PDA

View Full Version : Fenerbahçe İle İlk Sezonda Şampiyonlar Ligi Kupası

magicstigvolki
04.Kasım.2012, 18:57
Merhaba,

Şu oyunda bir çok şeyi başarmıştım ama hiç bir zaman ilk sezonumda ŞL kupasını alamamıştım hep birilerinin ilk sezonda bu kupayı kazandığını gördüğümde ise kesin hile var falan demiştim =) sanırım kıskanıyordum =) En sonunda FM 2013 de Fenerbahçe ile ilk sezonumda tek bir DMC transferi ile bu başarıyı yakaladım.

Tabi şunuda belirtim oyuncu transferi yapmadım ama sezon başı tüm antrenör, gözlemci, doktor, menajer ne varsa işine son verip kendi kadromu oluşturdum.

Böyle bir başarıdan sonra kulüp bir anda uçuşa geçiyo... Gelmek istemeyen oyuncular kapınızda yatmaya başlıyo sözleşmeler hemen kabul ediliyor ve ilk sezon sonunda klüp bütçesi 90 Milyon Dolara kadar çıkıyor =) Buyrun buda fikstürüm...

http://imageshack.us/a/img843/3752/85474299.jpg

exe_genesis
04.Kasım.2012, 18:59
Taktiğini paylaşır mısın(:

Universal
04.Kasım.2012, 18:59
Başarı için tebrikler, benim kendi oyunumda sadece Danimarka ligi açık ve Fenerbahçe ne tesadüftür ki Brugge ve Spartak ile eşleşti. Oyun acaba ön elemeler için ufak bir ayarlama mı yapıyor?

İşin ilginç yanı senin gibi Schalke'de Şampiyonlar Liginde süpriz yapmış ve Chelsea gruplarda veda etmiş.

Kaka Leite
04.Kasım.2012, 19:00
Aynısını beta'da yaptım.Basit eğer doğru yerlere 2 tane adam alırsan :)

soules34
04.Kasım.2012, 19:01
Galatasaray ve Fenerbahçe'de ilk sezon ŞL'yi kaldırmak gayet kolay.

enesx86
04.Kasım.2012, 19:06
Bende de Shakthar ilk sezonda bayerni yenerek ŞL kazandı.

hakankaraduman
04.Kasım.2012, 19:13
Tebrikler hocam, taktiği ve transferi görmek isteriz.

remzi1242
04.Kasım.2012, 19:56
Taktiğin ne acaba?

magicstigvolki
04.Kasım.2012, 21:13
Taktiğim aşağıda arkadaşlar aldığım oyuncuda bedelsiz olarak Hosny Abd Rabo diye bir ön libero Merieles ve Baroni formsuz olduğu durumlarda orta sahada kullandım ancak çokda verim aldığım söylenemez.

Bu arada aşağıdaki kadrom 2. senemdeki kadrom ilk sene orta sahanın ortasında Meireles, Baroni, Topuz, Hosny değişmeli oynadı soldada tabiki Stoch var sezon sonu 21M$ a Arsenal'a sattım.

http://imageshack.us/a/img221/5782/taktik.jpg