmızı kartı var.

Şimdi size bir maçtaki pas trafiğimi analiz olarak verecem.

Şimdi sıra geldi, bu taktikle nasıl bir başarı elde ettiğimize! Buyrun hep beraber resimlere bakalım.

-ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU FENERBAHÇE-

-FİKSTÜR'ÜN BİR KISMI-

-LİG TABLOSU RESMİ-

-CL GRUP PUAN DURUMU-

-BİR KAÇ MAÇIN SONUCU-

-OYUNCU İSTATİSTİKLERİ-

Bu da taktiğimiz ile attığımız güzel bir gol. Golün hazırlanışını dikkatlice izleyiniz..

Sıfır bencillik ve harika takım anlaşması..

http://www.youtube.com/watch?v=8OvshuIRZN8

Bu sadece 1 gol.. Taktik ile oynamaya başladığınız zaman çok iyi goller seyredeceksiniz...

Önemli hatırlatmalar :

- Taktiği küçük takımlarda deneme şansım olmadı. Bu yüzden nasıl bir etki yaratır hiçbir fikrim yok. Taktiğimi küçük takımlarda kullanan arkadaşlarımdan taktik ile ilgili yorumlarını da bekliyorum ayriyetten.

- Oyuncu seçimini titizlikle yapmanız rica olunur.

- Taktik ; Pat diye tutmaz. Önerim yeni sezon başlangıncında 6-7 hazırlık maçı yapmanız ve bu taktiği kullanmanızdır.(Yeni kariyer açın demiyorum, yeni sezon diyorum burayı iyi anlayın)

Taktiği indirme merkezi :

http://safelinking.net/d/550e151d34

Taktiği paylaşacaklara önemli uyarı : İndirme linkini değiştirmeden dilediğiniz sitede paylaşabilirsiniz. Ve ayrıca taktiği paylaşacağınız sitede, paylaşımınızın sonuna " Bu taktik : Turksportal.net üyesi "alegz"
    tarafından hazırlanmıştır
    " yazısını eklemeyi de unutmayınız..

Rica : Sadece taktikle ilgili konusalım arkadaslar..Bu oyuncuyu nasıl transfer ettin soruları sorulmasın.. Rica ediyorum arkadaşlar.

Last edited by alegz : 01.Temmuz.2011 at 07:13

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Taktiğim güzel taktik mi değil mi bilemiyorum ancak 2015 yılında takımda bu oyuncular varken verdiği sonuçta gerçek sonuç değildir 2010 sezon başında deneyip koysaydın daha hoş ve gerçekçi sonuçlar olabilirdi.Deneyeceklere daha sağlıklı bilgiler verebilir
    Football is simple,but Football Manager is not

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Taktiğim güzel taktik mi değil mi bilemiyorum ancak 2015 yılında takımda bu oyuncular varken verdiği sonuçta gerçek sonuç değildir 2010 sezon başında deneyip koysaydın daha hoş ve gerçekçi sonuçlar olabilirdi.Deneyeceklere daha sağlıklı bilgiler verebilir
    Haklı olabilirsin.

Deneyip denememek sana kalmış tabi.

Ama gerçekçi değil ne demek onu anlayamadım? Gören de sanacak RÜYA GİBİ bir takım kurmuşum

Newcastle Kariyerimde 2016 Yılındayım Ve Ronaldo Hala 20 Milyon Sterlin.Fenerbahçeye Gelmiş Olması Çok İlginç.Çünkü Ben 3 Sezon Üst Üste Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Oldum ve Alamadım Ronaldo'yu.Genelde Ronaldo Tarzı Transferler Yapmam Zaten 16-17 Yaş Üstü Transfer Yapmam Fakat Forma Gelirleri İçin Denedim Yinede Olmadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by alegz View Post
    Gören de sanacak RÜYA GİBİ bir takım kurmuşum

Evet Rüya gibi STSL ' de rüyada göremem ben

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ekran görüntüsündeki 15 oyuncunun 12'si yabancı o enteresan geldi bana

Quote Originally Posted by hakanorhan View Post
    Newcastle Kariyerimde 2016 Yılındayım Ve Ronaldo Hala 20 Milyon Sterlin.Fenerbahçeye Gelmiş Olması Çok İlginç.Çünkü Ben 3 Sezon Üst Üste Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Oldum ve Alamadım Ronaldo'yu.Genelde Ronaldo Tarzı Transferler Yapmam Zaten 16-17 Yaş Üstü Transfer Yapmam Fakat Forma Gelirleri İçin Denedim Yinede Olmadı.
    Açık konuş.. Herhangi bir programdan transfer etmek için yardım almadım..

