PDA

View Full Version : Bu Dergiyi Protesto Edin ve Almayın

VoLkaN BaROs
29.Mayıs.2006, 00:27
PKK lılı kadınlara sayfalar dolusu methiye düzen, onları; ülkesini savunan askerler olarak nitelendiren Marie Claire dergisinin meziyetleri...

Dergiye bu konuda kınama maili atmayı unutmayın... ( [email protected] , [email protected] , [email protected] , [email protected] )

Ayrıca yanda verdiğim adreslere de bu maili iletin ( [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] )

Bu yazımı mail listenize dağıtın lütfen...

http://www30.websamba.com/fraghera/Bir_dergi/default.asp

gezenti
29.Mayıs.2006, 00:28
uyarın için sağol volkan...hemen harekete geçiyorum...

Koray Düşova
29.Mayıs.2006, 00:39
Marice Claire > France...

Burak Duran
29.Mayıs.2006, 00:56
töbe yarabbim adamda ne sinir bırakıyolar ne bişey ya

alieren7
29.Mayıs.2006, 00:56
Duyarlılıgın için teşekkür ederim, lütfen herkes iş başına...

mgungor
29.Mayıs.2006, 00:57
almıyodum. ve bundan sonra evimizin kapısından bile geçmeyecek...

Sekopej
29.Mayıs.2006, 01:03
Allahım ya. şu başımızdakiler neden hakkımızı savunamıyorlar. bu fransızların yaptığı artık çok fazla oldu uyumayın yetkililer.......

Burak Duran
29.Mayıs.2006, 01:16
bir mail hazırlıyorum buraya koyucam hep beraber bu maili yollayalım

__Trex__
29.Mayıs.2006, 01:17

çok iyi olur yaa

Sekopej
29.Mayıs.2006, 01:18

tamam ben volkan abinin belirtiklerini tüm tanıdıklarıma gönderdim ve hazırlayacağın maili de gerekli yerlere göndermeye hazırım. yeter artık bunlardan çektiğimiz.....

Burak Duran
29.Mayıs.2006, 01:22
RE: October 2005, Amazones Kurdes

It is really disturbing to read such an article in your magazine. You are making terrorist women look like freedom fighters. These women killed hundreds of Turkish soldiers and civilians. How can you write an article about these murderers and show them as freedom fighters. These women are not innocent. They kill innocent childeren, women and old people. How can you called them innocent. Also on a page you printed a map that shows a country that doesn’t exist. This country you made up is in our borders. How can you draw such a map that doesn’t show the reality. You are making these terrorist group look good and support their activities. That’s way I want a full apology from you to Turkish people and to our goverment. If you don’t do what is necessary we will contact to the authorities…

Sekopej
29.Mayıs.2006, 01:26
sağol hurmetcim gönderdim maili hiç bizi takacaklarını sanmıyorum ama biz elimizden geleni yapalım da....

Burak Duran
29.Mayıs.2006, 01:27
türkçesi ise şöyle:
Sizin derginizde böyle bir yazıyı okumak gerçekten rahatsız edici. Siz bu terörist kadınları özgürlük savaşçısı olartak lanse ediyorsunuz. Bu kadınlar yüzlerce Türk askerini ve sivil insan öldürdü. Siz bu katiller hakkında nasıl bir yazı yazarsınız ve burda onları özgürlük savaşçısı olarak tanımlarsınız. Bu kadınlar masum değildir. Bunlar masum çocukları, kadınları ve yaşlıları öldürdüler. Bunlara nasıl masum dersiniz? ayrıca bir sayfanızda var olmayan bir ülkenin haritasını basmışsınız. ve bu uydurduğunuz ülke bizim ülkemiz sınırları içerisinde. Nasıl gerçeklerle bağdaşmayan bir harita çizersiniz. Siz bu terörist grubu iyi gösteriyosunuz ve onların aktivitelerini destekliyorsunuz. Bu yüzden sizden Türk insanlarından ve hükümetinden özür dilemenizi talep ediyorum aksi takdirde gerekli yerlere başvuracağız

rica ederim saldırın millet :D

__Trex__
29.Mayıs.2006, 01:34
süpersin hürmet kardeş

yaw ne istiyolar bizden yaa
biri pkk yı özgürlük sawaşcısı yapar biri cumhuriyetimize laf söler türk halkına allah sabır wersin

