PDA

View Full Version : maçta bazen kenar yönetim kapanıyor vs.

cgncoskunirmak
03.Kasım.2012, 05:45
arkadaşlar galatasaray ile kariyer açtım. maçlarda bazen (ikinci yarıda) kenar yönetim kapanıyor, bazen de olyuncu değişiklği-taktik eknraı vs kapanıyor. bursa maçını başladığım 11 ile bitirmek zorunda kaldım :D

ayrıca bir önceki maç bayern münih'i 7-2 yendim :S nasıl oldu ben de anlamadım. oyun saçmalaşıyor demekten çekiniyorum ama... öyle gibi.

HKi
03.Kasım.2012, 15:21
Orijinal mı oynuyorsun oyunu?

cgncoskunirmak
03.Kasım.2012, 16:50
evet orijinal...

myres
03.Kasım.2012, 17:32
online rekabet modunda çok oluyor.

mcerdi
05.Kasım.2012, 00:21
arkadaşlar bende konuyu yazmak için girdim.. sorun şu fm 12 veya daha önceki sürümlerde örneğin maça boşluklara pas at direktifiyle başladıysanız. devamında ayağa pas direktifini seçtiğinizde boşluklara pas silinip yerine ayağa pas seçeneği aktif oluyordu. bunda ise taktik ekranı tamamen kilitleniyor. ancak devre arasında direktif değişikliği ile kiitlenme olayını aşabilirsiniz. birisi bunu si forumlarına taşırsa iyi olur... iyi akşamlar

MelihTrezeguet
06.Kasım.2012, 03:44
arkadaşlar bende konuyu yazmak için girdim.. sorun şu fm 12 veya daha önceki sürümlerde örneğin maça boşluklara pas at direktifiyle başladıysanız. devamında ayağa pas direktifini seçtiğinizde boşluklara pas silinip yerine ayağa pas seçeneği aktif oluyordu. bunda ise taktik ekranı tamamen kilitleniyor. ancak devre arasında direktif değişikliği ile kiitlenme olayını aşabilirsiniz. birisi bunu si forumlarına taşırsa iyi olur... iyi akşamlar

Yabancılar açmış öyle bir konu, sonraki güncellemeye düzeltirler umarım, çünkü oynanışı çok engelliyor. Betada böyle bi sorunla karşılaşmamıştım.