PDA

View Full Version : Oyuna girmiyor

Mamadou
22.Ekim.2012, 23:50
http://img717.imageshack.us/img717/4735/61784614.png

Oyunu bugün alıp yükledim. İlk kurduğum zaman oyun açılmıştı ama şimdi açılmıyor. Sorun neden kaynaklanıyor arkadaşlar.

mertkadir98
23.Ekim.2012, 00:02
e- mail adresini doğruladınmı

Ralph
23.Ekim.2012, 00:07
Steam ile ilgili bir hata olabilir mi? Silip baştan yüklemeyi denesen Türk işi :)

mertkadir98
23.Ekim.2012, 00:10
oyunun içerik dosyalarini doğrulamayi deneyebilrsin

Mamadou
23.Ekim.2012, 00:10
E - Mail doğrulama bu kısımdan belli oluyordur belki bilemeyeceğim. Daha önce Steam'dan hiç oyun indirip oynamadım. İngilizce'de olmayınca baka kalıyorum. Vardır bir çözümü herhalde :)

oyunun içerik dosyalarini doğrulamayi deneyebilrsin

Doğrulamayı hangi seçenekten yapıyoruz ? bir zahmet.

mertkadir98
23.Ekim.2012, 01:25
oyunun üstüne sağ tıkla özellikler de yerel dosyalara gir orda oyunun içerik dosyalarını doğrula seçeneği var ona tıkla

Mamadou
23.Ekim.2012, 02:41
Hallettim. İngilizce'den çakmadığım için Steam Türkçe yapıp, oyunun içerik dosyalarını doğrulattım. 10 tane doğrulanmamış dosya mevcuttu o dosyaları tekrardan indirdi. Şu an için bir sorun yok oynayabiliyorum. Teşekkür ederim ilginiz için sağ olun arkadaşlar.

Mamadou
29.Ekim.2012, 00:30
Steam'ı kapatıp açtığımda ilk mesajdaki hatayı vermeye başladı. Dosyaları doğrulama işleminde 10 tane doğrulanmamış dosya buluyor. O dosyaları baştan indirip yükledikten sonra oyuna giriş yapabiliyorum. Bu 5 dakikalık iş ama Steam'ı açıp - - kapa yaptığım zaman bu hatayı veriyor. Yok mudur bunun çözümü. Oyunu baştan silip yüklemek istemiyorum. Her defasında 10 tane doğrulanmamış dosya buluyor onları tekrar indirmek zorunda kalıyorum. Oyuna giriş yaptığımda herhangi bir sorun yok oynayabiliyorum ama oyuna giriş yapmak için dosyaları doğrulama işlemini yapmak zorundayım.