PDA

View Full Version : Printscreen

SteveScarlett
03.Kasım.2012, 15:08
Merhaba arkadaşlar,

Bir sorunum var. Oyun içerisinde Printscreen (Ekran görüntüsü) almaya çalıştığımda windows masa üstünü alıyor, yani oyunu almıyor. Çeşitli printscreen programlarınıda denedim ama hepsiyle durum aynı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Ralph
03.Kasım.2012, 15:11
Windows 7'nin "Ekran Alıntısı Aracı" nı kullanabilirsin. O daha kullanışlıdır. Tabi Windows 7 kullanıyorsan.

di canio
03.Kasım.2012, 15:12
Oyunun kendi kısayol tuşu var. Alt + F9 kombinasyonu sadece oyundaki görüntüyü alıyor.

kasım akdemir
03.Kasım.2012, 15:16
Oyunun kendi kısayol tuşu var. Alt + F9 kombinasyonu sadece oyundaki görüntüyü alıyor.

Bunu yaptıktan sonra Belgelerim - Sportsİnteractive - Fm2013 - screenshots klasörünün içine bakıcaksın. Resimlerin orda.

SteveScarlett
03.Kasım.2012, 15:44
Windows 7'nin "Ekran Alıntısı Aracı" nı kullanabilirsin. O daha kullanışlıdır. Tabi Windows 7 kullanıyorsan.

Evet, W7 kullanıyorum.

Bunu yaptıktan sonra Belgelerim - Sportsİnteractive - Fm2013 - screenshots klasörünün içine bakıcaksın. Resimlerin orda.

Bunu biliyorum. Denedim ama bende çalışmıyor. Tercihleri kontrol ettim Alt+f9 ayarlı ama ekran görüntüsü almıyor. Belgelerim/Sport Interactive/Football Manager 2013 içersinde Screenshots dosyası daha oluşmamış.

ReaList
03.Kasım.2012, 16:16
Merhaba arkadaşlar,

Bir sorunum var. Oyun içerisinde Printscreen (Ekran görüntüsü) almaya çalıştığımda windows masa üstünü alıyor, yani oyunu almıyor. Çeşitli printscreen programlarınıda denedim ama hepsiyle durum aynı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Diğer çözümleri arkadaşlar önermiş, bende bir tane söyleyeyim.
Oyunu pencere modunda oynayarak, Printscreen alabilirsin, böylece sadece masaüstünü almayacaktır.

sdevrim
03.Kasım.2012, 16:29
Steam kullanıyordan F12 direk alıyor sonra oyunu kapat direk yükleme ekranı çıkıyor sağ tıklayıp resimbağlantısını kopyalabilip paylaşabilirsin. Steam dan kullanırsan internete yükleme sorunun'da olmaz...

manager725
03.Kasım.2012, 16:31
Belgelerim de 2 tane FM13 dosyası var,sen gereksiz olana bakmışsın.Alt+F9 la al görüntüyü sonra ikisine de bak birinde Screenshots dosyası olacak.

serwan
03.Kasım.2012, 16:32
Evet, W7 kullanıyorum.

Bunu biliyorum. Denedim ama bende çalışmıyor. Tercihleri kontrol ettim Alt+f9 ayarlı ama ekran görüntüsü almıyor. Belgelerim/Sport Interactive/Football Manager 2013 içersinde Screenshots dosyası daha oluşmamış.

fonksiyon tuşlarınız kilitli olabilir. f-lock açmayı deneyin

pappi
03.Kasım.2012, 18:54
Steam kullanıyordan F12 direk alıyor sonra oyunu kapat direk yükleme ekranı çıkıyor sağ tıklayıp resimbağlantısını kopyalabilip paylaşabilirsin. Steam dan kullanırsan internete yükleme sorunun'da olmaz...

bu kadar basit.

Chivalry
03.Kasım.2012, 20:02
çözüm :

fm.exe ye sağ tıklıyoruz özellikler diyoruz, uyumluluk sekmesine tıklıyoruz, masaüstü oluşturmayı devre dışı bırak diyoruz.