PDA

View Full Version : Steamdan Alanlar Oyunu Hangi Dillerle Oynayabilir?

tuncernet
27.Eylül.2012, 19:39
arkadaşlar lütfen yetkili bir arkadaşımız bizim gibi steamden ön siparişle oyunu alanların oyunu türkçe dışında ingilizce vb. diğer dillerle oynama şansı mevcutmudur, türkçe ana dilimiz ama ingilizceyi alışkanlık haline getirdiğimizden isterem ingilizceyi seçebilecek miyim?

ua_anil
27.Eylül.2012, 20:32
Büyük ihtimalle yalnızca Türkçe, çünkü diğer dillerin olduğu sürüm ayrı olarak satılıyor. Ama sonradan bir yama ile eklenebilir mi bilemiyorum.

Vieri
27.Eylül.2012, 22:33
Tüm dil seçenekleri mevcut.

bearyn
27.Eylül.2012, 23:27
geçen gün sormuştum, birisi İngilizce istiyorsanız ip değiştirip almanız gerekiyor demişti. böyle bir sorun yok mu yani?

leave_992
28.Eylül.2012, 00:07
Tüm dil seçenekleri mevcut.

Sadece Türkçe olacak diyordun mustafa abi daha önceki mesajlarında.Bir gelişme mi oldu?

Vieri
28.Eylül.2012, 01:02
aldığımız bilgide yer alacağı belirtildi bu sebeple.

leave_992
28.Eylül.2012, 02:02

steam e baktım da diller kısmında değişiklik varmış zaten :)

Diller: Çekçe, Danca, Flemenkçe, İngilizce*, Fransızca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, İspanyolca, İsveççe, Türkçe
*seslendirme destekli diller

serwan
28.Eylül.2012, 10:29

abi bu durum sadece steam için mi geçerli yoksa kutulu oyunda da dil seçenekleri mevcut olacak mı? az buçuk da olsa katkıda bulunduk en azından hatıra olur kutulu bulunsun dedim elimde ama ingilizce oynamaya devam edersem nasıl olur diye de düşünüyorum :) eğer kutuluda da dil seçenekleri mevcutsa vatan'dan geçeyim siparişi

Vieri
28.Eylül.2012, 10:31
hepsinde yer alacak, kutulu kutusuz

mogutcu
28.Eylül.2012, 11:39
Dün bende steamden baktığımda tüm dilleri kapsıyordu. Ama daha önce sadece Türkçe yazıyordu. Emin olamadığım için sipariş vermemişdim. Durum netleştikten sonra , bugün steamden siparişimi verdim.

heavy86
28.Eylül.2012, 13:59
Steam neden bu kadar pahalı ? Ön sipariş çok uygun olurdu. Şimdi vatan bilgisayar'da kutulu 52 tl.

SkyCaptain
30.Eylül.2012, 22:58
Arkadaşlar bu dil sorununu ben de merak ediyordum.
Bugün twitter uzerinden Miles Adison'a ilettim sorumu, Turkiyedeki oyuncuları neden sadece Türkçe oyun almak zorunda bırakıyorsunuz diye sordum. O da öyle bir durum olmadığını söyledi.
Sonrasında yani Turkiye deki resmi dağıtıcılardan birinden ön sipariş versek Türkçe yada Ingilizce istediğimiz dili secebilecek miyiz diye sorunca da evet diye yanit verdi.
Dolayısıyla Vieri'nin de söylediği gibi kutulu yada kutusuz alınan tüm oyunlarda tTürkçe ve Ingilizce alternatifleri olacak gibi...

hulleci
01.Ekim.2012, 02:25
hepsinde yer alacak, kutulu kutusuz

Süper haber, teşekkürler.