Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: En İyi Regenleri Bulmak

Quote Originally Posted by Muwin View Post
    Ya iyi güzelde.Bu tarihlerde nereye bakacaz ? Nasıl bulucaz regeni ? 10 temmuz diyelim.Regen cıkacak bi ülkede.o ülkenin neresine bakıcaz ? Nasıl bulucaz kısacası ?
    Genie Scout kullanıyorsan o tarihte oyunu kaydedip programdan bak. Scout kullanıyorsan o tarihten sonra scoutları o ülkeye gönder.

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Genie Scout kullanıyorsan o tarihte oyunu kaydedip programdan bak. Scout kullanıyorsan o tarihten sonra scoutları o ülkeye gönder.

Scout'ları nasıl ülkeye yönlendirecem? Birde 1.4 yamasını kullanıyorum

Quote Originally Posted by Muwin View Post
    Scout'ları nasıl ülkeye yönlendirecem? Birde 1.4 yamasını kullanıyorum
    1.4 ?

Scout'una tıklayıp " Add New Ass. " kısmından ülkeyi seçmelisin göndermek istediğin ülkeye göndermek için.

enesx34 ün yayınladıgı son yama 1.4.

Scoutu gönderdim.Ama 1 ay geçmesine ragmen bişey bulamadı.Bu regen işi tam bir facia

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Scoutu yollarken filter'dan yaşı en fazla 20 yaparsanız yaşlı oyuncuları es geçerek sadece gençler ve dolayısıyla regenleri araştırır. Regen bulamama konusu ise büyük klüp değilseniz genel olarak youth kontrata sahip oyuncular size gelmek istemiyor. Scoutlar ise sadece alınabilecek oyuncuları rapor ediyorlar. Bu yüzden harika oyuncular kaçırdım bende maalesef.

Oyuncu özelliklerine filtreleme uygulamıyorsanız search bölümünden özelliklere göre filtreleyip kendinizde iyi regenler bulabilirsiniz.

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Scoutu yollarken filter'dan yaşı en fazla 20 yaparsanız yaşlı oyuncuları es geçerek sadece gençler ve dolayısıyla regenleri araştırır. Regen bulamama konusu ise büyük klüp değilseniz genel olarak youth kontrata sahip oyuncular size gelmek istemiyor. Scoutlar ise sadece alınabilecek oyuncuları rapor ediyorlar. Bu yüzden harika oyuncular kaçırdım bende maalesef.

Oyuncu özelliklerine filtreleme uygulamıyorsanız search bölümünden özelliklere göre filtreleyip kendinizde iyi regenler bulabilirsiniz.
    bende öyle yaptım.Fenerbahçeyim.Çok iyi bütçem var.Acayip derecedede maaş bütçesi verebiliyorum.Scoutlarımda cok iyi.Oliver Bierhoff.Ama nedense bir türlü regen bulamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Valla grafikler vs. güzel düşünce ama pratikte kesin böyledir demek imkansız. Regen çıkış tarihlerine bir şey diyemem de diğer bilgiler değişebiliyor. Ben şahsen Hırvatistan'dan fazla adam çıktığını görmedim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri