PDA

View Full Version : Oyundan Sıkıldım

goosfraba
28.Kasım.2012, 00:02
şimdiden baydı.

runtime error, crash dumps gibi hataları almaktan sıkıldım.

ondan ziyade bonservis olayı forumda sıkça dile getirildi. herkes bundan muzdarip. oynayanlar gerçek dışı bu durumla nasıl oynuyorlar, bilmiyorum.

en çok ilk yazdığımdan şikayetçiyim. bunların çözümü nedir?

gfblugano35
28.Kasım.2012, 00:30
ilk yazdığın için bence bilgisayarını temizle hatta elindeyse bi format at temizden kut oyunu. cok yama kullanma. ve oyundan cıkarken 2 kez kaydet. bir kez kaydet daha sonra bir kez daha farklı isimle kaydet. bonservis muhabbetine falan gelince yanlış anlama beni ama herkez devamlı şikayet ediyor. kimse kimseyi oynaması icin zorlamıyo. evet hepimiz 'KAZIKLANDIK' ama yapcak birşey yok.

Mamadou
28.Kasım.2012, 01:00
Son güncellemeden önce bir şekilde idare ediyordum ama son güncellemeden sonra sakatlıkların artması oyunu oynamamam için başlı başına bir sebep. Dün ADS'yi seçerek yeni oyun açtım daha hazırlık maçı bile yapmadan üç oyuncum 4 - 5 hafta aralıklarla sakatlandı. Antrenman seviyesini en düşük tutmama rağmen. Sakatlık var sakatlık var. 10 - 12 günlük sakatlık neyse oyunumda 10 aylık sakatlık bile oldu. Bu kadar uzun süreli sakatlık oluyor sonra oyuncunun fiziksel özellikleri iyice geriliyor. Daha sonra o sakatlanan oyuncuyu toparla toparlayabilirsen. Bu hafta yeni uptade çıkacağını okumuştum forumda onu bekliyorum. Oyun çekilmiyor bu haliyle sinir ediyor adamı.

kaiserkaan
28.Kasım.2012, 01:38
gfblugano35 in şu son cumlesi bu seneki oyunun özeti ; ''evet hepimiz 'KAZIKLANDIK' ama yapcak birşey yok. ''
ben FM 2011 e basladım tekrar bu senekinden iyidir

Lucas Neill
28.Kasım.2012, 01:45
Ne uzun süreli sakatliklar yasiyorum ne kendi kalemde ne de karsi kalede 2-3 macta bir goller görüyorum bunlardan dolayi sansliyim sanirim. Tek sikayet ettigim nokta bonservisler o da 3. sezonumda bas gösterdi. GS ile oynuyorum ve yabanci siniri 5'e düstü bu yüzden de TSL'deki kulüpler iyi Türk oyuncular icin cok bonservis bedeli istiyorlar.

gfblugano35
28.Kasım.2012, 01:58
ben transfer dönemi Demirörene küfür ediyorum. bu sene hic gelmediği kadar istedigim oyuncu gelmek istiyor ve masaya oturuyor. bütcemde iyi. ancak kontejyan dolayısıyla alamıyorum. 5 yabancı nedir ya. 5+2 yap anlarız. 5 nedir ya.

Artul
28.Kasım.2012, 02:04
Daha hiç runtime ya da crash dumps almadım. Bu tür şeyler beni bulmuyor herhalde FM oyunlarında. :) Tek sıkıntı 3. sezonda baş gösteren bonservis ücretlerinin yüksek olması ve yabancı oyuncu kontenjanının 5'e düşürülmüş olması. ilk iki sezon açık ara şampiyon oldum ama üçüncü sezonda ligde zorlandım ve lider Fenerbahçe bana 9 puan fark attı.. Yabancı kontenjanı sorunu canımızı baya sıkacak gibi görünüyor. Editör'den de düzeltmek istemiyorum, gerçek kurallar neyse, oyunun orjinali neyse öyle oynamayı seviyorum.

gzbjk
28.Kasım.2012, 02:08
Ben adam gibi güncelleme çıkana kadar 12 oynamaya devam ediyorum.

Trabzonspor
28.Kasım.2012, 03:07
Bu yabaci kurali degismezse gercektede boyle olacak zaten.Alt yapidan hangi takim oyuncu yetistiriyor ki? Haliyle Anadoludaki hazir oyunculara yonelme olacak simdi pahaliya satilan bu oyuncular o donemde iki katina cikar.Demiroren sacmaladi bu konuda(Gerci sacmalamadigi konu yokya).Ulkede altyapi sistemi yokken millete dayatma yapmak ne kadar mantikli anlamadim.Kuluplerinde buna itiraz etmemeside ilginc.

Ralph
28.Kasım.2012, 04:05
Bence FM, seneye toparlamazsa bu seneden itibaren çok oyuncu kaybedecek. Ben tekrar 12'yi yükleyip oynamayı düşünüyorum, son yamada hatalar gitmediği halde.

Tedesco
28.Kasım.2012, 13:06
Aga oyunda geri düşünce maçı hiç çevirebildiniz mi..Beim maçlarda geriye düşersem %95 yeniliyorum yada %1 ihtimalle beraberlik onuda 1 kez yaşadım geri kalanı hep yenildim..

tosyalinl
28.Kasım.2012, 21:20
Bu oyunda crash dump hatasi almadim henüz.
Arkadasim biri çift kayit yapin demis, kesinlikle katiliyorum. Basima birkez gelmisti, laptopun fisi çikti ve kayitli oyun zedelendigi için açilmamisti. O oyunuda çift kaydetmistim ama ikinci kayit 1 sezon öncesinden kalmaydi. Çok agir koymustu adama :D Sütten agzi yanan yogurdu üfleyerek yermis, artik çapraz kayit yapiyorum :D

gfblugano35
29.Kasım.2012, 00:33
ben birçok kez cevirdim kardeşim. hatta kendi sahamda zeniti 3-1den 4-3 yendim. ligtede birçok kez 1-0 geriye düşüp cevirdim

goosfraba
29.Kasım.2012, 20:37
iyi bir patch gelene kadar fm2012 oynayacağım.

ayrıca si, bunu unutmam...

sakary Ali
29.Kasım.2012, 20:48
Aga oyunda geri düşünce maçı hiç çevirebildiniz mi..Beim maçlarda geriye düşersem %95 yeniliyorum yada %1 ihtimalle beraberlik onuda 1 kez yaşadım geri kalanı hep yenildim..

-Ben Mainzla 7-8 maç yapabilmiştim yarısından fazlasında 2-0'dan maç dönmüştür hem lehime hem alehime :)