PDA

View Full Version : Lig Seçimi

mustiUA
13.Aralık.2012, 10:24
Türkiye liginde yeni bir kariyer açmayı planlıyorum haftasonu başlayacağım nasipse şu ligleri seçmeyi düşünüyorum eklemem ya da çıkarmam gerektiğini düşündüğünüz varsa lütfen fikirlerinizi esirgemeyin :)
Türkiye 3.ligden itibaren
İngiltere
Almanya
İtalya
İspanya bunlar 2. ligden
fransa, hollanda, portekiz, rusya, arjantin, brezilya, kolombiya, meksika, güney afrika bunlarda da sadece 1. lig hepsi oynanabilir. Bu şekilde bilgisayar 5. yıldız iken oyun hızı 2.5 yıldız oluyor 60.000 tane oyuncu görünüyor oyunda

mustiUA
13.Aralık.2012, 12:50
16 kişi bakmış bi arkadaşın söyleyecek sözü yok mu bu konuda önerdiğiniz veya gereksiz gördüğünüz ligleri söylerseniz sevinirim

mmllhh
13.Aralık.2012, 12:57
Kolombiya,güney afrika,portekiz bence gereksiz çok uzar oyun içinde bekleme süresi sanırım..hiç o kadar lig seçmediğim için bilemiyorum ama rusya mantıklıymış rehber kısmında okumuştum oyuncu satışında yararı çok fazla oluyormuş o zaman katar veya bae kuluplerini de katabilirsin olaya belki

mustiUA
13.Aralık.2012, 13:34
Kolombiya,güney afrika,portekiz bence gereksiz çok uzar oyun içinde bekleme süresi sanırım..hiç o kadar lig seçmediğim için bilemiyorum ama rusya mantıklıymış rehber kısmında okumuştum oyuncu satışında yararı çok fazla oluyormuş o zaman katar veya bae kuluplerini de katabilirsin olaya belki

çok sağol yorumun için kolombiya ve güney afrikayı oyuncu çıkar diye koymuştum ama dediğin gibi kaldırabilirim asya'da da bu tip ligler var aslında çin falanda olabilirmi ki aynı şekilde

Spe1907
13.Aralık.2012, 14:16
eğer uzun süreli bir kariyer düşünüosan, tavsiye etmem bu kadar fazla lig açmanı, bir kaç sene sonra oyun oynanmaz duruma gelir, baya baya yavaşlar bence. oynamayacağın liglerdeki 2.ligleri ve mmllhh nin dediği ligleri kaparsan daha iyi olur bence.

mustiUA
13.Aralık.2012, 14:29
o zaman tr ligi haric hepsinin 2. ligini kapatayim almanya kalsin bi de turk oyuncular cikabilir belki dediginiz ligleride kaldirayim belki bi portekizi birakabilirim kararsizim onda

dedekorkut
13.Aralık.2012, 15:37
ben sana kendı actıgım ligleri tavsiye ediyim

Turkiye 3.ligden itibaren
Almanya Bundesliga
İtalya Serie A
İspanya 2.lig
İngiltere 2.lig
Arjantin 1.lig
Brezilya 1.lig
Portekiz 1.lig
Hollanda 1.lig
Fransa 1.lig

arjantin hollanda brezilya portekizi regen cıksın ve oralardakı oyuncular ucuz paraya iyi profilli oldukları ıcın acıyorum :D

connesione
13.Aralık.2012, 16:15
eğer uzun süreli bir kariyer düşünüosan, tavsiye etmem bu kadar fazla lig açmanı, bir kaç sene sonra oyun oynanmaz duruma gelir, baya baya yavaşlar bence. oynamayacağın liglerdeki 2.ligleri ve mmllhh nin dediği ligleri kaparsan daha iyi olur bence.

peki oyuna başladıktan bir süre sonra bu seçtiğimiz ligleri kaldırdığımızda, oyun hızının yavaşlamasının önüne geçebilir miyiz yoksa oyuncular zaten oyuna aktarıldığı için birşeyi değiştirmez mi?

ReaList
13.Aralık.2012, 16:25
Fazla ligi açık tutmak yerine, kariyer planınızda oynayabileceğiniz ligleri açık tutmak ve seçim yerine geldiğiniz zaman Veritabanı boyutunu "Özel"olarak seçmeniz

http://d1212.hizliresim.com/14/f/gv8h5.jpg

ve Futbol piyasasının döndüğü, ileride sağlam regenleri çıkaran kıtaları seçip, şu ayalamayı yapmanız halinde

http://d1212.hizliresim.com/14/f/gv8j2.jpg

60 bin üstü futbolcu kariyerimizde açık olur. Fazla lig açıp datayı şişirmektense oyuncu alanını genişletmek daha güzel olabilir.

mustiUA
13.Aralık.2012, 16:51
dedekorkut ve balde_mir_07 nickli arkadaşlara teşekkür ediyorum fikirleri için lig açmadan oyuncu açma olayıda mantıklıymış yine büyük liglerin sadece 1.ligleri açılabilir belki takip etme açısından bide rusya ligini açmayı öneriyorlar oyuncu satma açısından :)