PDA

View Full Version : Gençlerbirliği'ne Sağ Bek Önerileri

MeliksahAydogan
04.Mart.2012, 00:30
Genç , Ucuz , Kalite bir sağ beke ihtiyacım var

Tavsiyelerinizi bekliyorum oyunculara baktım savunma oyuncuları bölümünden ama uygun birini bulamadım ...

Atahan Menekşe oynar mı ? 11 oynatacak bir sağ bek arıyorum Birde Nemanja Rnic var olur mu ?

ogulcan38
04.Mart.2012, 00:55
Genç , Ucuz , Kalite bir sağ beke ihtiyacım var

Tavsiyelerinizi bekliyorum oyunculara baktım savunma oyuncuları bölümünden ama uygun birini bulamadım ...

Atahan Menekşe oynar mı ? 11 oynatacak bir sağ bek arıyorum Birde Nemanja Rnic var olur mu ?

arkadasi bilmiyorum ama ilk sezonunsa Ivan Bandalovski | D/WBR | 24 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103728) bu adamı alabilrsn makul bir fiyata

Sheriff
04.Mart.2012, 01:08
Aykut Demir'i sağ bek oynatabilirsin, ben öyle yapıyorum.

byariff
04.Mart.2012, 01:09
Atahan menekse kesinlikle tavsiye ederim ama cok kirmizi kat goruyor + muslu nalbuntanoglu"mu ne bide boyle bir adam var turk statusunde hollandada bi takimda oynuyor + hakan aslantas.

lofthei
04.Mart.2012, 01:23
Bence de Bandalovski. Elinden çıkarmak istersen 2 sezon sonra 4m'e falan satarsın.

bySperman
04.Mart.2012, 09:08
Cornel Rapa.Ucuz değil ama çok kaliteli.

MeliksahAydogan
04.Mart.2012, 16:06
Aykut'u stoperde kullanıyorum.Sağ bek için Bandalovski'yi aldım iyi performans sergiliyor.Sol beke Hasan Ali'yi aldım fakat Atila Turan'ı istiyorum oda kirada sezon sonu mu kirası bitiyor devre arası mı ona göre Hasan Ali'yi gönderip Atila'yı alacağım.

europeanconquer
04.Mart.2012, 16:08
Sakın öyle bir şey yapma.Hasan Ali gibi sol beki zor bulursun bulmuşken kaybetme bence.

Tuskarr
08.Mart.2012, 02:55
Güzel olmuş savunma hattı.Hasan Ali'yi kesinlikle elden çıkartma bence Attila'ya göre daha oturaklı bir oyuncu.Aykut'un yanında kimi oynatıyorsun ? Bandalovski'ye birşey olursa Serkan Şahin'e bir bakıver en son Konya'daydı sanırım.

turayansin
09.Mart.2012, 17:04
kamil ahmet çörekçi, cüneyt köz, okan alkan... üçüde ucuz. gelişmeye yatkın.