PDA

View Full Version : taktik oturtamıyorum

serwan
14.Kasım.2012, 15:38
evet sorun ortada.. taktik anlamda istediklerimi sahaya yansıtabiliyorum ama süreklilik sağlayamıyorum.. bir maç tam istediğim gibi görünen taktik sonraki maçta tam bir hayal kırıklığı. benzer sorunla karşılaşan var mı? yoksa sorun bende mi.. bu seneye kadar hiç yaşamamıştım böyle bi sorun.. hırslandım :D

Epitaph
14.Kasım.2012, 16:07
aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım ve başladığım kariyerleri hep sinirlenip iptal etmiştim.

en son türkiye de fenerbahçe ile bir kariyere başladım oyuna girdiğimde bana verdiği başlangıç taktiğini hiç değiştirmeden sadece komutlarda bir kaç ayar yaptım. Kadroma direk oynayabilecek hiçbir transfer yapmadım sadece bir forvet oyuncusu aldım yedek için.

ilk sezon daha bitmedi henüz ama 30. haftada 28 galibiyet ve 2 beraberlik aldım. Türkiye kupasından yarı finalde elendim. Şampiyonlar liginde de yarı finaldeyim ve ilk maçta deplasmanda valencia ile 1-1 berabere kaldım.

Bu taktik işini bende tam çözemedim. Psg gibi bir yıldızlar topluluğuyla kendi taktiğimi yaparak oynamak istedim 15 maçta 4-5 galibiyet falan alabilmiştim, avrupa kupalarında da başarısızdım ama fenerbahçeyle verdiği taktiği değiştirmeden bir iki ufak tefek komut ayarı yaparak oynadım bu sonuç çıktı bilmem alakası var mı ama isterseniz denersiniz siz de.