PDA

View Full Version : internet bağlantısı olmadan fm 2013 oynayabilir miyim ?

LakeShow
14.Kasım.2012, 21:40
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi en azından yarıyıla kadar internetim olmayacak. Merak ettiğim yüklendikten sonra oynamak için steam bağlantısı zorunlu mu ? Yüklemeyi ve güncellemeyi wifi ile halledebilirim ama açıp oynamak için internet şart mı herhangi bir zamanda ? Ona göre kutusuyla teknosadan almak istiyorum oyunu, iyi akşamlar.

GebzeLi1907
14.Kasım.2012, 21:44
hayır oynamak için internet bağlantısı gerekmez.sorunsuz oynayabilirsin

LakeShow
14.Kasım.2012, 21:51
hayır oynamak için internet bağlantısı gerekmez.sorunsuz oynayabilirsin

çok sağol hocam, son bir sorum olacak; oyunu yüklerken steam ile tahminen ne kadar süre münasebetim olacak ?

GebzeLi1907
14.Kasım.2012, 21:53
çok sağol hocam, son bir sorum olacak; oyunu yüklerken steam ile tahminen ne kadar süre münasebetim olacak ?

internet hızına bağlı yaklaşık 2 2,5 gblık bi dosya indirme işlemi var.net hızın iyi ise yüksek hızda iniyor.ondan sonra kurma süresi maximum 5 10 dakika

LakeShow
14.Kasım.2012, 22:13
Tekrardan teşekkürler, iyi akşamlar hocam.

Krusty
14.Kasım.2012, 22:21
internet olmadan oynamak için, oyunu yükledikten sonra steam'da offline olman lazım.

LakeShow
14.Kasım.2012, 23:05
internet olmadan oynamak için, oyunu yükledikten sonra steam'da offline olman lazım.

peki güncellemeleri nasil yapicam steam'i offline yapinca ? 2 ay internetsiz oynamak için yakmayayim hesabi.

BY17
15.Kasım.2012, 00:21
Güncellemeler için tekrar steamda online olman gerekiyor kardeşim .

ozzymanborn
15.Kasım.2012, 18:55
peki güncellemeleri nasil yapicam steam'i offline yapinca ? 2 ay internetsiz oynamak için yakmayayim hesabi.

Ben sürekli offline durumdayım steam'da güncellemeleri haber verdiklerinde 2-3 saat online duruma geçip güncelledikten sonra offline olurum.
Bir de network için steam zorunluluğu geldikten sonra Network açtığım zaman online oluyorum... (Gerçi iş yüzünden ve format yaşadığım için çok online olamyorum)

mmllhh
15.Kasım.2012, 19:44
Ben sürekli offline durumdayım steam'da güncellemeleri haber verdiklerinde 2-3 saat online duruma geçip güncelledikten sonra offline olurum.
Bir de network için steam zorunluluğu geldikten sonra Network açtığım zaman online oluyorum... (Gerçi iş yüzünden ve format yaşadığım için çok online olamyorum)

Online olmadan steam güncelleştirmeleri size bildiremez diye biliyorum ben ama

LakeShow
15.Kasım.2012, 23:19
Sagolun arkadaslar, oynamama engel teskil etmeyecegini bildirmenizle yarin aliyorum oyunu, steam'i offline duruma getirince hesap yanmayacaksa 1.5-2 ay beklememin manasi yok.

nfornirvana
22.Mayıs.2013, 12:09
Bilgisayarimi okula goturdum FMye girmek istiyorum ancak update required diye bir uyari geldi internet olmadigi icin oyun acilmadi su an oyunu acmanin baska bir yolu var midir? Cok acil yardim bekliyorum....

Aydin
22.Mayıs.2013, 17:47
Mümkünse internete girebileceğin yere gidip, update'i gerçekleştir. Ondan sonra tekrar girebilirsin.

GebzeLi1907
22.Mayıs.2013, 18:07
bu konu hakkında bi kaç kez başıma gelen çok saçma bişey var. steam internet olmayan ortamda açılmıyor çevrimdışı modda başlat desen bile bu bilgisayarda kayıt bulunamadı falan diyor. tam internetin olmadığı zaman yardırıyım fmde diyorum, bu engel çıkıyo. en az 3 4 kez geldi başıma. steamden orjinal oyundan soğudum