PDA

View Full Version : Sarı-Kırmızı Bir Aşk Hikayesi .. | Malatyaspor ( 1.Sezon )

Papi44
29.Aralık.2011, 21:25
http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1075/newmalatyasporzu5.png

Yine dayanamayıp Malatyaspor kariyeri açtım beyler. Takımımız Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmektedir. Kadromuz ise gençlerden oluşmaktadır. Dolayısı ile işimiz çok ama çok zor. Efsane Malatyaspor'umuzu Süper Ligin hatta Avrupanın zirvesine taşıyana kadar uğraşacağım.

Başkanımız Mustafa Korkmaz ( Asıl mesleği İmam :n: )

http://sampiyonspor.com/images_up/mustafa_korkmaz.jpg

Birazda Büyük Malatyaspor'umuzun başarılarından bahsedelim..

Doğu Anadolu'dan UEFA Kupasına ve Balkan Kupasına Katılan İlk ve tek takımdır.
Malatyaspor Brezilya Milli Takımı forması giymiş 3 oyuncuyu aynı anda getirtebilmiş ilk Türk futbol takımıdır: Eder, Carlos, Serginho
Türkiye'ye ilk Brezilyalı futbolcu getiren futbol takımıdır.
Malatyaspor Türkiye 2. Lig'ini Namağlup bitirip 1. Lige yükselen ilk takımdır. (1983-84)Ve Daha birçok başarı ..

Kuralları okudum kabul ediyorum.

Trabzonspor
29.Aralık.2011, 21:44
Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu bir kariyer olur.

ozzymanborn
30.Aralık.2011, 15:59
Başarılar.

Fransergio (Türk vatandaşı Brezilyalı) veya Yüksel Sarıyar'ı (50 sterlin alma bedeli olsa da bütçede delik açılmıyor.) mutlaka takıma kazandır. Süper Amatör'den Cem Yanık da olur.
Kazak takımlarını iyi tara, azeriler gelmiyor ama Kazakistanlılar geliyor.

İyi para verecek takımlarla deplasmanda hazırlık maçı yap. Haftalık maaş olmadığı için paranın tamamı bütçeye yansıyor.

- Amatördeyken yabancı alabiliyorsun 2 tane. Maaş vermeyeceğin için kadronda birkaç yıl kalsalar da sorun olmaz. Peru, Kolombiya, Paraguay veya Bolivya'da amatör oyuncular var.

Papi44
30.Aralık.2011, 19:10
Başarılar.

Fransergio (Türk vatandaşı Brezilyalı) veya Yüksel Sarıyar'ı (50 sterlin alma bedeli olsa da bütçede delik açılmıyor.) mutlaka takıma kazandır. Süper Amatör'den Cem Yanık da olur.
Kazak takımlarını iyi tara, azeriler gelmiyor ama Kazakistanlılar geliyor.

İyi para verecek takımlarla deplasmanda hazırlık maçı yap. Haftalık maaş olmadığı için paranın tamamı bütçeye yansıyor.

- Amatördeyken yabancı alabiliyorsun 2 tane. Maaş vermeyeceğin için kadronda birkaç yıl kalsalar da sorun olmaz. Peru, Kolombiya, Paraguay veya Bolivya'da amatör oyuncular var.

Çok teşekkürler kardeşim dediklerini uygulayacağım. :)

Gansoo
30.Aralık.2011, 20:57
Bende Malatyaspor kariyerimde harika oyuncular kazandırmıştım. Yüksel Sarıyar,Azeri kaleci adını unuttum şimdi,Cem Yanık,ve 2-3 Azeri-Kırgız oyuncular ve en büyük gol silahım olan Kolobiya`lı Ismark Tami çıkarsa sende mutlaka al bitiriciliği 17 idi ve 30 gol atmıştı. :) Ayrıca başarılar. :D :)

AndreLuizBahia3
30.Aralık.2011, 22:08
Kariyerinde başarılar takipçin olacağım Malatya'yı hakettiği yere götürmen dileğiyle...