Şu an kulüp sıralamasında 3.cü sıradayım yani R.Madrid'in önündeyim.. O parayı 29-30 yaşındaki bi adama benden başkası vermezdi..Ayrıca oyuncu değeleri sakatlıklarla ve formsuzluklarla düşüyor.. Ronaldo benim kariyerimde 2 defa 6 ay sakatlık geçirmiş.. değerli 28m euro olmuştu madrid 115 isteyince verdim. Hatta bak sana bişey daha da söyliyim ; Ronaldo'yu transfer ettiğin zaman mesajlar bölümüne FORMA SATIŞINDA patllama diye mesaj geliyor.. Hiç Messi, Ronaldo gibi oyuncuları transfer etmemişsin belli..

Yıllık maaşı da ; 12.500.000 + 8M € imza parası ve menejerine de 5M € para verdim..

Şu huyunuzu üzerinizden atın artık.. Takımda ki oyunculurı eleştireceğinize ; Taktiği iyi yada kötü eleştirin..

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Ekran görüntüsündeki 15 oyuncunun 12'si yabancı o enteresan geldi bana
    4 tanesi regen ; Türkiye'den çıktılar piyasaya.

Bari siz yapmayın admin kardeş.. Burda bi taktik paylaşmışım iki saattir oyuncularla ilgili yorumlar yapıyorsunuz.. Nedir bu sevgi anlayamadım..

Çok inanmıyorsanız burdan isteyin Save dosyamı yolliyim? Oyuncuları nasıl transfer etmişim.. Kaç tane yabancı oyuncum var vs vs...

Ne geçiyor elinize anlamadım yani.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Yanlış anladın sen . Sadece bu adamları bırakıp istifa etsende takım yapar bunları demeye çalışıyoruz Belki 10 değilde 7 atarlar ama kadro önemli oluyor. Saf kadrolarla gösterilen performanslar çok daha önemli

Yanlış anladın sen . Sadece bu adamları bırakıp istifa etsende takım yapar bunları demeye çalışıyoruz Belki 10 değilde 7 atarlar ama kadro önemli oluyor. Saf kadrolarla gösterilen performanslar çok daha önemli
    Peki.

İleri de ki 4 tane yıldız oyuncu (Ganso, Hazard, Lavezzi, Ronaldo)'yu bir şekilde bir takıma al ve at bakalım 7 tane veya 10 tane.. Madem bu kadar iddalı konuşuyorsun yaparsın heralde.. Böyle bi takımı menejersiz 7 tane atabiliyorsa senle beraber 10 tane atabilir herhalde...

Ama kendi oluşturacağın taktikle.. Başkasının yaptığı taktikle değil.. Burda emek var.. O emeğe aranızdan biri çıkıp eyvallah demedi...

Ayrıca Ronaldo'yu ligin ikinci devresinde sakatken aldım.. Öyle çok fazla da verim alamadım. Düşündüğünüz kadar çok iyi bi etki yaratamadı.

O yukarda gördüğünüz takımın toplam değeri : 88M euro (Ronaldo hariç.. Çünkü ronaldoyu eklersem tüm takımın değerini 2.5'a katlıyor)

Şimdi ki Fenerbahçe'den daha ucuz bi takım.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Burda tartışılan ben değilim sadece oyuncular Yorum yapan kişilerde 100lerce FM maçı yapmış kişiler en azından birşeyden anladıklarına imzamı atarım .

Bana gelirsekte, benim ne oynatıp oynatmadığımı bilen biliyor zaten merak etme Forvetsiz çıkıp 5 - 6 gol attığım maçlarda oldu. Şunuda söylemek isterim ki ben daha hayatımda hazır taktik kullanmadım. 4 Yıldır online olarak oynuyorum FM yi ve buradaki abilerimden de sürekli sorarak bilgi aldım. Bence sende kendini yukarıda görmeyip biraz önerilerden birşeyler kapmaya bak

Benden bu kadar eline sağlık paylaşmışsın zahmet etmişsin sağolasın

Burda tartışılan ben değilim sadece oyuncular Yorum yapan kişilerde 100lerce FM maçı yapmış kişiler en azından birşeyden anladıklarına imzamı atarım .

