PDA

View Full Version : Mehmet Topuz [13.0]

lakin1907
01.Kasım.2012, 22:22
http://dosya.turksportal.net/research/2013/Fenerbahce_MehmetTopuz.jpg

brkdnz
04.Kasım.2012, 22:52
jumping,off the ball,composure ve decisions 1 kademe üstte olabilir.

ca ve pa değerleri normal.

lakin1907
04.Kasım.2012, 23:35
jumping,off the ball,composure ve decisions 1 kademe üstte olabilir.

ca ve pa değerleri normal.

Bunları neye dayanarak söylüyorsunuz, dediğiniz hiçbir özelliğin yükseltilmesi gerektiğini düşünmüyorum gayet iyi yansıtılmış.

brkdnz
05.Kasım.2012, 01:56
Bunları neye dayanarak söylüyorsunuz, dediğiniz hiçbir özelliğin yükseltilmesi gerektiğini düşünmüyorum gayet iyi yansıtılmış.

izlediğim maçlara göre.

saydığım 3 özelliğin tek haneli değerler almasını beklemiyordum.20 üzerinden en azından vasat diyebileceğimiz kadar yapıyor bunları zira m.topuz,bu yeterlilikte diyelim.

jumping konusunda ise,2 sene önce volkanın degajları niang ve m.topuza yapması onun da yüksek bir oranda topları indirmesini örnek gösterebilirim.ya da korner pozisyonlarında ciddi şekilde etki yaratabilyor zaman zaman yükselmesi ile.

11 yükselme kabiliyeti için az geldi bana.

bnmv
19.Kasım.2012, 06:00
tam tam tam bir mehmet topuz elinize sağlık.

Dennis Bergkamp
09.Şubat.2013, 11:23
Bu adam artık 10 maçta 1 tane uzaktan şut çektiği halde neden hala uzaktan şut PPM'i kaldırılmış değil anlamıyorum.Zaten sezon içinde çektiği nadir uzun şutların hedefi bulmamasından dolayı uzun şut özelliği 11'e düşürüldü ama hala PPM var sanki her maç 10 tane şut çekiyor da hiçbiri kaleyi bulmuyormuş gibi.

KanaKe
10.Şubat.2013, 14:43
aynen katiliyorum oyunda cok gereksiz yere uzun sut cekiyor olur olmadik yerden sirf bu yüzden sözlesme yenilemedim

okocha6
23.Şubat.2013, 14:22
tam tam tam bir mehmet topuz elinize sağlık.

Hiçbir şeyi iyi yapmaz kötü de yapmaz. İyi bir profil olmuş bence de.