Jesus_FB
29.Mayıs.2006, 01:47
eline sağlık kardeşim

CeM_85
29.Mayıs.2006, 02:10
sayın volkan abi gerekli mailleri yolladım ayrıca üye olduğum diğer forumlarada bu yazıyı gönderdim sana bu konuda teşekkür ederim bir gün anlayacaklar Türklerin ne kadar insancıl olduklarını ve bunları yaptıklarından utanacaklar allah bize, çatışmadaki tüm askerlerimize ve tüm Türkiyeye sabır versin. ayrıca ölen tüm şehitlerimize allahtan rahmet diler ailelerinede baş sağlığı dilerim. (bende bi şehit ailesi sayılırım)

TüMeR_yAğıZ
29.Mayıs.2006, 12:24
şerefsizlik...öldüre öldüre bitiriyoruz bu kahpeleri.tepkimi mazur görün.

Burak Duran
29.Mayıs.2006, 12:39
arkadaşlar mail yollamaya devam

biraz ilgi gösterin yaw

Vieri
29.Mayıs.2006, 16:37
tamamdır iletiyorum

Universal
29.Mayıs.2006, 16:46
göndermeye başladım

nekop
29.Mayıs.2006, 21:39
tesekkürler hürmet hemen yolluyorum...

Burak Duran
30.Mayıs.2006, 00:01
hadi katılımı arttıralım duyarlı olun biraz!!

__Trex__
30.Mayıs.2006, 00:03
TÜRKİYE CUMHURİYETİ için ölmeye hazırım bi mail ne ki:D

mgungor
30.Mayıs.2006, 00:06
arkadaşlar lütfen ilgi gösterin...

dick
30.Mayıs.2006, 00:15
Bu Fransızlar olayı iyice abarttı ne alıp veremedikleri varsa artık bizimle?

Kadın dergilerini bile alet ettiler bu iğrenç saldırılarına.

En son "ermeni soykırımı yalandır" diyen bir tarihçiyi mahkemeye verdiler.Nerede bu Avrupa Birliği nerede bu Birleşmiş Milletler adamlar o kadar belli ettiler ki amaçlarını o saçma birliğe girmeyelim diye dua ediyorum.Daha dışarıdayken bize bunları yaptılar acaba o kurtlar sofrasına girersek ne olacak?

gorkemyilmazkarasu
30.Mayıs.2006, 18:52
bende gönderdim ama keşke biraz daha sert bişeyler yazsaydık sanki yaşadıklarımızın yanında hafif kalmış bu yazdıklarımız :( :(

Burak Duran
31.Mayıs.2006, 00:37
üslubumuzu saygı çerçevesinde ama sert tutmayı uygun gördüm sonuçta yaptıklarına aynı cvbı vermemeliyiz

J.M SaLas
31.Mayıs.2006, 14:49
msn kişi listemdekilere gönderdim.. saol volkan abi

nekop
31.Mayıs.2006, 17:31
bende dün aksam itibariyle hürmetin mailini hepsine yolladım.

leave_992
31.Mayıs.2006, 23:17
uyardığın için saol volkan abi...hemen mail atıyorum

Burak Duran
01.Haziran.2006, 10:18
biraz daha duyarlı hadi!!

Selman Ozturk
01.Haziran.2006, 17:22
Sayamadım attığım mailleri :) Böyle hayvanları yok etmek için herkes elele vermeli.

Burak Duran
02.Haziran.2006, 19:45
benim 4 mail adresim var 4ündende yolladım

sergenNn
02.Haziran.2006, 21:09
Mailler Yollanmıştır
Volkan Abinin verdiği sitedeki yazıları falan kaydettim.
Onlarıda yolluyorum.
Köklerini Kurutacağız Bu Şerefsizlerin!

thegrandfather
08.Haziran.2006, 11:53
zaten almıyordum ama uyarın eminim işe yarayacaktır volkan..