PDA

View Full Version : Almalı mıyım?

FurkanKnmaz
14.Aralık.2012, 21:17
Arkadaşlar dersler yüzünden oyunu daha almadım fakat bu sıralar almayı düşünüyorum.maç motorunun çok sıkıntılı olduğu söyleniyor ben 2d oynuyorum kararsız kaldım görüşleriniz nedir?

Konuyu açacak yer bulamadım yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın :)

darkpart2
14.Aralık.2012, 21:20
Al al FMsiz yaşanmaz bakma sen hem severiz hem küfür ederiz Türk'üz biz :)

FurkanKnmaz
14.Aralık.2012, 21:24
Haklısın aslında o kadardır fm oynuyorum yani öyle yorumlar yapılmışki şaştım kaldım :D

Namzet
15.Aralık.2012, 12:44
Bence boş bir masraf yapmış olursun,paraya yazık:)

Spe1907
15.Aralık.2012, 12:47
Bu kadar zamandır almamışsın, biraz daha bekle derim ben.Hem indirime girsin hemde patch çıkar ama sen bilirsin yinede.

davidvilla
15.Aralık.2012, 13:04
iyice bi yamalar gelsin falan oyun otursun Mart gibi düzelir o zaman alıruk

tefo89uaa
15.Aralık.2012, 18:08
fm 12 den devam et bence :)

dedekorkut
15.Aralık.2012, 18:27
şu haliyle kesınlıkle alma ben yandım sende yanma:D

FurkanKnmaz
15.Aralık.2012, 20:51
Bak yine kafam karıştı :D

Lucas Neill
15.Aralık.2012, 20:58
Oyun ilk ciktiginda mac motoru gercekten rezaletti ve oyunun icinde de hatalar vardi ama son update'den sonra mac motorundaki cogu hata, sacmalik düzeltilmis. Ben oynarken oldukca keyif aliyorum ve bunun adi üstünde oyun oldugunu bilerek oynuyorum. Burada cogu arkadas kendi kalesine gol, kacan penaltilar, orta kafa golden bahsediyor ama ben updateden sonra su ana denk bunlarla pek karsilasmadim. Istersen git bir internet kafeye oyunun son sürümüyse bir kac saat takil karar ver.

heartbreaker007
15.Aralık.2012, 21:02
Arkadaşlar dersler yüzünden oyunu daha almadım fakat bu sıralar almayı düşünüyorum.maç motorunun çok sıkıntılı olduğu söyleniyor ben 2d oynuyorum kararsız kaldım görüşleriniz nedir?

Konuyu açacak yer bulamadım yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın :)

Tavsiyem yamayı beklemen ve yamanın hakkında yapılan yorumların neticesine göre hareket etmen oyunu ön siparişle alanlardanım ama yaklaış 20 gündür oynamıyorum hatta steam'i etkin uygulamalardan bile kaldrıdım zi,ra buglar oyun oynama iştahını o kadar körertiyor ki futboldan soğuyorsun...

FurkanKnmaz
15.Aralık.2012, 21:15
Hm saolun beyler bekleyelim yamaya kadar bakılm İnşallah düzelir ya

Smal
15.Aralık.2012, 21:46
oyun şu an hatasız ve gittigidiyor gibi sitelerde oldukça ucuz olarak bulabilirsin. hadi ya da az hatalı diyim

steave
16.Aralık.2012, 03:14
oyundakı sorun su an mac motoru fln degıl bence.tamam kusurlu hala ama oynanmıcak kadar da degıl fakat mesela benım palermo karıyerımde ılk sezonda gs şl aldı fener uefa aldı.oyuncu ozellıklerıyle alakası yok sacma sapan durum.ben sırf bunların duzelecegı bır yama beklıyorum fm 12 actım onu oynuyorum :).

bozoo1903
16.Aralık.2012, 16:35
Ben kel kaldım, yapma!

FM13 pişmanlıktır.

Raten
17.Aralık.2012, 01:57
Oyunu ben de fazla beğenmedim ve çok da oynamak gelmiyor içimden. Ama karar senin tabii.

Burak Akmanoğlu
17.Aralık.2012, 03:54
Ben zevkle oynuyorum Ön sipariş ile almıştım hatalar her oyunda var :)

TeNaciOUS MidFieLdeR
17.Aralık.2012, 04:48
oyundakı sorun su an mac motoru fln degıl bence.tamam kusurlu hala ama oynanmıcak kadar da degıl fakat mesela benım palermo karıyerımde ılk sezonda gs şl aldı fener uefa aldı.oyuncu ozellıklerıyle alakası yok sacma sapan durum.ben sırf bunların duzelecegı bır yama beklıyorum fm 12 actım onu oynuyorum :).

o biraz bizim gozlemcilerimizin etkisi bence. merkeze gonderilen doneler cok fazla gozden gecirilmiyor sanirim. FMdeki verilere gore avrupada falan final oynamamiz cok normal. ama nedense klupler siralamasinda 12. siradayiz. cok bonkoruz galiba oyunculara puanlari verirken.

vatanda 56 liraya satiyorlar su sira, ben de kararsizim. daha ucuza alinamaz herhalde.

romelon
17.Aralık.2012, 12:34
Son güncellem çok iyi , bir önceki güncellemeyi , güncelleme diye bizim üzerimizde denediler diye düşünüyorum , berbat ötesiydi , şuan gayet keyfili

bayeagle
17.Aralık.2012, 13:12
Almanı Öneririm Yeni Güncelleme İle'de Daha İyi Olacak.

thsndrn
17.Aralık.2012, 14:03
Sakın kutulu falan alma git key satan sitelerden al. En fazla 30-40 tl eder bu oyun.

Ravenholm
17.Aralık.2012, 16:31
Almalısın tabiki. Bakma sen oyunu eleştirenlere onlar çok fazla şey bekliyorlar ondan :D Şahsen hiç bir sorunla karşılaşmadım sadece ufak tefek aksaklıklar var onlarda güncelleme ile giderildimi tadından yenmez.

FurkanKnmaz
17.Aralık.2012, 17:03
Teşekkür ederim arkadaşlar D&R aldım.Ne yapayım duramadım yani :D