PDA

View Full Version : Sevdiğiniz bir oyuncunun yerini doldurmak

Ralph
03.Ocak.2013, 14:21
Öyle bir adam buldunuz ki, her pası sizi mest ediyor, her hareketinden zevk alıyorsunuz. Ama vakit ayrılık vakti ve emeklilik zamanı geldi. Bu adamın yerini nasıl doldururuz?

Aynı özelliklerde bir oyuncu almak çözüm olmuyor. Kişilik özellikleri de çok önemli bildiğimiz üzere. Bu iş şans işimi yoksa aynı özelliklerde bir oyuncu bulmak mümkün mü?

futureless
03.Ocak.2013, 14:23
Magnum'dan mı bahsediyoruz :zuhaha

Seviyorsan git konuş Görkemim :zuhaha

Ralph
03.Ocak.2013, 14:24
Magnum'dan mı bahsediyoruz :zuhaha

Seviyorsan git konuş Görkemim :zuhaha

Abi sorma ya adamı öyle böyle sevmedim yani anlatamam sana :icon_biggrin: Adam ilk seneden favoriler arasında girdi kulüpde ve oda Beşiktaş'ı seviyor. Bilmiyorum yahu bir bağ oluştu işte anlamadım :D

sakary Ali
03.Ocak.2013, 14:26
Teknik ekibine katıp yola devam et :) yerini de bir şekilde doldurursun artık :)

futureless
03.Ocak.2013, 14:28
Abi sorma ya adamı öyle böyle sevmedim yani anlatamam sana :icon_biggrin: Adam ilk seneden favoriler arasında girdi kulüpde ve oda Beşiktaş'ı seviyor. Bilmiyorum yahu bir bağ oluştu işte anlamadım :D

Oyuncunun mental özelliklerine göre oyuncu araması yapabilirsin. Ya da Genie Scout kullanıyorsan görünmeyen önemli özelliklerine göre arama yapabilirsin. Ama şans faktörünün de etkili olduğuna inanıyorum ben biraz.

Ralph
03.Ocak.2013, 14:28
Teknik ekibine katıp yola devam et :) yerini de bir şekilde doldurursun artık :)

Adamın mezarını kulüp binasının önüne yapmayı planlıyorum :D Ölene dek bizimle

Ralph
03.Ocak.2013, 14:29
Oyuncunun mental özelliklerine göre oyuncu araması yapabilirsin. Ya da Genie Scout kullanıyorsan görünmeyen önemli özelliklerine göre arama yapabilirsin. Ama şans faktörünün de etkili olduğuna inanıyorum ben biraz.

Mental özelliklerine göre derken yani oyuncu özelliklerinden bahsediyorsun değil mi? Pas, teknik vb... Genie Scout kullanmıyorum ben ya zevki kaçıyor onu kullanınca.

futureless
03.Ocak.2013, 14:31
Oyuncu özelliklerinden bahsediyorum evet. Ama mental olanlar daha çok. Oyuncu profilinden benzer oyuncular bul a tıklayarak da arayabilirsin. Ama işte bunlar hep şans :D

Ralph
03.Ocak.2013, 14:33
Alt yapımdan gelen bir oyuncu var AMC mevkisinde. Ondan Ona ders verdirttim ama bakalım ne derece etkili olacak. Umarım olur :D Magnumlar yok olmamalı sahalarda :D

futureless
03.Ocak.2013, 14:36
Çok merak ettim şu adamı bi kariyerde deneyecem mutlaka :D

Ralph
03.Ocak.2013, 14:43
Çok merak ettim şu adamı bi kariyerde deneyecem mutlaka :D

Mutlaka dene. Bir adam buldum sanki bak:

Magnum:

http://img577.imageshack.us/img577/2369/magnums.jpg (http://img577.imageshack.us/i/magnums.jpg/)

http://img17.imageshack.us/img17/6759/magnum1p.jpg (http://img17.imageshack.us/i/magnum1p.jpg/)

Jean:

http://img515.imageshack.us/img515/9692/71957096.jpg (http://img515.imageshack.us/i/71957096.jpg/)

http://img210.imageshack.us/img210/7047/je1u.jpg (http://img210.imageshack.us/i/je1u.jpg/)

futureless
03.Ocak.2013, 14:54
Ben böyle düz adamları kullanamıyorum nedense, düz dediğim herşey var adamda aşırı iyi bir özelliği olmasa da. Jean iş yapar gibi duruyor da o kadar para değmez bence ona ya :D

