PDA

View Full Version : Konu Başlıklarına Parantez Açma

RaSenGan
04.Temmuz.2012, 00:32
Futbol bölümünde birçok konunun yanına parantez içinde bir şeyler yazılması gerçekten hiç ama hiç hoş olmamış.Çok kötü duruyor bence.Tamam Cihan boş durmak istemiyor olabilir ama bunca yıldır böyle devam eden hem göze hoş gelen hem de mantıklısı böyleyken konu başlıklarının yanına bir şeyler yazılması hiç olmamış.Konu içerisine girince tüm bilgiler fazlasıyla öğreniliyor zaten.Paranteze falan hiç gerek yok.Benim gibi düşünen başka arkadaşlar da olduğunu düşünüyorum.Ve bu kararın uygulanıp uygulananmaması gerektiğinin tekrar düşünülmesini rica ediyorum.

Örnek : Eskişehirspor Transfer Haberleri (Servet Çetin)

Fearless Coward
04.Temmuz.2012, 00:33
Katılıyorum bazı yerlerde doğru yapıyor ama şu transfer haberlerine son gelenleri yazması kötü olmuş bazen 2-3 adam aynı anda geliyor falan olmuyor yani bence hoş durmuyor...

Nedvedmania
04.Temmuz.2012, 00:37
Valla can sıkıntısından yapmıyoruz böyle birşeyi :) Daha yararlı olsun diye yapıyoruz. Genelin hoşuna gitmediyse sileriz. Sıkıntı değil.

Walter Sakana
04.Temmuz.2012, 02:08
Bence fena değil ama Ünal Başkan 7 transferi açıkladığında nasıl olacak o parantez işi onu düşünüyorum :n:

Yönetici-görevli arkadaşlarımız düzenli takip edip güncellerlerse faydalı bir uygulama bence, o kadar mesaj arasında gözden kaçabiliyor bazen bazı haberler ve bu sayede güncel haberlerin dikkat çekmesi sağlanabilir. Kimseye bir zararı yok sonuçta.

Nedvedmania
04.Temmuz.2012, 02:15
Bence fena değil ama Ünal Başkan 7 transferi açıkladığında nasıl olacak o parantez işi onu düşünüyorum :n:

Yönetici-görevli arkadaşlarımız düzenli takip edip güncellerlerse faydalı bir uygulama bence, o kadar mesaj arasında gözden kaçabiliyor bazen bazı haberler ve bu sayede güncel haberlerin dikkat çekmesi sağlanabilir. Kimseye bir zararı yok sonuçta.

Yani bencede. Sanki sitenin temasını değiştirdik :D

Ben düzenli olarak güncellemeyi düşündüğüm için böyle birşey yapmaya başladım. Dediğin gibi bazı şeyler gözden kaçıyor, haberimiz olmuyor. Misal Mehmet Topal bilincini kaybetmişti bi ara. Bu haberi "İspanyadan haberler"de paylaşınca çok kişinin haberi olmadı. Sıradan haberlerdir diye çok kişi bakmamıştır. Ama başlıkta o habere ait 1-2 kelime olsaydı ilgi çekici olurdu. Veya bi ara Necip'in ayağı kırılmıştı. Ben Beşiktaş sohbet alanına girmediğim için haberim yoktu. Kaç gün geçtikten sonra haberim oldu. Son olarak da Yattara'nın Mersin'e transfer olduğunu geç öğrendim (Belki hala bilmeyenler de vardır :))

Yani kısaca amaç güncel haberleri ilgi çekici hale getirmek. Göz kalabalığı yapmak değil :)

SaLviO
04.Temmuz.2012, 02:22
Hiç hoş durmamış :D

E.Cartman
04.Temmuz.2012, 02:59
Aygün sanki o parantezleri yazma görevini sana verdiler :D Gayet güzel uygulama bence Cihan'ın dediği gibi güncel habere dikkat çekilir ayrıca konunun dağılması da bi nebze olsun engellenir. Şu anda GS'nin UEFA rakiplerini konuşuyoruz mesela transfer alanında :zuhaha

attirson
04.Temmuz.2012, 03:01
Bana bir zararı yok. :D

Walter Sakana
04.Temmuz.2012, 03:18
La Aygün sanki o parantezleri yazma görevini sana verdiler :D Gayet güzel uygulama bence Cihan'ın dediği gibi güncel habere dikkat çekilir ayrıca konunun dağılması da bi nebze olsun engellenir. Şu anda GS'nin UEFA rakiplerini konuşuyoruz mesela transfer alanında :zuhaha

(r) ahh kim attı ulen o taşı

RaSenGan
04.Temmuz.2012, 03:29
Şu haliyle daha iyi gibi :D

Nedvedmania
04.Temmuz.2012, 03:40
Tepkiyi alınca korktu tabi :n:

GeNç KaRTaL
04.Temmuz.2012, 03:46
Bu uygulama özellikle sohbet alanı için güzel bence.Transfer haberleri için olması sıkıntı değil bence.