PDA

View Full Version : Şok Şok Şok!! Bugün Öğlen Saatlerinde TSI Ekibinde Kimler Buluştu Ne Konuştu!

tombul taho
06.Haziran.2006, 00:15
[img=http://img422.imageshack.us/img422/2360/dsc005132hy.th.jpg] (http://img422.imageshack.us/my.php?image=dsc005132hy.jpg)
[img=http://img422.imageshack.us/img422/3175/dsc005163nz.th.jpg] (http://img422.imageshack.us/my.php?image=dsc005163nz.jpg)
[img=http://img356.imageshack.us/img356/6528/dsc005177ly.th.jpg] (http://img356.imageshack.us/my.php?image=dsc005177ly.jpg)

Turksportal'ın bu toplantıısında nooldu neler konuşuldu ? ne dedikodular yapıldı ? :D:D:D offf off offf

ehauehaue...
Mustafa'nın kısa bi süreliğine Türkiye'ye döndüğünü fırsat bilen Tolga Mustafa'yı evine çağırdı. Tabii Tolga'nın 4 sokak üstünde oturan Çağrı'da fırsat bu fırsat diyip Tolgalara gitti. Soora bu 3'lü tüm öğleni Tolgaların evinde geçirdikten sonra akşamda soluğu Bostancı'da döner yemekte aldı. Üçü de iri olduğundan (Mustafa'nın ince olduğıuna bakmayın tam bir ingiliz göbeği war arkadaşta) :D 2 yarım ekmek et döner yediler ve 2 de çay içtiler. Eve döndüklerinde saat 22.30'u gösteriyodu. Gırgır mı isterseniz şamata mı istersiniz SALLAMA ÇAY MI istersiniz (Tolga ve Musti annadı onu) ;) her şey wardı. Tabii Turksportal hakkında da konuşuldu. Özellikle halı saha organizasyonları fln.. gerçekten çok eğlendim. Uzun zmndır bu kdr gülmemiştim. 2 arkadaşıma da bana eşlik ettikleri ve beni yanlarına aldıkları için teşekkürler :D:D:D:D

Shani
06.Haziran.2006, 00:19
güzel toplantı olmuş bee..:)

ama sallama çayı merak ettim:D

mgungor
06.Haziran.2006, 00:22
ohh ne güzel döner yemişsiniz.toplantı kayıtlarını neden tutmadınız bakem:D :D

nekop
06.Haziran.2006, 00:30
insan bizede haber verir:D

Vieri
06.Haziran.2006, 00:46
güzel bir gündü oldukça eğlendik bende çağrı ve tolgaya teşekkür ederim :)

eGowiCh
06.Haziran.2006, 01:16
:) Aranızda olmak isterdim, güzel vakit geçirmişsiniz :)

Çağrı abinin üstündeki t-shirtü beğenmedim :) Mustafa abi, ikinci fotoda ne bakış atmışsın öyle :D Sana İngiltere yaramış :)

Tolga abi de ilk fotoda süper çıkmış valla, Çağrı abinin zincirine bayıldım açıkçası :)

tombul taho
06.Haziran.2006, 01:32
:) Aranızda olmak isterdim, güzel vakit geçirmişsiniz :)

Çağrı abinin üstündeki t-shirtü beğenmedim :) Mustafa abi, ikinci fotoda ne bakış atmışsın öyle :D Sana İngiltere yaramış :)

Tolga abi de ilk fotoda süper çıkmış valla, Çağrı abinin zincirine bayıldım açıkçası :)
Zincir dayımın doğum günü hediyesi. harbi gümüştür. :)

üstümdeki t-shirt olayının da bi anısı oldu bugün harbi koptuk. :) adamın biri birden yaklaştı bana bende heralde üstümeki t-shirtten dalacak falan sandım. mustafa da tanıdık sanmış. tolga da tırstı bu kim diye :D ben de koptum adam birden bnm omzuma vurmaya başladı koçum bnm helal olsun tarzında.. soora adam üstünde hırkayı bi çıkarttı adamın altında Galatasaray forması :D biz yarıldık tabe :D

