PDA

View Full Version : Galatasaray ile başarılı mıyım başarısız mıyım?

nowayyy
06.Aralık.2012, 16:50
merhaba arkadaşlar buradaki ilk mesajım ve sizden fikir almak için yazıyorum
biraz uzun olacak ama okur ve fikir paylaşırsanız sevinirim
kariyerimden bahsedicem biraz.iyi miyim kötü müyüm yorumlarınızı görmek isterim
ben bu tür oyunlara cm 01-02 ile başladım ve orada bitirdim daha sonra oynamadım ve tekrar fm13 ile başladım.tabiki 01-02 ye göre herşey çok farklı ve ayrıntılı

oyuna galatasaray ile başladım bir sezon bitti
ilk sezon hiç transfer yapmadım sezona süper kupada uzatmalarda fenerbahçeye 3-2 kaybederek başladım. bu maçta 10 kişi kalmıştık
lige de iyi bir başlangıç yapamadım 4 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik ve 2 yenilgi aldım sonra bir galibiyet serisi yakaladım ta ki kadıköyde fenerbahçeye 1-0 kaybedene kadar
ondan sonra tekrar puan kayıpları oldu biraz derken yine toparladık ama fenerbahçe farkı açtı
31. hafta arenada fenerbahçeyi yendik puan farkını 9 a indirdik. sonraki hafta fenerbahçe kazandı ve zaten şampiyon oldu o 9 puan farkı koruyarak

yediğimiz 21 gol ile ligin en az gol yiyen takımı olduk. semih kaya ligin son 6 haftasında yeni kontrat istedi ve 1milyon küsürlük yeni kontratı aldıktan sonra çıktığı maçlarda 8.3 ortalama tutturdu ve sezon boyu iyi gelişme gösterdi
emre çolak takımın en çok assist yapan ismi oldu16 assist ile
selçuk inandan bir türlü istediğim verimi alamadım oyuna etki edemedi
sezonun büyük çoğunluğunda klasik 4-4-2 oynadım

türkiye kupasında finalde penaltılar sonrası fenerbahçeye kaybettik
şampiyonlar liginde porto olimpiyakos ve dortmund un bulunduğu gruptan 10 puan ile porto nun arkasından ikinci çıktık (hatta öyle bir puan durumu olduki gerçekteki galatasarayın şampiyonlar ligi grubu gibi lider 12 puan,2 ve 3üncüler 10 puan sonuncu 3 puan) sonraki tur juventusla içerde 1-1 ve dışarda 2-1 ile kaybettik juventus ise finalde bayern münih e kaybetti.
ve yönetim yeni sözleşme de önerdi benden hücum futbolu oynatmamı istediler ki zaten oynatıyordum da:D genelde akıcı ve kontrollü oynattım

yazacak başka birşey de şu an aklıma gelmiyor artık sizden yazmanızı bekliyorum. sizce iyi miyim :D herkese iyi oyunlar

garez0066
06.Aralık.2012, 18:35
10 yıldan uzun süre oyunu oynamadığını düşünürsek eğer ilk yıl şampiyon olamaman normal. Bunu ısınma turu olarak düşün ve bozma moralini. Normalde pek başarılı olduğun söylenemez ama ilk yıl sonuçta olabilir.

nowayyy
08.Aralık.2012, 15:45
teşekkürler dostum cevabın için
ikinci sezona başladım
gidenler cris, ujfalusi, baros, riera, yiğit gökoğlan, çağlar
gelenler michael essien, stephane mbia, sao paoloo dan ademilson ve lyon un altyapısından bir 17 yaşında sol bek

sezona şampiypnlar ligi ön elemesi ile başladık cska moskova ile dışarıda 1-1 ve içeride 5-2 ile tur atladık
süper kupada bu kez fenerbahçeyi yenerek (2-0) kupayı kaldırdık
şimdi devam edicem
ön elemede şimdi mallorca ile eşleştik bakalım ümitliyiz gruplara kalmak adına :D

hakanergul
09.Aralık.2012, 02:29
teşekkürler dostum cevabın için
ikinci sezona başladım
gidenler cris, ujfalusi, baros, riera, yiğit gökoğlan, çağlar
gelenler michael essien, stephane mbia, sao paoloo dan ademilson ve lyon un altyapısından bir 17 yaşında sol bek

sezona şampiypnlar ligi ön elemesi ile başladık cska moskova ile dışarıda 1-1 ve içeride 5-2 ile tur atladık
süper kupada bu kez fenerbahçeyi yenerek (2-0) kupayı kaldırdık
şimdi devam edicem
ön elemede şimdi mallorca ile eşleştik bakalım ümitliyiz gruplara kalmak adına :D

ben fb ile aykuttan bile daha başarısız oldum.hersene bu oyunu oynarım bundan daha kötü bir sezon oynamamıştım.ya fb yi zayıf yapmışlar yada oyunu zorlaştırmışlar anlayamadım.

nowayyy
09.Aralık.2012, 17:25
bence de zor :D

3842
10.Aralık.2012, 19:36
Dengeli bir taktik oturtmak zor aslında. Oturunca taktik gerisi geliyor. Ben ilk sezonda galatasarayla 2. devre başlarken 9 puan gerideydim. Taktik oturunca şampiyon olup avrupa ligini almıştım

nowayyy
03.Ocak.2013, 13:53
ikinci sezonu bitirdim
takım sezonun ikinci devresinin ilk çeyreği bitene kadar 4-1-3-2 ile
seri pas yaparak kontrollü ve akıcı stil taktik ile mükemmel performans gösterdi
o sıra ligi zaten kopardı sonra biraz bocalama başladı
taktik değiştirdik 4132 gibi olmadı ama kazanmaya devam ettik
ligde sadece 2 mağlubiyet 1 de beraberlik aldım 31 maçı kazndım
türkiye kupasını aldım
şampiyonlar liginde çeyrek finalde manu ya tek farkla elendim
3üncü sezona başlarken süper kupayı beşiktaşı 3-0 yenerek aldım
takıma muhammet demiri transfer ettim
elmander kazım culio takımdan ayrıldı
stoper için aykut demir ve serdar azize yöneldik ama istenilen bonservisleri vermediğimiz için onlar avrupaya gittiler
elimiz boş kaldı 16 17 yaşlarında gençleri gelecek için takıma kattık
bu sezon zor geçeceğe benziyor :)
ayrıca kolombiye milli takımının da başına geçtim :D