Ralph
03.Ocak.2013, 15:00
Ben böyle düz adamları kullanamıyorum nedense, düz dediğim herşey var adamda aşırı iyi bir özelliği olmasa da. Jean iş yapar gibi duruyor da o kadar para değmez bence ona ya :D

Magnum öyle bir tav etti ki beni yani 50 milyon olsa yine veririm :D 13'ü sevmemi sağladı herif

Kaka Leite
03.Ocak.2013, 15:05
Ben bu olayı dramatik bir hale sokup sevdiğiniz bir oyuncuyu satınca yaşadığım duyguyu belirtmek istiyorum.

Konuya girdiğimde de böyle birşey bekliyodum açıkçası.

Sevdiğim bir oyuncuyu satınca ne olursa olsun yerini dolduramıyorum. Hele ki onu sattığım takımla eşleşince daha bir fena oluyor.

Ralph
03.Ocak.2013, 15:07
Aslında oyundan bu gibi şeyler olunca zevk alıyorsun. Duygusala bağlıyor insan :D

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 15:12
Usta sende Mami yok mu ya? Magnum'la takılsın işte, hatta daha iyi bile olabilir ne bileyim bir revolver, bir desert eagle olur çıkar :D

Kaka Leite
03.Ocak.2013, 15:13
Bir oyunda Kaka benden nefret ettiğini söylemişti ve o an zevk almadım oyundan açıkçası yıkıldım..

lakin1907
03.Ocak.2013, 15:16
2010'da çok ucuza aldığım bi regen sağ bek vardı, 2 sezon boyunca WBR olarak sağ kanatta tek başına sırtladı takımı, mükemmel oynuyordu sonra bir gün gelen tekliflere dayanamadım 30mn euro'ya sattım büyük bi kulübe, ardından 1 sezon boyunca yerine kimi aldıysam dikiş tutturamadım en sonunda gidip 38 mn euro verip geri aldım adamı ve emekli olana kadar takımımda kaldı. Bu da böyle bir anımdır işte bu güzel oyuna dair...

futureless
03.Ocak.2013, 15:18
Usta sende Mami yok mu ya? Marnum'la takılsın işte, hatta daha iyi bile olabilir ne bileyim bir revolver, bir desert eagle olur çıkar :D

:zuhaha

Valla Görkem Jean'ı almaya çalış ama yine de aramaya devam et sonuç olarak :D

OrcunFB
03.Ocak.2013, 15:19
Magnum'un boşluğunu Cornetto ile doldurabilirsin. :D

Ralph
03.Ocak.2013, 15:28
Magnum'un boşluğunu Cornetto ile doldurabilirsin. :D

Ovvv :D

Jean'ı bi denemeyi düşünüyorum bakalım ne olacak.

Mamiyi kiralık verdim ya verim alamıyorum ondan bir türlü.

Gncl1905
03.Ocak.2013, 15:47
Ben Porto modeli uyguluyorum. 3. sezonda Galatasaray ile transfer+maaş bütçem 50 MN mi ne. Herkesin bir fiyatı vardır yeter ki o fiyat verilsin :D Hatta bazı oyuncular 15 yaşından beri benle. Şimdiki yeteneği yarım yıldız iken as takımda oynatıyorum gelişsin diye. Muhtemelen dünya yıldızı olacak ama onları bile satarım iyi bir teklifte :)

Oyuncuya eş değer oyuncu aramak için profili benzer olmalı. PPM benzer olmalı. Bunlar oyundan belli oluyor. Gizli özellikleri de benzer olmalı ama oyunda bu anlaşılmıyor ne yazık ki.

Deus Dominus
03.Ocak.2013, 15:56
Aslında anlaşılabiliyor, bilgi ekranından oyuncunun kişiliği ilg ilgili bilgiyi, medya ile iletişimi karşılaştırarak. Hatta buna bile gerek kalmadan oyun kendisi veriyor cevabı: xxx isimli oyuncu yyy ile benzerlik taşıyor gibi bi'şeydi yamulmuyorsam :)

sakary Ali
03.Ocak.2013, 16:25
vay be benimde aklıma bu geldi :)

http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=2005388&postcount=98

oyuncunun resimlerini bilgisayarımda hala saklarım hatta haxball oynarken onun ismini yazıp giriyorum :D

Ralph
03.Ocak.2013, 16:26
Herkesin bu tip bir anısı var sanırım :)

KaRaBükLü KraL
03.Ocak.2013, 17:02
Şu günlerde favorim Andre Ayew nasıl bir yetenektir yahu olağanüstü :)

Ralph
03.Ocak.2013, 20:36
Jean tutmadı :( Tutmadığı gibi takımın bütün dengelerini bozdu sene başında almama rağmen.

lofthei
03.Ocak.2013, 20:55
Ben de Fm11'de Adanaspor'a Moussa Maazou'yu almıştım. Adam topu nereden alırsa alsın yardırıp yardırıp golü atıyordu, izbandut gibi bir şeydi... Dribbling'le, kafayla, her türlü golü atıyordu. Ama 2 sene sonra takımdan ayrılmak istedi ve ben de ona o kadar hayran olduğum için çok cüzi bir bedele gitmesine izin vermiştim. Sonraki oyunlarda profilini çok düşürdüler, ve efsanem yalan oldu. Boş bir zamanımda Fm 11'i tekrar yükleyip sadece Maazou'ya odaklı bir kariyer yapmak istiyorum. Fm tarihimde hiçbir zaman öyle bir adamla oynamadım, oynayamayacağım da :D

Ralph
03.Ocak.2013, 21:29
2 yıldır Magnum'dan ders aldırıyorum bu çocuğa ve sonunda bir hayli yol katettik sanırım. Geleceğin Magnum'u olarak görmeyi umut ediyorum onu :)

http://img843.imageshack.us/img843/9650/52290843.jpg (http://img843.imageshack.us/i/52290843.jpg/)

http://img24.imageshack.us/img24/8931/17386631.jpg (http://img24.imageshack.us/i/17386631.jpg/)

http://img593.imageshack.us/img593/6403/26507996.jpg (http://img593.imageshack.us/i/26507996.jpg/)

Ralph
03.Ocak.2013, 21:44
Yahu Adnan fena bir şey :D Jean'a milyon Eurolar verdim adam çok kötü ama bu her maç asistler goller... Sanırım işe yaradı ders olayı. Bir de bu adam ilk çıktığında 3.5 yıldızdı şimdi 4.5 yıldız :D

E.Cartman
03.Ocak.2013, 22:10
Abi böyle yine sevebileceğin benzer özellikte birini bul ki bulmuşun zaten ona takma ad ver Magnum diye, mişşın kompilitıd :n::n:

garez0066
03.Ocak.2013, 22:17
Hocam insan oyuncuyu ne kadar sevse de dayanamıyor yahu tekliflere. Bu yıl değil, ancak geçen yıl Fierro'yu satarken adeta acı çekmiştim. Kalbimden birini söküp atmak gibiydi. Hiç gelmeyecek bir sevgiliyi beklemek gibi. Az mı Özdemir Asaf şiiri okumuştuk seninle hocam ? Dedi bana. Kaç yıl oldu takıma geleli, yaptığımız rakı balıklar ne olacak peki ? Dediğinde ise adeta kendimden geçip hıçkırıklar içerisinde kalmıştım. Ancak en etkili sözü, en son sözüydü. Umudunu kaybetme evladım, elbet bir gün yolun düşer yanıma dediğimde verdiği cevap ... Umut ; hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmış gibi zor ve imkansız.

Ralph
03.Ocak.2013, 22:19
Abi böyle yine sevebileceğin benzer özellikte birini bul ki bulmuşun zaten ona takma ad ver Magnum diye, mişşın kompilitıd :n::n:

Magnum Adnan bundan sonra onun adı :D

Hocam insan oyuncuyu ne kadar sevse de dayanamıyor yahu tekliflere. Bu yıl değil, ancak geçen yıl Fierro'yu satarken adeta acı çekmiştim. Kalbimden birini söküp atmak gibiydi. Hiç gelmeyecek bir sevgiliyi beklemek gibi. Az mı Özdemir Asaf şiiri okumuştuk seninle hocam ? Dedi bana. Kaç yıl oldu takıma geleli, yaptığımız rakı balıklar ne olacak peki ? Dediğinde ise adeta kendimden geçip hıçkırıklar içerisinde kalmıştım. Ancak en etkili sözü, en son sözüydü. Umudunu kaybetme evladım, elbet bir gün yolun düşer yanıma dediğimde verdiği cevap ... Umut ; hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmış gibi zor ve imkansız.