Vieri
06.Haziran.2006, 01:45
birde komik bir olay dönercide garson bizim muhabetleri dinleyip kopma anlarımıza katılmasıydı ...

paceywitter
06.Haziran.2006, 02:20
konsey toplanmış :D:D

tombul taho
06.Haziran.2006, 02:33
birde komik bir olay dönercide garson bizim muhabetleri dinleyip kopma anlarımıza katılmasıydı ...
özellikle mustafa ingilteredeki anılarını anlatırken garson: "masayı siliim ağabey" ayaklarına yatıp çok güzel muhabbete katıldı :D bunu da unutmamak lazım. :)

mgungor
06.Haziran.2006, 09:40
"abi böğrümü yak masayı siliyim"

Mustafa abi ve garson arasında geçen muhtemel diyologlar;

garson-Neden ing. ye gittin?
mustafa abi- sana hesap vermek zorunda hissetmiyom kendimi
garson-bak kardeşim buralarbenden sorulur.biz bi daha beyin göçmesi olaylarını istemiyoruz.gelin paşa paşa tr de yapın kardeşim eğitiminizi
mustafa abi-bak olum benim arkam vardır.ayak yapma lan bana.dağıtırım lan bu mekanı.bizim çeteye üye 46,770 kişi vardır .şimdi toz ol buradan.
garson - abi kola buzlu mu olsun buzsuzmu

:D :D nasıl??

senderson
06.Haziran.2006, 10:59
Telefon yada kamera Sony miydi??

Burak Duran
06.Haziran.2006, 11:49
telefon ve sony bence :D

mgungor
06.Haziran.2006, 11:51
K750 olabilir.kendimden biliyorum :D :D

LaKe
06.Haziran.2006, 13:11
Hahahah Yarasın :D Afiyet olsun :D :D

gookhan
06.Haziran.2006, 17:36
galiba k750

tombul taho
06.Haziran.2006, 20:05
eh eh eh
arkadaşlar telefonumun markasını bile biliyo yaw. ehaueh..
ewt telefon benim. sony ericsson k750i. alacak arkadaş varsa pazar alanında ona güzel bi fiyat söyleyebilirim :D

pessy
06.Haziran.2006, 20:09
tolga kim yav...

mgungor
06.Haziran.2006, 20:17
Tolga Kaprol.Forumdaki nicki tolginho

By_aBuNis
06.Haziran.2006, 20:25

garson-bak kardeşim buralarbenden sorulur.biz bi daha beyin göçmesi olaylarını istemiyoruz.gelin paşa paşa tr de yapın kardeşim eğitiminizi
mustafa abi-bak olum benim arkam vardır.ayak yapma lan bana.dağıtırım lan bu mekanı.bizim çeteye üye 46,770 kişi vardır .şimdi toz ol buradan.

:D :D nasıl??güselll :D:D

crazy_aslan
06.Haziran.2006, 21:33

:D :D nasıl??
sadece (aa)(aa)(aa)(aa)(aa) harika bir espri helal olsun sana(aa)(aa)

Universal
06.Haziran.2006, 22:54
insan haber verirdin eğlendiğiniz belli sabaha kadar :D :D :D

Nedvedmania
06.Haziran.2006, 23:03
çağrı abi t-shirt süper :D

bize niye haber vermediniz ya

tombul taho
07.Haziran.2006, 00:23
insan haber verirdin eğlendiğiniz belli sabaha kadar :D :D :D
kim demiş eğlendik diye ? tolganın sallama çayını içmek nası bi duygu biliomusunuz ? :D:D:D

Vieri
07.Haziran.2006, 02:14
3 saat garson bekledik

tombul taho
07.Haziran.2006, 02:32
walla öyle... servis çok kötüydü. ama döner ve limonata süperdi harbiden. özellikle dönerini bayaa sevdim yani! :)

meddah
07.Haziran.2006, 02:51
Biri garson yanımıza gelmek için bahane arıyordu diyor, öbürü servis kötüydü..

