PDA

View Full Version : Yeni Kariyere Başlamalı Mıyız?

KANaryaa3
16.Aralık.2012, 01:17
Çoğu kişi oyundan şikayet ediyor. Beni henüz çok yüksek derecede rahatsız eden bir şey olmadıysa da, ben de bir takım sorunlar olduğunun farkındayım. İlla ki yama gelecektir oyuna ama bu yamalar data güncellemesi şeklinde mi olur yoksa sadece kayıtlara da işleyecek şekilde hataları düzenlemeye yönelik mi olur sizce(Şu ana kadarki güncelleştirmelerdeki gibi)? Ben Türkiye 2. liginden Kahramanmaraşspor'la kariyerimi sürdürüyorum. İlk sezonumu bitirip, bir üst lige çıktım ama yeni bir güncellemeyle kaydımın alt sürümde kalmasını istemiyorum. Alt ligden takım alıp geliştirmek meşakkatli bir süreç olduğu için, birkaç sezon ilerleyip de sonra en baştan başlamak istemiyorum. Dönem arasındaki transfer güncelleştirmeleri için yama falan gelirse yapmaya gerek duymam zaten yönettiğim takımı pek ilgilendirmeyeceği için. Daha önceki serilerdeki güncellenme tecrübelerinizden hareketle, yeni gelecek ve oyunu düzene sokacak yama veya yamaların mevcut kayıtlı oyunlarımıza etkisi olup olmayacağını öğrenmek istiyorum..? :confused: :icon_confused:

Spe1907
16.Aralık.2012, 01:34
Eğer veritabanının güncellenmesi ile alakalı bir sorunun yoksa bence kariyerine devam etmemen içinde bir neden yok. oyun motoru vb. şeyleri güncelleyen bir yama eğer veritabanı güncellemesi ile aynı yamada gelse dahi gene veritabanı dışındaki değişiklikler senin oyununa yansıyacaktır diye biliyorum ben.

KANaryaa3
16.Aralık.2012, 01:37
Emin misin hocam öyle olduğundan? Eğer öyleyse, dediğin gibi gönül rahatlığıyla devam ederim. Bir de veritabanı güncellemesi dediğimiz olay kadro, takım bilgileri ve yetenek güncellemeleriyle ilgili olur sadece değil mi? Önem arz edecek başka bir şey olabilir mi veritabanı güncellemesi dahilinde?

Spe1907
16.Aralık.2012, 01:55
Emin misin hocam öyle olduğundan? Eğer öyleyse, dediğin gibi gönül rahatlığıyla devam ederim. Bir de veritabanı güncellemesi dediğimiz olay kadro, takım bilgileri ve yetenek güncellemeleriyle ilgili olur sadece değil mi? Önem arz edecek başka bir şey olabilir mi veritabanı güncellemesi dahilinde?

Eminim, eğer sorunun herkeste olduğu gibi oyundaki gariplikler ise bunların güncellemeleri için yeni bir kariyer açmaya ihtiyaç yok. Evet veritabanı güncellemeleri tam olarak onlar. gerçekten çok önemli birşey gelir mi bilmiyorum :S en önemlileri bence turnuva kurallarını düzenleyen güncellemeler geçen sene playoffun kalkması gibi ki böyle şeylerde pek olmaz. yani bence devam et oyununa

KANaryaa3
16.Aralık.2012, 02:13
Eminim, eğer sorunun herkeste olduğu gibi oyundaki gariplikler ise bunların güncellemeleri için yeni bir kariyer açmaya ihtiyaç yok. Evet veritabanı güncellemeleri tam olarak onlar. gerçekten çok önemli birşey gelir mi bilmiyorum :S en önemlileri bence turnuva kurallarını düzenleyen güncellemeler geçen sene playoffun kalkması gibi ki böyle şeylerde pek olmaz. yani bence devam et oyununa

Peki, sağ olasın. İçim rahat devam edebileceğim sayende kariyerime:)