Hocam naptın sen yahu :D

mpaker66
03.Ocak.2013, 22:29
Magnuma sor.. Kardo bi oyuncu söyle alayım diye :D

nannar
03.Ocak.2013, 22:32
Catanzaro kariyerimde Vailatti vardı ,kaptanım :) Bir de FM 2004'deydi sanırım at yapıdan 15 yaşında çıkardığım Kamil Mahir vardı... Bu iki oyuncu unutulmazların arasındadır.Şimdi Sant Andreu'da da Villanueva ve M'Passi'nin yerleri ayrı. Bazı oyuncular profillerinin çok üzerinde ekstra işler yapıyor sahada.Bunu görünce insanın ayrılası gelmiyor haliyle. Vailatti futbolu bırakana kadar kalmıştı bende mesela ama işte yeri dolmuyor maalesef... :)

mpaker66
03.Ocak.2013, 22:35
2003 de yozgatspora Falcao'yu getirmiştim Bitiricilik 20'ydi. Vay be..Bende de Sochoux kariyerimde Herve Laurent vardı. bak duygulandım bee. Ah FM ah ömrümüzü sömürüyon her türlü :D arada düşünüyom ben manyak mıyım bi oyunu bu kadar yaşamak... :D

garez0066
03.Ocak.2013, 22:37
Hocam işin esprisi bir yana, ben vefalı olmanın gerektiğini savunurum. Çok iyi bir Fenerbahçe'liyim. Alex'in yaptığı hareketlerden, açıklamalardan sonra gitmesinin doğru olduğunu düşünüyorum. Ancak yine de o veda kliplerini izlerken ağlamıştım. Yani bir kaç oyuncu sayesinde şampiyonlar ligini alıyosun yıllarca. Adam 35 yaşına gelince onunla sözleşme imzalamak istemiyorsun. Bunu hiç bir zaman anlamam işte. Bırak ya, yani sen zaten kadronu oturtmuşsun. Yedekte kalsın ne kaybedersin ? Ha futbol endüstriyel bir kavram artık. Oyuncu satmayı anlarım, ama dediğim gibi vefasızlık bana göre değil. Oyunda dahi öyle.

Ralph
03.Ocak.2013, 22:41
Magnuma sor.. Kardo bi oyuncu söyle alayım diye :D

Onu da denedim ama kimseyi önermedi. Adnan olacak gibi ama bakalım.

Dooki
03.Ocak.2013, 22:50
Fm 2011'deydi sanırım, Southampton kariyerimde ilk sezonda Verratti'yi almıştım. Zaten ben aldım, o herif patladı ama forumda okuyup bulmadığım biri olduğu için çok sevdiydim Verratti'yi, çok katkısı olmuştu. Aynı oyunda Pierre Webo'yu da almıştım, İBB de benden gördü herhalde :( npower1 ve npower championship de beni bayağı sırtladı, attığı gollerle ve Verratti'nin takım oyunu da cabası...

Verratti sonra tabii ki genç yaşından dolayı dünya yıldızı bile oldu, ancak zaten oyun başında 29'unda olan Webo yaşlandı sonra ama Premier League'deyken de satamadım onu tabi. Sevdirdi ya bir kere herif kendini, dursun yedekte de duracaksa dursun. Arkadaşa da kariyeri heyecanlı heyecanlı anlatırdım o da dinler gibi yapardı ama, olsun. Ben anlatırdım Webo ne astı be of, long shots 9 ama 35 metreden çaktı golü falan derdim. Verratti'nin asistlerinden bahsederdim. Gerçi Verratti'yi bulmamı da o sağladı ya, eyvallah. Verratti git gide yükseldi de yükseldi. Hep ilk 11di.Webo yaşlandı da yaşlandı. Ama olmadı yok, yıldız forvetler aldım EPL'de, ancak o yedekte yine oturdu. Arada oyuna soktum, belki sezonda 14-15 maç oynadı yedekten gire gire ve kupa maçlarında, belki de en fazla 1-2 gol attı ama bırakamıyor insan sevince.

FM'nin bu duygusu gerçekten güzel. Ama o ilk kadromdaki oyunculara bir kez bakıp, 6.-7. sezondaki kadroma geri döndüğümde, bazen ne oynuyordum ama diyorum, o günler bir garip geliyor, şöyle gülümsetiyor insanı.

