PDA

View Full Version : Futbolcu raporundaki rol tavsiyesi?

cris king
03.Kasım.2011, 02:33
Aslında çok hoşuma giden bir özellik oldu bu artık eskisi gibi burda saatlerce futbolcu için uygun rol tartışmayacağımızı düşündüm ama raporda tavsiye edilen roller'inde çok güvenilir olmadığını düşünüyorum mesela Guti tam bir Advanced Playmaker-attack ama raporunda tavsiye edilen rol Deep lying playmaker-destek bu yüzden biraz kafam karıştı ama çok doğru olanlarda var mesela Burak Yılmaz'a ve Holosko'ya poacher tavsiyeleri gibi ama emin olamadım sizinde tavsiyelerinizi almak istedim..

pappi
03.Kasım.2011, 02:39
bu senin nasıl yargıladığına bağlı.Oyun Gutinin özelliklerine göre hangi role uygun olacağını söylüyor,Advanced Playmaker - Attack özelliklerine bakarsın eğer deep lying playmaker - support özelliklerinden daha yüksek ise o zaman dediğin doğrudur.ancak AP özelliği DLP özelliğinden daha iyiyse oyun iyi olanı tavsiye ediyor.oyuncuların özellikleri değiştikçe rolleri de değişiyor.başlarda box to box olan oyuncum şu an advanced playmaker oldu.belki iki özelliğide birbirine yakındır AP rolüne de uygun olabilir ama matematiksel olarak 1 puan park dahi olsa oyun iyi olanı söyler.