Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 50 arası toplam 50 sonuç

Konu: Football Manager 2012 Türkçe

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Fm 2012 için eski oyunlardaki gibi Türkçe yama çıkarcak mı Turksportal?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Resmi Türkçe oyundan geçtik. TSİ'den güzel bir türkçe yapam bekliyoruz. %50 mi olur %60 mı olur %70 mi olur artık ne olursa

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Açık olayım orjinal almayacağım polonya ruslar bile abudik gubdik karakterleri var onların dili var iken bizim ülkenin olmamsı bana çok amaç ok saçma geliyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    Açık olayım orjinal almayacağım polonya ruslar bile abudik gubdik karakterleri var onların dili var iken bizim ülkenin olmamsı bana çok amaç ok saçma geliyor
    Onlar orjinal alıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

İngilizcem üst seviye fakat bi sene daha sınav stresi yaşayacağım için yardım edemeyeceğim çok isterdim yardım etmek

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Oyunda Türkçe dilinin eklenmesi için SI bir adım attı, çalışmalarda yeterli oranda çeviri yüzdesine ulaşamadığımız için FM 2012 de Türkçe dil seçeneği aktif olmadı.

Bazı çevirmen arkadaşlarımızı askere uğurlarken, bir takım aksiliklerlede uğraşmak durumunda kaldık. Bizler bu sene çevirileri genişletmekte olduğumuz ekibimiz ile sürdüreceğiz.

Tabi su süreçte sizlere yama sunabilme olanaklarımızı da araştıracağız.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geri dönüşler maille mi oluyor ?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Peki birlikte çalışmayacaklarınıza dönüş yapmıyor musunuz olumsuz da olsa ?
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Merhaba dönüşlerimiz yavaş yavaş oluyor. İlgi gösteren ve gösterecek herkese çok teşekkürler.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Fm 2012 kesinlikle türçe olmuyacakmı mustafa abi? Yoksa hala daha bir ihtimal varmı?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by furdun View Post
    Fm 2012 kesinlikle türçe olmuyacakmı mustafa abi? Yoksa hala daha bir ihtimal varmı?
    Olmayacak diye biliyorum.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Arkadaşlar elimizden geldikçe orijinal almaya çalışalım. Bazılarımız İngilizce olduğu için sevmiyor, sonra da yeni çıkan oyuna laf ediyor yenilik yok diye. Halbuki oyun çok detaylı. Her gün sigaraya 5 TL veriyoruz, 3 günde 3 paket içeceğimize 2 paket içelim. Bir ayda 50 TL yapar. Çok zor değil. Yılda kaç oyun çıkıyor hepsini orijinal alma ihtimalimiz yok ama FM benim için başka diyorsak ki diyoruz duyarlı olalım ve destek verelim.

Şu anki mantığımız "Türkçe çıkarsa orijinal alırız" ve ya "Türkçe çıkmasını istiyorsak orijinal alalım."

Buna şart koyma denir. Her türlü,

"Korsana Hayır"

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Peki orjinal oyuna türkçe yama yapabilirmiyiz ?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by furdun View Post
    Peki orjinal oyuna türkçe yama yapabilirmiyiz ?
    Tabi ki yapabilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben bir şey merak ediyorum. Mesela bu ekip çeviriyi ocak ayına kadar tamamladı ve SI'a yolladı. Transfer döneminden sonra gelen patchle Türkçe dili oyuna eklenebiliyor mu ? Böyle bir imkan var mı ?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

O zaman orjinal oyun almaya çalışacağız yapıcak bir şey yok

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Olmayacak diye biliyorum.

merhaba,
    fm2012 yi türkçe yapmak istese kendi çevirmenlerini zaten tutardı...
    bence sizleri(dolayısıyle bizleri) amele gibi kullanıyor.Bırakın olmasın,bllizard bile WoW,Diablo3 gibi oyunlarında Türkçe dilini ekleyeceğini duyurduktan sonra SI Games utanmalı bence!

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    merhaba,
    fm2012 yi türkçe yapmak istese kendi çevirmenlerini zaten tutardı...
    bence sizleri(dolayısıyle bizleri) amele gibi kullanıyor.Bırakın olmasın,bllizard bile WoW,Diablo3 gibi oyunlarında Türkçe dilini ekleyeceğini duyurduktan sonra SI Games utanmalı bence!
    SI bu konuda outsource çalışmayı tercih ediyor.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    SI bu konuda outsource çalışmayı tercih ediyor.
    Ben sizin sabrınıza hayranım,yıllardır yılmadan usanmadan bu firmaya laf anlatmaya calısıyorusunuz.Ha ingilizcem iyi midir? evet üst düzey,ama neden Türkçe gelmesin,neden Türkçe oynamayalım? bu inanın başka bir zevk.

Ben sizin yerinizde olsam bu firmayla hiç uğraşmazdım,biz de zamunda,isohunt gibi yerlerden oyunları çekmeye devam ederiz,ortada bi kazanan olmaz kendileri kaybeder.İnsanları yıllardır "gerizekalı" yerine koyup oyalanmamalı.Adam akıllı açıklama yapmalılar gelicek yada gelmeyecek tarzında,çocuk gibi imza felan toplanmamalı.

Anlayacağınız yıllardır aynı tantana,Türkçe dili gelmeden orjinal almayacagız akıllarına soksunlar.Biz müşteriyiz onlar bize bir adım atmalı biz onlara değil...

İyi çalışmalar
    Last edited by DisCo : 04.Eylül.2011 at 17:06

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    Ben sizin sabrınıza hayranım,yıllardır yılmadan usanmadan bu firmaya laf anlatmaya calısıyorusunuz.Ha ingilizcem iyi midir? evet üst düzey,ama neden Türkçe gelmesin,neden Türkçe oynamayalım? bu inanın başka bir zevk.

Ben sizin yerinizde olsam bu firmayla hiç uğraşmazdım,biz de zamunda,isohunt gibi yerlerden oyunları çekmeye devam ederiz,ortada bi kazanan olmaz kendileri kaybeder.İnsanları yıllardır "gerizekalı" yerine koyup oyalanmamalı.Adam akıllı açıklama yapmalılar gelicek yada gelmeyecek tarzında,çocuk gibi imza felan toplanmamalı.

Anlayacağınız yıllardır aynı tantana,Türkçe dili gelmeden orjinal almayacagız akıllarına soksunlar.Biz müşteriyiz onlar bize bir adım atmalı biz onlara değil...

İyi çalışmalar

altına imzamı atıyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri