PDA

View Full Version : 18 yaş altı antrenör

mustiUA
30.Aralık.2012, 01:08
Genç takım için bi antrenör ekibi oluşturmak istiyorum ama bulamıyorum nasıl yapacağız antrenör olarak aratıyorum ama hiçbiri genç antrenörü olarak gelmek istemiyor genç antrenörü diye aratma seçeneğide yok ya da ben bulamadım

himone
30.Aralık.2012, 02:45
Başka takımların genç antrenörlerini daha fazla para vererek ikna etmeye çalış ve iş ilanlarının olduğu sayfadan iş ilanı verebilirsin. Bu iki yolu deneyerek birkaç tane iyi antrenör buldum ben. Normalde senin altyapıya gelmek istemeyen adama biraz fazla vererek ikna etme ihtimalin var.

mustiUA
30.Aralık.2012, 02:51
teşekkür ederim hocam o şekilde denerim son olarak iş ilanı sayfasını bulamadım da tarif edermisin?

edit: yazar yazmaz buldum sağolasın :)

mustiUA
30.Aralık.2012, 02:56
Başka takımların genç antrenörlerini daha fazla para vererek ikna etmeye çalış ve iş ilanlarının olduğu sayfadan iş ilanı verebilirsin. Bu iki yolu deneyerek birkaç tane iyi antrenör buldum ben. Normalde senin altyapıya gelmek istemeyen adama biraz fazla vererek ikna etme ihtimalin var.

isim olarak verebileceğin antrenör var mı peki

himone
30.Aralık.2012, 12:39
Hatırlamıyorum malesef, çümkü oyunu çıktığında 2 kere oynadım ve bir daha oynamadım. Sen Galatsaray'ı yönetiyosun ve sana gelecek adamlar hakkında bilgim yok. Şu an Leverkusen'in başına geçtim ve ben de henüz altyağıya adam almadım. Bulursam sana haber veririm ama Leverkusen'e gelen adam Galatasaray'a gelmeyebilir.

himone
30.Aralık.2012, 13:41
Şöyle bir liste buldum internette. Riela'yı ben Leverkusen'e aldım fakat diğerlerine bakma fırsatım olmadı.

Paulo Riela
Erick Mombaerts
Luc Rabat
Ivan Juric
Neil Bailey
John Owens
Chris Sulley
Momparlet
Pierre Mankowsk
iDavid Bowman Dundee United 0.4K
Wim van der Horst Sparta 0.7K
Simon Ireland Blackburn 1.4K
John McMahon Tranmere 2.4K

mustiUA
30.Aralık.2012, 18:03
Şöyle bir liste buldum internette. Riela'yı ben Leverkusen'e aldım fakat diğerlerine bakma fırsatım olmadı.

Paulo Riela
Erick Mombaerts
Luc Rabat
Ivan Juric
Neil Bailey
John Owens
Chris Sulley
Momparlet
Pierre Mankowsk
iDavid Bowman Dundee United 0.4K
Wim van der Horst Sparta 0.7K
Simon Ireland Blackburn 1.4K