PDA

View Full Version : fm 13 kütüphanemden silindi!..

gargi_17
13.Kasım.2012, 23:08
Arkadaşlar aldığım keyi steamden aktif edip 1-2 gün boyunca gayet güzel bi şekilde oynadım.Sonra kardeşim steame girdiğinde kütüphneden fm 13 ün silindiğinin , orda olmadığının farkına vardı.Aynı serialle tekrar yüklemeye calıştım dupe diyor.steam acıkken masaüstünden fm 13 exeye tıkladığm zaman mağazaya yönlendiriyor.yardım edebilecek olan var mı?

gargi_17
14.Kasım.2012, 00:28
yok mu bilgisi olan?

ardnz
14.Kasım.2012, 01:49
gittigidiyordan mi aldin? baska forumlarda da gordum ayni sorun var onlarda da. cd key sorunlu sanirim

gargi_17
14.Kasım.2012, 14:28
ivit yaw sanırsam kazıklanmış mı olduk..satıcıyla irtibata geçtim de üçkağıtçı muamelesini de ben gördüm.parayla rezil olma durumu var biraz.yardım edilebilecek herhangi bir husus var mı?

oyunu steam dosyasından cıkarıp d ye kaydettim steami de sildim.exe ye basınca ''unable the some essential data.please ensure that the game is installed correctly.if the problem persists, please contact tecnichal support'' hatasından snra bir de crush dumps hatası veriyor.yazılımından anlayan varsa bari htaları düzeltip oyuna girmenin bi yolunu bulalım.

ardnz
14.Kasım.2012, 16:00
cdkey hatali oldugundan steam silmis heralde oyununu. oradan alan bircok kiside de var bu sorun. saticiyla konusup yeni keyden baska care yok sanirsam

Esssteban
14.Kasım.2012, 16:03
Bir aralar d&r dan mı alsam gittigidiyor dan mı diye tereddütte kalmıştım. İyi ki d&r dan almışım. Vallahi kafayı yerdim.

Quantin
14.Kasım.2012, 19:04
Satıcı az önce geri mesaj attı GG den ve para iadesi yapacağını söyledi. Bakalım.

gokhanortatepe
15.Kasım.2012, 01:39
arkadaslar bende aldım gıttı gıdıyordan butun sattıkların da problm war buyuk olasılıkla cd key ıstedım cd key bulunmadıgını ucret ıadesı yapacaklarını ıleetıler gıttı gıdıyordan sıkayet ederek rahatca alabılırsınız bırazda duzgun bı ınsansa yapabılırsınız cunku ordan alınıan oyunun genelınde bu sorun war

gargi_17
15.Kasım.2012, 14:05
Bir aralar d&r dan mı alsam gittigidiyor dan mı diye tereddütte kalmıştım. İyi ki d&r dan almışım. Vallahi kafayı yerdim.

Forumlarda okuduğuma göre kutulu oyun alan bir iki kişi daha bu sorunla karşılaşıp oyun iadesi yapmış.Ben bu steam e ısınamadım arkadaş.Ayrıca paramı geri aldığımı da belirtmek isterim.Kimse zan altında kalmasın.

pappi
15.Kasım.2012, 18:10
problem steam de değil arkadaşlar,problem sizin oyunu aldığınız yerde.gittigidiyorda satış yapanlar genelde yurtdışından key alıp satıyorlar,tamamen riskli bir alış veriş.bir çok oyun firmasının türkiye distribütörü aral ithalat'tır, oyunu direkt olarak aral'dan yahut aralda oyunu alıp satan başka firmalardan dvd olarak veya steam üzeriden alırsanız sıkıntı yaşamazsınız.

kardeşim başka oyunların key'ini aldı gg'dan herhangi bir sıkıntı da yaşamadı,bunu da belirteyim.

ayrıca steam key'i kaydederken sıkıntı yaşamadıysanız,sizden sonra aynı keyi kaydetmek isteyen biri yaşamıştır.eğer o kişi key'in kendine ait olduğunu ispat etmişse başka bir key almıştır ve eski key de iptal edilmiştir.