PDA

View Full Version : Son Güncelleme ile oyun kolaylaştı mı?

ErayEbil
30.Aralık.2012, 00:31
Arkadaşlar güncelleme yapmadan önceki gün Fenerbahçe ile 2 galibiyeti üstüste göremezken güncelleme sonası bi anda 4 er 5 er sıfırlık galibiyet serileri almaya başladım, tesadüftür dedim Chelsea'de şansımı denedim tek fark 4-0 5-0 lık sonuçların 7-0 8-0 lara çıkması oldu. Sizde de oyun kolaylaştı mı?

lionelforlan
30.Aralık.2012, 01:12
Evt lokomotiv moskova ile namağlup gidiyorum zaten bu oyunun neye benzediği artık belli değil....

Zavira
30.Aralık.2012, 02:23
3 gün önce Orjinal aldım. hangi güncelleme ile oynadıgımı bilmiyorum. Ama wolfsburg kariyerimle; 10 maçta 4 galibiyet 4 mağlubiyet 2 beraberliğim var. gerisinin siz düşünün.

Ravenholm
30.Aralık.2012, 02:52
Öyle bir şeyin olduğunu sanmıyorum. Bende tam tersine Sampdoria ile çok sağlam transfer yapmama rağmen son 5 maçta 3 mağlubiyet 2 galibiyet aldım. Aldığım galibeyetlerde bin bir güçlükle.

edit : Liglerindeki büyük takımları yönetmek kolay oluyor her zaman. Liglerindeki duruma göre daha düşük seviyede takımlar alıp deneyebilirsin. Pescara, Mönchengladbach, Sampdoria, R.Sociedad gibi..

Zavira
30.Aralık.2012, 05:50
Hatta 13. maçımda WB'e 3-1 yenildim ve kovuldum. Neyseki Roma'yla anlaşmak üzereyim,

Avrupayı fethetmeden bırakmak yok!

noescape85
31.Aralık.2012, 15:22
3 gün önce Orjinal aldım. hangi güncelleme ile oynadıgımı bilmiyorum. Ama wolfsburg kariyerimle; 10 maçta 4 galibiyet 4 mağlubiyet 2 beraberliğim var. gerisinin siz düşünün.

Hatta 13. maçımda WB'e 3-1 yenildim ve kovuldum. Neyseki Roma'yla anlaşmak üzereyim,

Avrupayı fethetmeden bırakmak yok!

Sen yenisin herhalde :p Dediğimi yanlış anlama yazdıkların ve hırsından dolayı diyorum :D

himone
31.Aralık.2012, 15:48
Bir insanın oyun kolaylaştı mı acaba deyip, deneme amaçlı dünyanın en iyi takımlarından birisini alması da bir o kadar garip geldi bana.

ErayEbil
31.Aralık.2012, 15:51
Bir insanın oyun kolaylaştı mı acaba deyip, deneme amaçlı dünyanın en iyi takımlarından birisini alması da bir o kadar garip geldi bana.

Canım kardeşim, kalkıp oyunu değiştirip Chelsea yi almadım ben Fenerbahçedeki iyi sonuçlar sonrası Chelsea beni istedi. Ayrıca 5 6 attığım takımlar Norwich Aston Villa falan değil Man City Liverpool ve Arsenal. Ben burada bir konu açıyorum fikrinizi almak için. Sen gel benim yaptığımı değerlendir diye değil.

Tedesco
31.Aralık.2012, 20:45
Ben hep liglerin düşük takımlarını aldım başarısız oldum ne taktik oturuyo ne de sistem hep kovuldum. bi ara şansa beni arsenal aldı lig ve şampiyonlar ligi kupasını aldım.. iyi trakımları alınca kolay geliyo bana göre düşük ve kötü takımları alınca uğraş dur kvulmak artık rutin bi işlem oldu benim için. :D

Mamadou
31.Aralık.2012, 23:00
Şahsen önceki güncellemeye göre bana zor geldi. Rakipler daha iyi savunma yapıyor.

ErayEbil
01.Ocak.2013, 14:19
teşekkürler arkadaşlar görüşleriniz için anladım ki sorun oyunda değilmiş tamamdır:)

kaiserkaan
01.Ocak.2013, 16:17
güncelleme öncesi zormuyduki :) maalesef bende son bir kaç yıldır oyunun kolaylastıgı görüşündeyim bu patch ilede hala devam ediyor.. Genelde orta sıra takımlarını tercıh ederim ama bu bile eskisi kadar zevk vermıyor