PDA

View Full Version : Mustafa Pektemek

kiwi21
07.Mart.2012, 23:25
Profilini paylaşabilir misiniz?

http://img2.ressim.net/out.php/i5531127_pektemek-png (http://www.ressim.net/i/5531127_pektemek-png.html)

LaigLeNoiR
07.Mart.2012, 23:26
Profil eklendi.

ttarlabasi
14.Mart.2012, 22:01
Passing 9 düşük ama genel olarak gayet gerçekçi bir profil olmuş.

pele96
29.Nisan.2012, 23:42
Finising arttırılmalı bence Abdullah Avcı bile Türkiyede beni tek heyecanlandıran Mustafa Pektemek dedi.Adam forma şansı bulamamasına rağmen ynaılmıyorsam 8-9 golü var.

Kato64
30.Nisan.2012, 00:16
Finising arttırılmalı bence Abdullah Avcı bile Türkiyede beni tek heyecanlandıran Mustafa Pektemek dedi.Adam forma şansı bulamamasına rağmen ynaılmıyorsam 8-9 golü var.

Forma şansı bulamadı mı ?

http://picturf.com/i/3d4 41 maçta oynamış bu sezon

pele96
30.Nisan.2012, 16:34
Süper Ligde 30 Maç 2700 Dakika eder.O sadece 1479 Dakika oynamış
Avrupada 7 Maç 630 Dakika eder O sadece 236 Dakika oynamış
Ben bu yönüne dikkat ettim.Zaten tek oynayacak kadar iyi bir forvet değil.Çoğunlukla Almeida ile değişerek oynuyor.

kirilenko47
07.Mayıs.2012, 20:57
Hocam Mustafa Pektemek sırtı dönük oyunu ve top saklayabilme yetisi bence Avrupa kalitesinde, böyle bir adamın balance'ı 12 olamaz, en azından 14 olmalı. Mustafa oyunda hala eski versiyonlardaki gibi iyi top süren süratli bir adam olarak yapılıyor, bu inat ney anlamadım. accleration ve pace'in ikisi birden 14 olması mustafa için çok fazla. bu ikisinin kısılması gerekiyor.

malpince
07.Mayıs.2012, 21:00
en çok umut eden bence yerli forvetlerden birisi

kirilenko47
07.Mayıs.2012, 21:04
Hatta somut bir öneri olması için ideal özellikleri de söyleyeyim; accleration 12, pace 13(hadi diyelim 14 ama 13 daha iyi), balance da 15-16 olmalı. Yani 2012nin yamalı versiyonunu oynuyoruz bu adamı hala tipik hızlı santrafor yapıyor araştırmacılar, yemin ederim anlayamıyorum.

(edit kısmını bulamadım bir önceki mesajımda, yeni mesaj için özür dilerim)

Facx
07.Mayıs.2012, 23:53
en çok umut eden bence yerli forvetlerden birisi

gelmiş 24 25 yaşına hala genç yetenekmi diyosunuz ?

ForCimbom
08.Mayıs.2012, 00:17

gerçek hayatla fm bir değil. belli bir hamuru olan her oyuncu değil 24-25, 27-28 yaşından sonra bile sivrilebilir.

ama pektemek pek de o tip değil, yani aslında elbette belli bir potnsiyeli var ama asla çok üst düzey olabilecek kadar değil.

Night_Mare17
08.Mayıs.2012, 00:20
Çok iyi adam geçiyor yahu çok temiz sürüyor topu. En az 14 olmalı top sürme.

Facx
08.Mayıs.2012, 00:25
gerçek hayatla fm bir değil. belli bir hamuru olan her oyuncu değil 24-25, 27-28 yaşından sonra bile sivrilebilir.

ama pektemek pek de o tip değil, yani aslında elbette belli bir potnsiyeli var ama asla çok üst düzey olabilecek kadar değil.

sivrilebilcek potansiyeli olması farklıdır (bkz. burak yılmaz ) umut vaadeden forvet olması farklıdır (bkz. cenk tosun , neymar )

ForCimbom
08.Mayıs.2012, 00:28
sivrilebilcek potansiyeli olması farklıdır (bkz. burak yılmaz ) umut vaadeden forvet olması farklıdır (bkz. cenk tosun , neymar )

öyle bir evrensel kabul, terim olduğunu bilmiyordum. öyleyse haklısın tabi.

kalemci
08.Mayıs.2012, 00:29

Bende ilk defa duyuyorum :)

malpince
08.Mayıs.2012, 00:52

şimdi ben ne diyim ne söyleyim, neresinin aksini ispatlayım? ben şimdi genç yetenek mi demişim. genç yetenekle umut etmek arasındaki fark çok büyük. bu ölçüde devam edelim, bienvenu 8 ay önce nasıl bir futbolcuydu şimdi nasıl bir futbolcu. gözümüzün önündeki örnekler var, biraz daha düşünürsek görürüz

malpince
08.Mayıs.2012, 00:53

niang hakkında ne düşünüyorsunuz? luca toni falan

Facx
08.Mayıs.2012, 02:07

öyle evrensel bi terim olduğunu söyleyen yok sadece kelime anlamı olarak bakarsak umut vaadeden diyince genç yetenek 17 18 veya 20 sinde ilerde büyük futbolcu olucak kişidir 24 yaşında birine bunu demeyi doğru bulmuyorum ama mustafa pektemek potansiyeli olan ilerde patlama yapabilcek bi futbolcudur burak gibi niang gibi drogba gibi papis cisse gibi ama umut vaadeden demek doğru değildir

şimdi ben ne diyim ne söyleyim, neresinin aksini ispatlayım? ben şimdi genç yetenek mi demişim. genç yetenekle umut etmek arasındaki fark çok büyük. bu ölçüde devam edelim, bienvenu 8 ay önce nasıl bir futbolcuydu şimdi nasıl bir futbolcu. gözümüzün önündeki örnekler var, biraz daha düşünürsek görürüz

ne şimdi bienvenu 8 ay önce umut vaadeden bi futbolcumuydu ?

malpince
08.Mayıs.2012, 16:55
ne şimdi bienvenu 8 ay önce umut vaadeden bi futbolcumuydu ?

bienvenu kendini geliştirmedi diyorsanız, size haklısınız demekten başka cevabım yok. afrikalı oyuncuların çoğunun da yaşlı sayılabilecek yaşlarda patlama yaptığını da söylemeden geçmeyim

Facx
08.Mayıs.2012, 20:47
bienvenu kendini geliştirmedi diyorsanız, size haklısınız demekten başka cevabım yok. afrikalı oyuncuların çoğunun da yaşlı sayılabilecek yaşlarda patlama yaptığını da söylemeden geçmeyim

git en kısa zamanda türkçe öğren bence ben bienvenu kendini geliştirmedi demedim 8 ay önce bienvenu de gelecek var mı diyodun dedim . kaldıki bienvenu kendini geliştirmekten ziyade yerini sağlamlaştırmak için çabalıyo ki konuyla alakası yok bunun