PDA

View Full Version : Kornerden gol?

exe_genesis
06.Kasım.2012, 20:00
Arkadaşlar kornerlerden gol atabilen var mı? Bu oyunda anlamadığım nasıl ayarlayacağını bilmediğim tek kısım burası. HEr sene kopyalıyorum bi yerlerden :icon_smile:

Kornerlerde uygulayıp başarı elde ettiğiniz bi taktik varsa kopyalayabilir misiniz?

9 maç yaptım korkerden attığım gol sayısı 1. Oda kesin şansadır. :icon_smile::icon_smile:

garez0066
06.Kasım.2012, 20:06
Şu anda oyunda değilim kopyalayamam ama ben her zaman ön direk organizasyonlarına önem veriyorum. Stoperlerinin boyu falan uzun olmalı tabi.

hazimyildirim
06.Kasım.2012, 20:25
özel bir taktiğim falan yok korneri en iyi kullanana attırıyorum stoperlerin kafası iyiyse 3-5 kornerden biri gol oluyor.

atakankcm
06.Kasım.2012, 21:06
bende yakın direğe kullandırıyorum adamıda yakın direğe saldırtıyorum almeida ile öyle çok gol attım

Lucas Neill
06.Kasım.2012, 21:22
Yakin direkten cok gol atiyordum ama nedense son 10 12 mactan beri kornerden golüm yok.

Danger90
06.Kasım.2012, 22:17
altıpası dene bi kornerleri altıpasa atır

mustangshelby
06.Kasım.2012, 22:23
Yakın direğe korneri kullandır uzun ve iyi kafa vuruşu olan bir defansını yakın direğe koştur yakın direkte başka kimse durmasın maçtan önce hücum duran top çalıştır.

cem_k12
06.Kasım.2012, 23:45
altı pasa atılan kornerlerde bol gol atıyorum öneririm..

Kaka Leite
06.Kasım.2012, 23:49
Valla çok dikkat ettim geçen seride kafası 15 olan adam ile 18 olan adam aynı vuruyordu.

Bu seride kafacılar farklı olmuş.18 Kafa vuruşu olan adamın bir farkı oluyor, kornerde Mexes leblebi gibi atıyor..

kral_67
07.Kasım.2012, 11:40
ben altıpasa kullanıyorum ön direkteki iki pozisyona iki adam arka direkteki iki pozisyona iki adam bir kalecinin üstüne birde ileri çık var...
toplam 6 kişi ile giriyorum ceza sahasına kritik goller attım böyle...

Deus Dominus
07.Kasım.2012, 13:58
Ön direkte oyuncu bekletmek harici bende benzerini kullanıyorum kral. Ön direğe adam koyduğumda haddinden fazla kalabalık oluyor orada, hareket alanı bulamıyor ön direğe koşu yapacak oyuncu. Kornerleri kullanıldığı tarafa göre ters ayaklı oyuncuya kullandırmakta da fayda var. Soldan sağ ayaklı, sağdan sol ayaklı biri kullanırsa ortalar kaleye yönelerek gider, daha tehlikeli hal alır.