PDA

View Full Version : Direkten dönen toplar

Ralph
22.Ekim.2012, 17:29
Son 3 maçımda toplam 12 topum direkten döndü. Sizde de böyle mi yoksa bu ben,im şanssızlığım mı? Umarım gerçeğinde düzelir bu durum.

Ek olarak bir de maç motorunda sürekli oyuncular geri dönüyor. Sürekli kaleciye geri pas ya da savunmaya saçma sapan geri paslar var.

mustinho03
22.Ekim.2012, 18:41
Kaleciye geri pas olayı bendede oluyor gerçi taktigindende kaynaklanabilir

mustangshelby
22.Ekim.2012, 19:43
bende hücum ve direk paslarla oynadığım halde kalecim 40 dan fazla pas yaptı.

mustinho03
22.Ekim.2012, 19:57
bende hücum ve direk paslarla oynadığım halde kalecim 40 dan fazla pas yaptı.

Sen en iyisi kalecini oyun kurucu yap orta sahada :)
Saka maka bir yana biraz önce man City'e karsı oynuyorum Chelsea ile
Savunma oyuncuları bek oyuncuları ve ramires agüeronun pesinden koşuyor
Sonra ne olduysa bir anda bıraktılar git gol at dercesine o da sagolsun affetmedi
Dicem o ki çok saçma sapan hareket yapıyorlar inşallah fullversion da böyle bir saçmalık olmaz

sentugo
22.Ekim.2012, 20:53
Bu bilinen bir hata. Tam sürümde bu hatayı görmeyeceği sanırım. Aynı şekilde penaltı kaçma olayları da var.

Kaka Leite
22.Ekim.2012, 20:54
Benimde çok karşılaştığım bir durum çok can sıkıcı..

uaemrah
23.Ekim.2012, 03:54
gerçekten çok fazla direkten dönen top var...bir maçta 4 kez direkten dönen top bile oldu ama 2 maçta 1 direk banko gibi bişey !

ibo
23.Ekim.2012, 04:29
Evet malesef direkten dönen top çok fazla.

Komple hücuma yüklen seçeneği ile maçta son anlar oynanırken oyuncuların topu kaleciye dönmesi ve son atak şansımızı bitirmesi de ayrı bir saçmalık.

hakankaraduman
23.Ekim.2012, 20:17
bende de direkten dönen toplar çok fazla ve öyle anlarda topu geriye atıyolar ki çıldırma noktasına geliyo insan. üstelik atak futbol oynatıyorum. aynı zamanda ofsayttan da çok gol oluyo. her maçım 3-5 gollü geçiyo, bi o kadar da ofsayttan verilmeyen gol oluyo. çok ilginç.

Ralph
23.Ekim.2012, 20:20
bende de direkten dönen toplar çok fazla ve öyle anlarda topu geriye atıyolar ki çıldırma noktasına geliyo insan. üstelik atak futbol oynatıyorum. aynı zamanda ofsayttan da çok gol oluyo. her maçım 3-5 gollü geçiyo, bi o kadar da ofsayttan verilmeyen gol oluyo. çok ilginç.

Sırf o geriye verme olayına yaptığım stres yüzünden oyunu oynamıyorum şu aralar :)

hakankaraduman
23.Ekim.2012, 20:24
Adamlar mağlup durumdayken bile kornerden 2 pasla kaleciye dönüyolar, türk takımlarının klasik özelliğidir diye ekledir sanmıştım ben de :P :D Meğer chelsea de öyle yapıyomuş oyunda.

Edit : Bi de çarprazdan ceza sahasına girip sıfırdan şut çekme olayı var, şut yerine içeri orta yapsa %100 gollük pozisyonlar bunlar. Direk auta vurunca kızıyo insan. Tam sürümde şu 3-4 hata düzelir umarım.

mustangshelby
23.Ekim.2012, 21:34
Adamlar mağlup durumdayken bile kornerden 2 pasla kaleciye dönüyolar, türk takımlarının klasik özelliğidir diye ekledir sanmıştım ben de :P :D Meğer chelsea de öyle yapıyomuş oyunda.

Edit : Bi de çarprazdan ceza sahasına girip sıfırdan şut çekme olayı var, şut yerine içeri orta yapsa %100 gollük pozisyonlar bunlar. Direk auta vurunca kızıyo insan. Tam sürümde şu 3-4 hata düzelir umarım.

Bunlara ek olarak orta kafa gol oyunu ve orta gol oyunu olmuş adam kanattan geliyor ortayı açıyor ya direk kaleye giriyor yada biri kafa vuruyor :)

sui generis
23.Ekim.2012, 21:41
Son 3 maçımda toplam 12 topum direkten döndü. Sizde de böyle mi yoksa bu ben,im şanssızlığım mı? Umarım gerçeğinde düzelir bu durum.

Ek olarak bir de maç motorunda sürekli oyuncular geri dönüyor. Sürekli kaleciye geri pas ya da savunmaya saçma sapan geri paslar var.

ek olarak dediğin kısım var ya çok doğru olmuş bence. Türk takımlarının vazgeçemediği şey o, geri pas. özellikle Fenerbahçe :)

Ralph
23.Ekim.2012, 22:03
ek olarak dediğin kısım var ya çok doğru olmuş bence. Türk takımlarının vazgeçemediği şey o, geri pas. özellikle Fenerbahçe :)

Özellikle Fenerbahçe'mi? Bence Beşiktaş maçlarını izlemelisin :icon_biggrin:

sui generis
23.Ekim.2012, 22:04
o zaman sıkıntı yok Görkem :)

Ralph
23.Ekim.2012, 22:06
Ama bunu yabancı takımlar da çok sık yapıyor. Sorun orada.

HKi
24.Ekim.2012, 03:07
Aslında geriye pası yasakla diye bir mod olacak... Direkt 2002 Dünya Kupası Güney Kore taktiği...