Ağlıycam lan sizin yüzünüzden, ühü. Allah canınızı almasın emi :(

garez0066
03.Ocak.2013, 23:01
Fm 2011'deydi sanırım, Southampton kariyerimde ilk sezonda Verratti'yi almıştım. Zaten ben aldım, o herif patladı ama forumda okuyup bulmadığım biri olduğu için çok sevdiydim Verratti'yi, çok katkısı olmuştu. Aynı oyunda Pierre Webo'yu da almıştım, İBB de benden gördü herhalde :( npower1 ve npower championship de beni bayağı sırtladı, attığı gollerle ve Verratti'nin takım oyunu da cabası...

Verratti sonra tabii ki genç yaşından dolayı dünya yıldızı bile oldu, ancak zaten oyun başında 29'unda olan Webo yaşlandı sonra ama Premier League'deyken de satamadım onu tabi. Sevdirdi ya bir kere herif kendini, dursun yedekte de duracaksa dursun. Arkadaşa da kariyeri heyecanlı heyecanlı anlatırdım o da dinler gibi yapardı ama, olsun. Ben anlatırdım Webo ne astı be of, long shots 9 ama 35 metreden çaktı golü falan derdim. Verratti'nin asistlerinden bahsederdim. Gerçi Verratti'yi bulmamı da o sağladı ya, eyvallah. Verratti git gide yükseldi de yükseldi. Hep ilk 11di.Webo yaşlandı da yaşlandı. Ama olmadı yok, yıldız forvetler aldım EPL'de, ancak o yedekte yine oturdu. Arada oyuna soktum, belki sezonda 14-15 maç oynadı yedekten gire gire ve kupa maçlarında, belki de en fazla 1-2 gol attı ama bırakamıyor insan sevince.

FM'nin bu duygusu gerçekten güzel. Ama o ilk kadromdaki oyunculara bir kez bakıp, 6.-7. sezondaki kadroma geri döndüğümde, bazen ne oynuyordum ama diyorum, o günler bir garip geliyor, şöyle gülümsetiyor insanı.

Ağlıycam lan sizin yüzünüzden, ühü. Allah canınızı almasın emi :(

:) Fm'nin bu kadar tutulmasının belki de en büyük sebebi bu zaten. Aidiyet duygusu. Örneğin Eskişehirspor kariyerimde şampiyon olduğumda kendimi Mourinho gibi hissetmiştim. Akaminko yılın oyuncusu seçildiğinde oğlum gibi bakıyordum ona - babam yaşında :) - Bu sebeplerle oyunda her türlü hata olmasına rağmen hala binlerce seveni var.

darkkobal123
03.Ocak.2013, 23:23
FM 11'de Arjantin Ligindeki bir takımdan 19 yaşında Maximiliano Aranda adında bir Orta Saha oyuncusu almıştım. Oyunda baya ilerlemiştim tabii, takımım Roma. Adamı dünya yıldızı yapmıştım, aynı zamanda takımı da. Hamsik, Babacar, Messi (Kiralık) vardı takımımda. O adamı ileride satınca yerini asla dolduramadım. Ne günlerdi be. :)

garez0066
03.Ocak.2013, 23:24
FM 11'de Arjantin Ligindeki bir takımdan 19 yaşında Maximiliano Aranda adında bir Orta Saha oyuncusu almıştım. Oyunda baya ilerlemiştim tabii, takımım Roma. Adamı dünya yıldızı yapmıştım, aynı zamanda takımı da. Hamsik, Babacar, Messi (Kiralık) vardı takımımda. O adamı ileride satınca yerini asla dolduramadım. Ne günlerdi be. :)

Adam öyle veya böyle Messi'yi alıyor. Biz hala ...

darkkobal123
03.Ocak.2013, 23:26
Adam öyle veya böyle Messi'yi alıyor. Biz hala ...
29 veya 30 yaşındaydı geldiğinde, eski verimini alamamıştım ama ismi yeter. :D

garez0066
03.Ocak.2013, 23:27
29 veya 30 yaşındaydı geldiğinde, eski verimini alamamıştım ama ismi yeter. :D

Çok yaşlıymış ya cidden. 29 yaşında. Bıraksın artık futbolu.

