Log in

View Full Version : Çalışma izni

ardnz
11.Kasım.2011, 18:06
Merhaba

Ben Ingiltere championship takimlarindan leicesteri yonetiyorum. Guney amerikali Darwin quarintoyu aldim.Ama calisma izninden dolayi oynatamiyorum.

Cogu transfer bu izin yuzunden iptal olur. Fakat benim su an kadromda. isminin yaninda needs work permit diyor. Madem izin isi halledilmedi nasil kadroma kattim?

Ben simdi bu adami hic oynatamayacak miyim? Ne yapmam gerekir izin icin? Bosuna mi verdik o kadar para..

Yardimi olursaniz sevinirim.

DaveJones
11.Kasım.2011, 18:17
Merhaba, Work Permit için özel feeder club lar ile anlaşabiliyorsunuz. Sizin takımınızın büyük ihtimalle bu şekilde bir anlaşması var ve bu yolla kadronuza katmışsınızdır. Yapacağınız şey ise devre arasında yeni kontrat önerip work permit çıkmasını beklemek. Bu süre zarfında Quinteronun milli takımda oynaması gerekiyor tabiki. Veya bu feeder club a 3 yıl süreyle yollayıp eu vatandaşı olmasını bekleyebilirsiniz.

pappi
11.Kasım.2011, 18:39
çalışma izni için yeni sözleşme teklif etmek gerekiyor ama oyuncunun potansiyeli çok değilse işin zor.aynı değerde yerli oyuncular varsa yabancı oyuncu getirmek zor oluyor,milli takımda oynuyorsa getirebiliyorsun onun dışında potansiyeli düşük oyuncuları getirmek zor.