PDA

View Full Version : Antrenörlük kursları

Ralph
26.Kasım.2012, 02:45
Daha önce açıldımı bilmiyorum ama nedir bu olay bilen var mı? İşlevi nedir?

http://img17.imageshack.us/img17/3169/ekranalntsbm.jpg (http://img17.imageshack.us/i/ekranalntsbm.jpg/)

aliCHaN_FM
26.Kasım.2012, 11:44
Busene eklenmiş bir uygulama benim personellerin yarısı kursta.

Bulstrap87
26.Kasım.2012, 12:58
bu kurs olayı ne peki? bnm antranörlerde kursta gelince nolcak merak ettm..

sentugo
26.Kasım.2012, 13:40
Kursları bitirmeleri durumda CA ları artıyor. CA ları artarsa özellikleri artıyor. Aynı zamanda farklı ülkelerde de görev alabilme şansları oluyor. Yıllık kurs ücretleri çok düşük bir miktar. Yani bir antrenör devamlı aldığı kurstan kalıyorsa o antrenör doyuma ulaşmış demektir.

Çok bir katkısı yok aslında. Eskiden antrenörlerin özellikleri yine gelişiyordu. Sadece bunu biraz şekilli yapmışlar o kadar.

grkm33
26.Kasım.2012, 15:20
Daha kurstan geçen antrenörüm olmadı :D

Özgür Çetin
27.Kasım.2012, 01:36
Daha kurstan geçen antrenörüm olmadı :D

bende antronor ballacktı adam en üst rütbeye ulaştı:D

E.Cartman
27.Kasım.2012, 01:44
Antrenörlerin seviyesi yükselirse bulunduğu takımdan gitmek isteyebilir veya başka bir takıma menajer olabilir. Denk gelmedim ama bu tarz bi handikapı olduğunu düşünüyorum. SI bi şey ekliyorsa zararsız yönü olmaz çünkü :D

sentugo
27.Kasım.2012, 02:01
Antrenörlerin seviyesi yükselirse bulunduğu takımdan gitmek isteyebilir veya başka bir takıma menajer olabilir. Denk gelmedim ama bu tarz bi handikapı olduğunu düşünüyorum. SI bi şey ekliyorsa zararsız yönü olmaz çünkü :D

Görev alabileceği şeyler de değişebiliyor.

Bir antrenör asistan ve futbol direktörü olmayı isteyebiliyor. Hatta dediğiniz gibi menajerliğe kadar bile çıkabiliyor. Oyunun başında antrenör olarak görev alan birisini günün birinde bir takımı yönetirken görebiliyoruz. (Aklımda yok şimdi ismi ama karşılaştım bu durumla)

Okan Kalo
29.Kasım.2012, 18:43
Kötüden iyiye doğru lisans sıralamaları şöyle; Kıtasal B, Kıtasal A, Kıtasal Pro lisans. Pro lisans alan koç eğitimi tamamlamıştır.