PDA

View Full Version : Johan Cruijff

Epitaph
04.Kasım.2012, 02:59
Personelin Adı : Johan Cruijff
Personelin Yaşı : 65
Görev Yaptığı Takım : Serbest
Rolü : Asistan Menejer

Yorum: Popüler takımlar için vazgeçilmeyecek bir asistan.

Resim : http://c1211.hizliresim.com/13/4/flvgt.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

SacrificeGGTC
04.Kasım.2012, 09:28
Fenerbahçe'ye ilk sezon geliyor. Teklifte bulunabilirsiniz. Diğer büyükler hakkında bir bilgim yok.

slayer34
04.Kasım.2012, 12:32
demo da bende kadroma katmıstım ozellikleri bayagı ıyı

E.Cartman
04.Kasım.2012, 12:48
Galatasaray'a da geliyor ilk sezonda hemen imzaladım 5 yıllık sözleşme :D

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2012, 13:13
Asistan mı menajer? :confused:

OrcunFB
04.Kasım.2012, 14:05
Çok para istedi alamadım. :(

magicstigvolki
04.Kasım.2012, 18:29
Bu adamı sezon başında Fener'e aldım gerçekten harikalar yaratıyor özellikle devare arasındaki ve maç sonu konuşmaları çok başarılı birde maç öncesinde basına vermemiz gereken demeçlerde oldukça faydalı oluyor sezon başında kaçırılmaması gereken ve düşünmeden alınması gereken bir isim.

HeracLes
05.Kasım.2012, 01:14
Bende de sözleşmeye yanaşmıyor adam. Teklif veremedim :(

Trabzonspor
05.Kasım.2012, 01:17
Asistan mı menajer? :confused:

Aynı soruyu bende sordum.İlginç!

Mamadou
05.Kasım.2012, 01:50
Özellikler çok fena yahu. Orduspor'a gelmez ki getireyim :) Sırf bu adamı getirmek için üst düzey bir takımla yeni oyun açabilirim.

Kaka Leite
05.Kasım.2012, 01:54
Bu adamı esas Klasik modda alıcaksın he :icon_biggrin:

Orda maçı yardımcıya bırakma seçeneği var.Bırak bu adama alsın kupaları :icon_biggrin:

ajan_--
05.Kasım.2012, 02:36
Bu adam her takıma gelmez.Bana hiç gelmez şimdi. :)

SmtSvm
06.Kasım.2012, 00:40
Bana da Gelmedi Kerata ..

Afesacarsoy
13.Kasım.2012, 06:31
2015 yılında yok ama. :S

Krusty
13.Kasım.2012, 08:38
2015 yılında yok ama. :S
francisco ayestaran'a da bir bak istersen.

rkmen
15.Kasım.2012, 02:31
Galatasaray'da sayesinde tatile çıkarak takımı ŞL'de çeyrek ve yarı finalde oynatıp ligde şampiyon yaptım. Türkiye'yi ise dünya şampiyonu yaptım. Emekli olduktan yerini doldurmak zor oluyor.

tontonzola
15.Kasım.2012, 18:30
galatasaraya ilk sezon aldım 3 yıllık anlaşma ile bir çok görevi ona bıraktım ve bana brezilyadan geleceğin yıldızı olacak bir oyuncuyu kendi transfer etti alt yapıya adamın dibisin johan

BleedingMoon
15.Kasım.2012, 18:47
adam takımı böyle yönetmiş zamanında. kulübe duman altı...

http://48fm.com/fairplay/files/2011/10/johan-cruyff-pucho.jpg

GebzeLi1907
15.Kasım.2012, 18:54
Cruyff hiç bir klupte asistan menejerlik yaptı mı bilen var mı ? oyunda göreve gelir halde çıkması bile hata bence hadi illa olacaksa futbol direktörü yada menajer olması lazımdı.Ne diye böyle eklemişler ilginç

slayer34
16.Kasım.2012, 08:05
Cruyff hiç bir klupte asistan menejerlik yaptı mı bilen var mı ? oyunda göreve gelir halde çıkması bile hata bence hadi illa olacaksa futbol direktörü yada menajer olması lazımdı.Ne diye böyle eklemişler ilginç

kesinlikle katılıyorum asistan menajerlik yaptımı teknik direktor olmadan once mutlaka denemistir kendisi barca ya total futbolun temelini atan kisidir su haliyle asistan menajer olarak oyuna aktarıldıgını duysa cruijff abimiz agzinla gulmeyi birakırdi heralde...

Universal
24.Kasım.2012, 20:06
Oyuna girer girmez Fenerbahçe'ye aldım, oyundan sıkılsan hemen maçları ona yönet. O kadar güveniyorum.

