PDA

View Full Version : Avrupa Liginin Önemi

sui generis
14.Kasım.2012, 22:00
Fenerbahçe ile Şampiyonlar Liginde gruplarda 3.olup Avrupa Ligine devam ettim. Avrupa Ligini kazandım. ama UEFA sıralamaları açıklandığında 40 küsürüncü bir sırada olduğumu gördüm. şimdi CL kurası çekildi orada da gruplara 3.torbadan katıldım. bir anormallik yok mu ? Avrupa Ligini kazanmışım bu mudur ekstrası yani :)

futureless
14.Kasım.2012, 22:05
Sanırım Avrupa Ligi'nde olsan yine, bu sefer direk 1. torba çekecektin tek olayı bu diye biliyorum. Yoksa normal bildiğin katsayı puanı geliyor. Şampiyonlar ligi torbana doğrudan etki etmiyor.

sui generis
14.Kasım.2012, 22:09
normal katsayı olduğunu biliyorum da ne bileyim az geldi bana :D

futureless
14.Kasım.2012, 22:29
Git CL al Muhammet o zaman :zuhaha

Sekopej
14.Kasım.2012, 22:31
Kazanılan puanlar bir sonraki sene etki etmiyor muydu? O olay eskiden miydi yoksa benim kendi dünyamdan mı bir anda ortaya çıktı şu anda?:p

sui generis
14.Kasım.2012, 22:32
Kazanılan puanlar bir sonraki sene etki etmiyor muydu? O olay eskiden miydi yoksa benim kendi dünyamdan mı bir anda ortaya çıktı şu anda?:p

Abi o dediğin Avrupa katılacak takım sayısı içindi sanki :)

Coşkun artık öyle yapacağız :)

brkdnz
15.Kasım.2012, 01:30
torba denilen sıralama son 5 senedeki avrupa başarısına göre yapıldığı için normal bu durum.

eğer c.lyi kazanmış olsaydın,zaten direkt katılacaktın ligten bağımsız olarak ve 1. torbaya yine puanın ne olursa olsun otomatik olarak yerleşecektin.