Bana gelirsekte, benim ne oynatıp oynatmadığımı bilen biliyor zaten merak etme Forvetsiz çıkıp 5 - 6 gol attığım maçlarda oldu. Şunuda söylemek isterim ki ben daha hayatımda hazır taktik kullanmadım. 4 Yıldır online olarak oynuyorum FM yi ve buradaki abilerimden de sürekli sorarak bilgi aldım. Bence sende kendini yukarıda görmeyip biraz önerilerden birşeyler kapmaya bak

Benden bu kadar eline sağlık paylaşmışsın zahmet etmişsin sağolasın
    "Burdakiler hiçbir şeyden anlamıyor" diye birşey mi çıktı ağzımdan?

Benim demek istediğim sadece ; Taktiği beğendiyseniz yorumunuzu yapın, beğenmediyseniz de yorumunuzu yapın. Sadece bu.

Yok efendim, Ronaldo nasıl gelir inandırıcı gelmedi.. O takım menejersiz şöyle böyle yapar..

Bu kadar senedir FM oynuyorsun ama bi kaç şeyi daha öğrenmen lazım...Neyse saygıszlık etmek istemiyorum.

Senin dediğine göre o zaman şimdi günümüzdeki Barcelona da hiç menejerlere boşuna para saçmasın oyuncular kendi kendine oynasın.. dimi?

Ayrıca boldladığım yer için de ; Ben söyledikten sonra senin demen hiç bişey ifade etmiyor.

Kimin hangi oyuncuyu nasıl transfer ettiği hiç kimseyi ilgilendirmez.. Açıklama yapmak zorunda da değildim ama yaptım işte nasıl transfer ettiğimi.

bu dizilişi en son 2009 da beşiktaşla müthiş başarılar yarattığım taktik için kullanmıştım.Ortada bi emek var saygı duymak zorundayız,ama pas stilin kısa olup zaman geçirmeyi neden az yaptın amacın çok pas yapıp rakipi yormak mı yoksa sadece kısa pasla risksiz hemen kaleye gitmek mi

Quote Originally Posted by Bhaguandas View Post
    bu dizilişi en son 2009 da beşiktaşla müthiş başarılar yarattığım taktik için kullanmıştım.Ortada bi emek var saygı duymak zorundayız,ama pas stilin kısa olup zaman geçirmeyi neden az yaptın amacın çok pas yapıp rakipi yormak mı yoksa sadece kısa pasla risksiz hemen kaleye gitmek mi
    Yorumun için teşekkür ederim.

Atak yaparken rakip sahada 10 kişi olacağımız için uzun pasa gerek duymadım.. Dediğin gibi kaleye daha hızlı gitmek için.

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Dediğin gibi yapıp 2010'un ssleri bırakıcam Fener ile deniyelim bakalım Zafer

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Detaylı karşılaştırma yapmadım fakat şu taktiğe benziyor.Meşhur il devasto.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=98476

Bir itham söz konusu değil bu arada.
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Detaylı karşılaştırma yapmadım fakat şu taktiğe benziyor.Meşhur il devasto.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=98476

Bir itham söz konusu değil bu arada.
    Çok isabetli bi yorum olmuş kardeşim.. O taktikten de yararlandım elbet..

Oyuncu rollerinde çok büyük değişiklikler yaptım... Yani o taktik ile arasındaki fark %70 oranında değişik.

İndirip detaylı inceleyip izlenimlerini bizlerle paylaşabilirsin Çok mutlu olurum.

güzel taktiğe benziyor ama kanatsız oynadığımdan kadromda hiç amr aml yok o yüzden deneyemeyeceğim

Quote Originally Posted by alegz View Post
    Açık konuş.. Herhangi bir programdan transfer etmek için yardım almadım..

Şu an kulüp sıralamasında 3.cü sıradayım yani R.Madrid'in önündeyim.. O parayı 29-30 yaşındaki bi adama benden başkası vermezdi..Ayrıca oyuncu değeleri sakatlıklarla ve formsuzluklarla düşüyor.. Ronaldo benim kariyerimde 2 defa 6 ay sakatlık geçirmiş.. değerli 28m euro olmuştu madrid 115 isteyince verdim. Hatta bak sana bişey daha da söyliyim ; Ronaldo'yu transfer ettiğin zaman mesajlar bölümüne FORMA SATIŞINDA patllama diye mesaj geliyor.. Hiç Messi, Ronaldo gibi oyuncuları transfer etmemişsin belli..

Yıllık maaşı da ; 12.500.000 + 8M € imza parası ve menejerine de 5M € para verdim..