İlerleyen arkadaşlara soracağım, kaç sezon sonra bırakıyor? Uzun yıllar hizmet veriyor mu?

E.Cartman
24.Kasım.2012, 20:38
bende 3. sezonun sonunda emekli oldu

aliCHaN_FM
26.Kasım.2012, 11:49
İlk sezon Galatasaray'a aldım ama baya bir para istedi yıllık 800 € anlaştık

zazanas
26.Kasım.2012, 15:41
3. sezon sonunda emekli oluyor malesef :(

pappi
26.Kasım.2012, 18:20
ikinci sezon ümit davalanın yerine aldım ben de,umarım bir kaç sezon daha birlikte çalışırız:D

tosyalinl
27.Kasım.2012, 13:54

Cruijff su an halen Katalunya Milli takiminin(Ispanya'da her bölgenin gayri resmi milli takimi bulunuyor ve zaman zaman farkli ülkelerle hazirlik maçlarina çikiyorlar) teknik direktörü(2013'te birakacak), Ajax kulübünde yönetim kurulunda bulunan en etkili sahis(bu sene yönetim kurulunun istifasini istedi ve bunu mahkeme karariyla elde etti, ancak kendiside istifa etti ama danismanlik görevi sürüyor) ve yanlis hatirlamiyorsam Meksika'da bir kulubün resmi danismani.

Barcelona kulubünün onursal baskani olmasida cabasi.

Universal
28.Kasım.2012, 12:10
Cruijff su an halen Katalunya Milli takiminin(Ispanya'da her bölgenin gayri resmi milli takimi bulunuyor ve zaman zaman farkli ülkelerle hazirlik maçlarina çikiyorlar) teknik direktörü(2013'te birakacak), Ajax kulübünde yönetim kurulunda bulunan en etkili sahis(bu sene yönetim kurulunun istifasini istedi ve bunu mahkeme karariyla elde etti, ancak kendiside istifa etti ama danismanlik görevi sürüyor) ve yanlis hatirlamiyorsam Meksika'da bir kulubün resmi danismani.

Barcelona kulubünün onursal baskani olmasida cabasi.

Oyun dünya tarafından tanınmıyan bir ülkeyi oyuna eklemediğindendir. Katalunya İspanya'da bir bölge, başkent olarakda Barcelona gözüküyor. Milli takımı genelde Barcelona oyuncularından oluşuyor ve genelde Arjantin ilede hazırlık maçı yapıyorlar.

Bu bölgede yaşayanlar ayrı bir ülke olmak için durmadan İspanya'ya baskı yapıyor ve şuan ki ekonomik kriz ile birlikte elde etmek içinde çaba gösteriyorlar.

tosyalinl
29.Kasım.2012, 13:49
Oyun dünya tarafından tanınmıyan bir ülkeyi oyuna eklemediğindendir. Katalunya İspanya'da bir bölge, başkent olarakda Barcelona gözüküyor. Milli takımı genelde Barcelona oyuncularından oluşuyor ve genelde Arjantin ilede hazırlık maçı yapıyorlar.

Bu bölgede yaşayanlar ayrı bir ülke olmak için durmadan İspanya'ya baskı yapıyor ve şuan ki ekonomik kriz ile birlikte elde etmek içinde çaba gösteriyorlar.

Dogrudur, zaten taninmamis ülkeleri eklemeye kalksalar isyan çikardi:D
Bask'ti, Katalunya'ydi, KKTC'ydi, Kuzey Italyaydi, Transdinyester say babam say :P

Universal
06.Ocak.2013, 22:04
Geçtiğimiz günlerde Nijerya maçı ile hem Katalanya teknik adamlığını hemde futbol kariyerini bitirdi.

mutur
08.Ocak.2013, 02:44
3. sezonda emekli oldu bende de....

abdulmuttalip
07.Mart.2013, 14:26
Asistanın ayarladığımız 3 taktikten maça göre en iyisini seçmesi için hangi özellikleri iyi olmalı tam olarak bilen varsa buraya yazabilir mi?

HAKANCAD
16.Mart.2013, 12:46
Wolves'i premier lige çıkarttıktan sonra teklif ettim gelmedi, birde kabul eder diye eski A.Menejerimin kontratını fesh etmiştim ): Şimdi Premier ligde oynayan Wolvese kimi alıcam iki maç arası genelde tatile çıkıyorum emanet edebileceğim ve kabul edecek kim olabilir? Tavsiye var mı?

1234arda1234
20.Mart.2013, 14:56
Andy Crosby ve Mark bowen var..