PDA

View Full Version : oyun kurulan makina formatlanırsa yada windows göçerse

hakanergul
02.Kasım.2012, 00:25
merhaba
oyunu kurduğumuz makinayı formatlama ihtiyacı doğarsa lisans transferi mümkün oluyormu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi acaba

SoNSuZLuKC
02.Kasım.2012, 00:26
Lisansın steam hesabına bağlı.

E.Cartman
02.Kasım.2012, 00:27
Lisansın steam hesabına bağlı.
Aynen. Steam hesabınla istediğin bilgisayara oyunu yükleyebilirsin, hesabını kaybetme yeter.

hakanergul
02.Kasım.2012, 01:12
Aynen. Steam hesabınla istediğin bilgisayara oyunu yükleyebilirsin, hesabını kaybetme yeter.

açıklamalaırınız içn teşekkürler
peki ben aynı anda hem laptopuma hemde pc'me kurabiliyormuyum.yada ikisi arasında geçiş yapabilirmiyim.yani diyelimki hafta arası pc de oynadım oyunu.hafta sonu diyelimki annemlere gidiyorum.oyun datasını laptopa yükleyip oyunu laptoptan kaldığım yerden devam edebilirmiyim.

ToRoSKaPLaNı
02.Kasım.2012, 01:19
peki ben aynı anda hem laptopuma hemde pc'me kurabiliyormuyum.yada ikisi arasında geçiş yapabilirmiyim.yani diyelimki hafta arası pc de oynadım oyunu.hafta sonu diyelimki annemlere gidiyorum.oyun datasını laptopa yükleyip oyunu laptoptan kaldığım yerden devam edebilirmiyim.

Kayıt dosyasını aldığın sürece devam edebilirsin.

Spe1907
02.Kasım.2012, 01:22

evet edebilirsin, hatta aynı anda ikisinden de oynayabilirsin oyunu. Steam hesabını aynı anda 2 bilgisayarda online modda açamazsın ama istediğin kadar bilgisayarda offline modda iken açabilirsin.

hakanergul
02.Kasım.2012, 01:24
evet edebilirsin, hatta aynı anda ikisinden de oynayabilirsin oyunu. Steam hesabını aynı anda 2 bilgisayarda online modda açamazsın ama istediğin kadar bilgisayarda offline modda iken açabilirsin.

çok teşekkürler bilgilerin çok yararlı oldu
peki son bir şey bu oyunu sence almaya değermi :smismileyiw2:

hakanergul
02.Kasım.2012, 01:35
Kayıt dosyasını aldığın sürece devam edebilirsin.

teşkkürler
forumda bir çok kişinin yorumlarını okuudum oyunda bçok problem var gibi

buna rağmen oyunun alınma değer olduğuna inanıyormusun
şuanda karar verme aşamasındayım.
sabaha kadar alıp almamaya karar vermem lazım
sanırım yarın oyun 15-20 lira civarında pahalanacak

Spe1907
02.Kasım.2012, 01:37
çok teşekkürler bilgilerin çok yararlı oldu
peki son bir şey bu oyunu sence almaya değermi :smismileyiw2:

Valla bence değer :D En azından benim gibi FM e harcadığın zaman diğer bütün oyunlara harcadığın zamandan fazla ise al derim :D

hakanergul
02.Kasım.2012, 01:39
Valla bence değer :D En azından benim gibi FM e harcadığın zaman diğer bütün oyunlara harcadığın zamandan fazla ise al derim :D

forumda oyunu oynayanlar epeyce bozuk cümle olduğunu paylaşmışlar
bu beni düşündüyor bu sorun oyunun zevkini bozarmı diye.

Spe1907
02.Kasım.2012, 01:42
forumda oyunu oynayanlar epeyce bozuk cümle olduğunu paylaşmışlar
bu beni düşündüyor bu sorun oyunun zevkini bozarmı diye.

Yani evet var, düzeltilio yavaş yavaş ama geçen seneki oyunu türkçe yamalı oynarken zevk aldıysan bundan da alırsın. Geçen senekinden daha iyi diyebilirim şuan ki türkçe için.

hakanergul
02.Kasım.2012, 01:47
geçen senekini oynamadım ama ondan önceki sene oynamıştım.en azından o zamaki gibi ingilizce kelimeler olmayacak.işin gerçek tarafı bugüne kadar ingilizce olduğu için oyundan zevk alamam diye satın almıyordum.ama bu sene en azından türkçe fm i önümüzdeki senelerde kaybetmemek için herkesin satınalması gerektiğini düşünüyorum.bu yüzdende büyük ihtimalle alacağım

Spe1907
02.Kasım.2012, 01:58
geçen senekini oynamadım ama ondan önceki sene oynamıştım.en azından o zamaki gibi ingilizce kelimeler olmayacak.işin gerçek tarafı bugüne kadar ingilizce olduğu için oyundan zevk alamam diye satın almıyordum.ama bu sene en azından türkçe fm i önümüzdeki senelerde kaybetmemek için herkesin satınalması gerektiğini düşünüyorum.bu yüzdende büyük ihtimalle alacağım

Bana soracak olursan %100 türkçe FM diye birşey yok şuan ortada,%100 türkçe yama ile gelen bir FM var bu sene.CM 2010 oynadın mı hiç bilmiyorum, ordaki gibi süper bi türkçe yok ortada, ona göre al oyununu derim ben eğer sırf türkçe için alıyorsan. Ama şuanki türkçe daha önceki yamalardakilerden kat kat daha iyi ve gün geçtikte daha iyiye de gidiyor.

hakanergul
02.Kasım.2012, 02:02
Bana soracak olursan %100 türkçe FM diye birşey yok şuan ortada,%100 türkçe yama ile gelen bir FM var bu sene.CM 2010 oynadın mı hiç bilmiyorum, ordaki gibi süper bi türkçe yok ortada, ona göre al oyununu derim ben eğer sırf türkçe için alıyorsan. Ama şuanki türkçe daha önceki yamalardakilerden kat kat daha iyi ve gün geçtikte daha iyiye de gidiyor.

son cümlende bahsettiğin 2010unki mi 2012ki mi

hakanergul
02.Kasım.2012, 02:08
olmazsa bekleyip oyun ile ilgili yorumları öğrendikten sonra ona göre alırsak da pahalı almayı göze alacağız