Şu huyunuzu üzerinizden atın artık.. Takımda ki oyunculurı eleştireceğinize ; Taktiği iyi yada kötü eleştirin..
    Hiç büyük oyuncu almamışsın diyorsunda Newcastle gibi bir takımla 3 sezon üste üste şampiyonlar ligini almışsam benim büyük oyuncuya falan ihtiyacım yok.Taktik yorumlarken aldığımız kıssa genelde takımın saf kadrosu üzerine alınan sonuçlardır.Kimse oyuna F.bahçe'de C.Ronaldo,Hazard,Lavezzi İle Başlamıyor.

Kadro ne olursa olsun alınan sonuçlarda çok iyi belirtmek isterim.
    Last edited by hakanorhan : 01.Temmuz.2011 at 13:27

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Taktiği dediğiniz gibi sezonun başından itibaren denedim buyrun ssler

Bencillik oranı pek düşmemiş gibi dediğin gibi çünkü uzaktan fazla şut çekiyolar pas atmak yerine bilmiyorum belki ben yanlış bir tespit yaptım veya çekilen 3-4 şutu fazla gördüm ama böyleydi.
    Manisa maçı çok atak yaptık evet zaten istatisliklerdede görürsünüz kaliteli futbolcularımız olsaydı belki o ataklar gol olabilirdi güzel bir maçtı.
    Antalya maçında Stoch içerde 2-3 adam varken kanattan gitti gitti şut çekti bir bencillik örneği daha
    Not:Oyunu Fenerbahçe ile açtım yani taktiği Fenerbahçe ile denedim.
    Başka istediğiniz bişey olursa ekliyebilirim.
    Last edited by K1nq35 : 01.Temmuz.2011 at 21:56

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

içe kat edip vurması bencillikle ilgili değil. kanatlarda cut inside ayarı varsa adam pas vermez genelde. taktiği indirip denemedim ama c. ronaldo, paul henrigue, lavezzi ve ahmet khalil isimlerini görünce zaten bakmaya gerek yok dedim. Bu saydıklarımdan herhangi 2 tanesi süper ligde sezonda 50-60 gol atarlar TR liginde. Yani taktikte önünü kesmeyin yeter. oto ayarla atarlar o kadar golü. Taktiği yapan kardeşimizin emeğine sağlık. Ama taktiğin kalitesini ancak 2010 kadrosuyla 1 sezon deneyerek ölçebiliriz. Yani ben her zaman söylüyorum. Hem iyi hücum eden hem de iyi savunan bir taktik yapacaksanız öncelikle savunmayı düşünerek diziliş kurmanız lazım ve 4-2-4 tarzı dizilişler sert takımlarda sizi yarı yolda koyar kadronuz eğer üst düzey değilse
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

C. Ronaldo'yu ben de almıştım Galatasaray'a 29 yaşında, takımım o kadar iyiydi ki rotasyonda kullanıyordum Ronaldo'yu. Her soktuğum maçta tek başına gider atardı golünü. 3 sene ligde ve avrupada namağluptum. Taktik mi? Yahu klasik 4-4-2 işte pek bir şey ellemedim ince ayar falan yapmamıştım Yani bu kadrolarla bu başarılar normal bence..

Devasto taktiği fm tarihindeki en çok indirilmiş taktiklerin başında gelir.Bu taktikle başarı sağlamak kaçınılmazdır.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kayseri

4-2-2-2 "il Devasto" taktiğin TR de oynanmışı. Devasto her zaman on numara taktikçidir... Resimler için sağol...

Ronaldo olsuın uymayan taktiğim olmaz böyle olsaydı Devasto benim yanımda halt etmiş

Kardeş taktigi denemedim ama deneyip yorum yaparım mutlaka ama arkadaşın birine yüklenmişsin sen hemen bende kendisiyle aynı kanaatteyim 2015 senesi degil de ilk sezondan itibaren deneyip paylaşsan taktigi daha iyi olurdu çünkü 2015 yılına kadar zaten bütçe tavan yaptıgı için birçok kaliteli oyuncuyu kadrona katabiliyorsun ama ilk sezon yapma imkanı olmuyor bu tür ronaldo vs. dünya yıldızları..

Ben chelseade 3.sezondayım ilk 11im
    Cech
    Lahm Shawcross Terry A.Cole

Schweinsteiger Essien

Enzo Perez Mata

Torres G.Rossi

Oyuncularımda mı bir sorun var anlayamadım ama bu kadar gol atmanın yanından bile gecemedik top ceviremiyoruz sut sayılarımız esit oluyor neredeyse ama Cech sagolsun yemiyoruz. Fakat videoda da oldugu gibi cok iyi paslasmalar ve kolay gelen goller var cok teşekkür ederim emeğin için

Mesaj Yetkileri