PDA

View Full Version : Agresifim, kompleksliyim..

Ralph
24.Nisan.2012, 11:41
Özellikle son 1 yıldır 2-3 ayda bir bana böyle geliyorlar soldan soldan. Niye bilmiyorum ama çok geriliyorum ve en ufak bir şeye kızıyorum. FM bile oynayamıyorum bu zamanlarda çünkü yediğim bir gol kariyerimi kapatmama sebep olabiliyor.

Aranızda bu tip bir problemi olan ya da antidepresan gibi sakinleştirici ilaçlar kullananınız var mı diye soracaktım.

sarianet
24.Nisan.2012, 11:46
antidepresanların hepsi bi şekilde bi raddeden sonra zararlı oluyormuş doktor kontrolü dışında almamak gerekir
profosyonel yardım almanı öneririm bir de kendine bir yaşama sevinci bulman lazım naçizane fikrim o olmadan psikoloji düzelmiyor.

Ralph
24.Nisan.2012, 11:50
Yaşama sevincim konusunda sıkıntım yok aslında. Ufak tefek konular konusunda her şeyden memnunum yani. Onlar da sinirimi öyle çok tetiklemeyecek şeyler. Bir de finaller zamanında bu tavan yapıyor. Bir değen bin ah işitiyor benden. O yüzden de kabuğuma çekiliyorum final zamanı.

Revolution
24.Nisan.2012, 11:59
Antidepresan'dan olabildiğine uzak durun. İradenize güveniyorsanız kesinlikle kendi kendinizi dizginlemeye çalışın.

ReaList
24.Nisan.2012, 12:21
Zevkler ve renkler kişilere göre değişir, kendim için söylemek gerekirse böyle zamanlarda Deniz kenarına gidip veya bir tepeye çıkıp "ben ne yapıyorum ?" diye soru sormak ve olası durumlar öncesi kendimi frenlemek iyi geliyor. Çünkü siz insanların kalabalığı içinde bir de kendi kalabalığınızı yaşarsınız, rahat düşünemez ve kendinizi sorgulayamazsınız, Hep karşınızdakine soru sorma isteği olur ama hiç kendinize soru sormaya yönelmez bunlara cevap veremezsiniz. Her ne durumda, ruh halinde ve bir karar aşamasında olursanız olun -vereceğiniz karar en kötüsü olsa bile- rahat bir köşeye çekilip, sakin bir kafayla "ben ne yapıyorum ?" diye soruyu kendinize sorun ve olayları idrak ederek cevaplayın, çoğu kötü şeye engel olacaktır.

Kaka Leite
24.Nisan.2012, 12:37
Akşamları msn'e girsen tüm dertlerin bitecek ama işte

Ralph
24.Nisan.2012, 12:39
Soğudum bu ara her şeyden Cenkerim ya. Siteye bile doğru düzgün girmiyorum 1-2 haftadır.

sarianet
24.Nisan.2012, 13:43
cenkerle konuşmak gerçekten iyi geliyo rahat rahat neyse :D

RaSenGan
24.Nisan.2012, 17:23
Sebebi belli abi :D Beşiktaş :D

attirson
24.Nisan.2012, 19:08
Evet senin sıkıntın Beşiktaş Görki.Onuda izlemeyi bıraktın gerçi. :D

Night_Mare17
24.Nisan.2012, 19:18
Yemin ederim Beşitaş'dır geçen sene bende öyleydim şu an biraz daha rahatım ama yine dellendiriyorlar :D

Kaka Leite
24.Nisan.2012, 19:35
cenkerle konuşmak gerçekten iyi geliyo rahat rahat neyse :D
Diyorum 1 gün deneme süreci gel msn'e muhabbet edek bak nası mutlu oluyosun

Ralph
24.Nisan.2012, 19:49
Yok ya Beşiktaş'ı salladım bu sene. Tabi içten bir sitemim var ama ona da antidepresanın allahı gelse engel olamaz :icon_biggrin:

Börk
24.Nisan.2012, 21:53
Cenker,900'lü hatlardan arayanlar gibisin,masraflı ama mutlu oluyorsun :))