PDA

View Full Version : FM 2013 Demo hk.

bozoo1903
20.Ağustos.2012, 13:28
Selam,

Demo ne zaman çıkacaktır?

Demoda dilimiz olacak mıdır?

Oyununun yenilikleri demoda sunulacak mıdır?

Saygılarımla. :)

Homer J.S
20.Ağustos.2012, 14:21
Henüz resmi bi açıklama gelmedi sanırım..

Cengo
20.Ağustos.2012, 15:29
Demo hakkında verilen bir bilgi yok.
Demo ile ilgili gelişmeyi doğrudan halka paylaşır zaten SI Games.

William Rookwood
20.Ağustos.2012, 16:41
2 hafta içerisinde demo gelir bence ama ortada daha paylaşılan resimler bile yok bildiğim kadarı ile.

manager725
21.Ağustos.2012, 21:03
Oyunun çıkmasına 2 ay var.Geçen sezonlardan kalan birikimle şunu söyleyebilirim.Demo oyundan en fazla 3 hafta önce çıkıyor.Yani oyunun demosunun 1-7 Ekim tarihleri arasında çıkmasını bekliyorum.Screenshotslar'a gelince 15 Eylül'den sonra yavaş yavaş onlar da gelir.

neska
23.Ağustos.2012, 16:14
Miles Jacobson Twitter'dan oyunun duyurusunun ongorulemeyen kisisel sorunlar nedeniyle Aguatos sonundan Eylul ortasina ertelendigini yazdi 10 dakika once

caner485
23.Ağustos.2012, 16:19
Previously the #FM13 (https://twitter.com/search/?q=%23FM13&src=hash) announcement was to be end of August - due to unforseen personal circumstances, it'll now be mid September. Sorry.

Vieri
23.Ağustos.2012, 17:46
yanlış anlaşılmalar ve bilgi kirliliği olmaması adına yazıyorum;

Demo ile Türk Ligi, Türkçe sürümlerin yer alıp almayacağına dair açıklama henüz yapımcı tarafından açıklanmamıştır.

mmllhh
23.Ağustos.2012, 18:25
Demo öyle ya da böyle bi çıksın da hangi lig olacağı fark etmez o kadar da ama bikaç Screen Shot ya da video ya da oyuncu profili görebilsek çok güzel olurdu oyunla ilgili yenilikleri geçen sene oyun çıkmadan çok daha önce ben burdan okumuştum yanılmıyorsam

manager725
24.Ağustos.2012, 00:24
Demo öyle ya da böyle bi çıksın da hangi lig olacağı fark etmez o kadar da ama bikaç Screen Shot ya da video ya da oyuncu profili görebilsek çok güzel olurdu oyunla ilgili yenilikleri geçen sene oyun çıkmadan çok daha önce ben burdan okumuştum yanılmıyorsam

evet demo önemli değil.screenshoot görsek yeter.demoda zaten türk ligi olmaz ama türkçe belki olabilir.türkçeye bir bakmış oluruz ama demoda türkçe olmasa da orjinal oyunda olacağını bilmek insanın içini rahatlatıyor.