Bu kişiler hiç buluşmamış olabilir mi, resimler fotomontaj mı, buluşma bir senaryodan mı ibaret, Mustafa Budak aslında İngiltere'den dönmedi mi, Çağrı Zorkol gerçekte kaç kilo, resimlerdeki Tolga Kaprol gerçek Tolga Kaprol değil mi, Aziz Başkan geri dönecek mi?

Hepsi ve daha fazlası bir ara Turksportal'da..

Jesus_FB
07.Haziran.2006, 04:11

Bu kişiler hiç buluşmamış olabilir mi, resimler fotomontaj mı, buluşma bir senaryodan mı ibaret, Mustafa Budak aslında İngiltere'den dönmedi mi, Çağrı Zorkol gerçekte kaç kilo, resimlerdeki Tolga Kaprol gerçek Tolga Kaprol değil mi, Aziz Başkan geri dönecek mi?

hahahaha koptumm :D:D:D

bu arada Çağrı şu dönercinin ismini cisminide versende arada bir bende gitsem döner yemeye ;;) hatta beraber yesek ;)

tolginho
07.Haziran.2006, 04:12

Resimlerdeki Tolga Kaprol'u Madame Thassaud müzesinden getirttik. Balmumu heykeli o.

hahahaha koptumm :D:D:D

bu arada Çağrı şu dönercinin ismini cisminide versende arada bir bende gitsem döner yemeye ;;) hatta beraber yesek ;)

Bostancı Sahili'ndeki meşhur Saray Büfedir orası.

Tolga Kaprol.Forumdaki nicki tolginho

Evet bu ben oluyorum.

Size dedim o kadar deşifre etmeyin beni diye yandık :)

Neyse toplantı çok yararlı oldu. Geleceğimizi biraz planlama fırsatı bulduk. İçinizdeki "oha"ları biraz tutun. Yakında bol bol oha dedirteceğiz sizlere :)

Burak Duran
07.Haziran.2006, 10:06
Resimlerdeki Tolga Kaprol'u Madame Thassaud müzesinden getirttik. Balmumu heykeli o.

Evet bu ben oluyorum.

Size dedim o kadar deşifre etmeyin beni diye yandık :)

Neyse toplantı çok yararlı oldu. Geleceğimizi biraz planlama fırsatı bulduk. İçinizdeki "oha"ları biraz tutun. Yakında bol bol oha dedirteceğiz sizlere :)

oha :D benim diyesim geldi :D

kavara
07.Haziran.2006, 11:46
burda
GeceLere geceLere geceLEre akalım olayı var :D:D:D
simdi istanbul sokaklarından antalya gecelerine dönüyoruz, dönüyoruz ki bi bakiyoruz Rus 1 güzeLLe yanında izmirli ahmet..hemn soruyoruz askınız nerede basladı ahmet
-ne askı abii dalgamı geciyon 1 günlük isim var onunla:D:D:D

tombul taho
07.Haziran.2006, 14:28

Walla gelecek planlaması gerçekten çok yararlı oldu.. aile planlaması gibi bişey yaptık :D:D:D euaheuahe

şaka bi yana yeni sürprizler geliyor arkadaşlar.. tolga'nın da dediği gibi ohalarınızı lütfen şimdiden saklayın :D anca yeter :D ehuaehaueh...

Ayrıca tarık sen bana haber et gideriz beraber oraya.. alırız tolgayı da :D

mgungor
07.Haziran.2006, 14:30
ne zaman sürprizler bize tarih lazım tarih :D:D

Selman Ozturk
07.Haziran.2006, 14:31
Yok tarih falan :):) Adı üstünde sürpriz. Bunun zamanı mı olur yahu :)

mgungor
07.Haziran.2006, 14:34
peki bu ay içindemi :D

Jesus_FB
07.Haziran.2006, 14:35
3 vakte kadar :D:D

Shani
07.Haziran.2006, 14:36
3 saat sonra?:D

mgungor
07.Haziran.2006, 14:38
3 dakkaya kadar