Papi44
03.Ocak.2013, 23:30
Senin bu türk oyuncunun adı tekerleme gibi diğeride dondurma markası hocam nerden buluyorsun bunları :D

Ralph
03.Ocak.2013, 23:31
Alt yapı ürünü :D Evet isim soyisim biraz tuhaf

darkkobal123
03.Ocak.2013, 23:31
Çok yaşlıymış ya cidden. 29 yaşında. Bıraksın artık futbolu.
Şuanki Messi ile bir tutmamak gerek sonuçta. :D

Maegras
03.Ocak.2013, 23:33
Şuanki Messi ile bir tutmamak gerek sonuçta. :D

2028 yılının profillerini paylaşıyordu bir arkadaş. Messi 37 mi ne olmuş işte yaşlı bayağı. Hız 7-8 Hızlanma 7-8'di ama teknik özelliklerinden hiç bir şey kaybetmemiş adam, slow motion geçiyordur rakipleri herhalde :D

darkkobal123
03.Ocak.2013, 23:36
2028 yılının profillerini paylaşıyordu bir arkadaş. Messi 37 mi ne olmuş işte yaşlı bayağı. Hız 7-8 Hızlanma 7-8'di ama teknik özelliklerinden hiç bir şey kaybetmemiş adam, slow motion geçiyordur rakipleri herhalde :D
Adam Messi abi slow mlow fark etmez her türlü geçer. :D

Maegras
03.Ocak.2013, 23:40
Adam Messi abi slow mlow fark etmez her türlü geçer. :D

Öyle.. Barcayla maç yapıyorum kendi evimdeyim, Messi sakatlıktan yeni çıkmış yedeklerde. Dakika 70 oyuna girdi. 1-0 öndeydim. Topu aldı, herkesi çalımladı çalımladı hatta döndü tekrar çalımladı 1-2 defans oyuncusunu pası verdi gol... İnsan gibi oynamıyor ne oyunda ne gerçekte :D Son dakikada Burak kontradan attı ama 2-1 yendik:icon_razz:

Deus Dominus
04.Ocak.2013, 01:42
Bende aynı duyguları Serdar Gürler için yaşıcam gibi duruyor. Keratanın peşinde iki sene koştum, türlü düzenbazlıkla kattım bu yıl kadroma :) Bir geldi, pir geldi... Her maç gol-asist! Aman nazar değmesin.

ozan42
04.Ocak.2013, 04:31
En yakın zamandan Fm 12 de muhamammet demirci vardı 26 yaşına gelmişti Tl olarak 103 M fiyata real madride satmıstım cok duygulanmıstım 18 yasından berı takımımdaydı duygu yuklu anlardı. :D

Corpus
04.Ocak.2013, 04:41
Matias Fernandez :smismileyiw2: 2008' den kalma aşkımız

mpaker66
04.Ocak.2013, 05:02
Abi harbi Matias neydi öyle ya 2009 da 2010'da falan. Çok felaketti abartıydı yani :)

playeray
04.Ocak.2013, 21:03
2012'de Manuel Molina isimli regenim vardı. Hatta paylaşmıştım. Real Madrid'in sözleşmesini reddetmişti. Birkaç ay sonra Manchester United'a serbest kalma maddesi karşılığında katılmıştı. O gidince uzun uzun profiline baktım durdum. Her maç en az 7.50 ile oynayan orta sahamın dinamosu canım Molina'm :(

Zavira
06.Ocak.2013, 04:18
Magnum bende cıkmıyor :|

Maegras
06.Ocak.2013, 04:20

Yaz gelsin çıkar :D:D:D

ozan42
06.Ocak.2013, 11:58

:D:D ahaha :D

bozoo1903
06.Ocak.2013, 13:33
Bende Fm05'te Bursaspor ile çalışıyordum. Kezman efendi ile tartıştık beni sepetlediler. UEFA'yı almıştım halbuki o sene. Beşiktaş'a geçtim ama oyuncularımın olmayışı harbiden sinir bozucuydu. Beşiktaş bir bütçe verdi o zaman aklım çıktı. Şans ya oyunculardan gelen haber "Hocam gel bizi al" İşte güzel bir anıydı bu benim için. Yasin Karaça - İbrahim Akın - Robert Huth - Okan Yılmaz. Hepsinden gelmişti bu haber. Verdim parasını aldım adamlarımı.

Ralph
06.Ocak.2013, 14:26

Brezilya uyruklu bütün oyuncuları açman gerek. Ben direk Güney Amerika açıyorum.

Tilki
07.Ocak.2013, 01:38

Hahahahah :D