PDA

View Full Version : Başarı sorunu

Burak Akmanoğlu
05.Ocak.2013, 23:13
Arkadaşlar başarılı olmak için ne yapmam gerekiyor ya onlarca kariyerimi başarısızlıktan kapatıyorum :S

ozan42
05.Ocak.2013, 23:19
Ayrıntılara önem vermelisin.

Burak Akmanoğlu
05.Ocak.2013, 23:23
Veriyorum her türlü ayrıntıya veriyorum.

kaiserkaan
06.Ocak.2013, 14:27
ayrıntılı cevabı olan bir soru ama baslık halinde cevap vermek gerekirse ;

-kadro ve taktik uyumu
- oyuncuların birbiri ile uyumu
- oyuncuların moral durumu (özellıkle takım konusmaları ve üst üste 2/3 galibiyet ıle bunu pekiştirebilmek onemli)
-oyuncuların fizik - kondisyon durumu
- oyun içinde dogru zamanda oyunun gidişatına göre ufak mudahaleler

Ralph
06.Ocak.2013, 14:56
Sabır.. :)

Gncl1905
06.Ocak.2013, 14:58
Taktik problemi olsa gerek. İyi bir taktikle ilk 3-5 maçı atlat zaten takım morallenince durdurulmaz oluyor :)

sukass53
06.Ocak.2013, 15:04
Vallahi benim başarılı olmama maç motoru el vermiyor yoksa kurdugum taktiklerin haddi hesabı yok en cok kovuldugum seri bu sanırım

SteveScarlett
06.Ocak.2013, 23:07
Ben henüz kovulmadım ama hiç şampiyonda olamadım. Anadolu kulüpleriyle oynuyorum genellikle, 10-15 sezon geçiriyorum. Müthiş kadro, antrenman tesisi, antrenörler ve bütçelere sahip oldum fakat yapabildiğim en iyi derece Süper Lig 3.'lüğü ve Avrupa Ligi Finali ve tabii finalde yenildim. Yani düzgün ve tıkır tıkır işleyen sistem oturtamıyorum. Ama bu beni hırslandırıyor. Çünkü daha önce ki serilerde bu bir süre sonra kolay hale geliyordu. Sistemin oturuyor ve sürekli kafada bitiryordun. Şimdi ise tam tersi bir türlü lider olamıyorsun. İlk defa bukadar uzun süre oynadım ve sıkılmadım diyebilirim.

mustinho03
06.Ocak.2013, 23:22
Ben henüz kovulmadım ama hiç şampiyonda olamadım. Anadolu kulüpleriyle oynuyorum genellikle, 10-15 sezon geçiriyorum. Müthiş kadro, antrenman tesisi, antrenörler ve bütçelere sahip oldum fakat yapabildiğim en iyi derece Süper Lig 3.'lüğü ve Avrupa Ligi Finali ve tabii finalde yenildim. Yani düzgün ve tıkır tıkır işleyen sistem oturtamıyorum. Ama bu beni hırslandırıyor. Çünkü daha önce ki serilerde bu bir süre sonra kolay hale geliyordu. Sistemin oturuyor ve sürekli kafada bitiryordun. Şimdi ise tam tersi bir türlü lider olamıyorsun. İlk defa bukadar uzun süre oynadım ve sıkılmadım diyebilirim.

Haklisin Hocam ama patchden önce Calisan taktikler Iflas edior hic yilmadim Taktik üstüne Taktik yaptim basarisiz degilim Seytan kulana kursun :) kovulmadim ama bu ara pası olayı resmen yeni patch den sonra bitti diyebilirim forvetsiz oyna bin kat daha iyi mecbur muyum ben çift forvet oynamaya diyorum Kendi kendime daha yazilacak cok Sey var ama neyse

Mamadou
06.Ocak.2013, 23:55
Ben iki kez kovuldum :) İkisinde de Beşiktaş'tan kovuldum maalesef. Eğer iyi bir taktik oturtmak istiyorsanız Beşiktaş'ı veya Inter'i alıp yönetin. Taktiğiniz bu takımlarda işliyorsa o taktik her takımda işler. Bir iki maç kaybedince müthiş baskı oluşuyor. Gerçekte bu takımlarda mali sorunlar olunca oyuna da yansıyor bu sıkıntılar. Başka takımlarda vardır bu durumda olan ama denediğim takımlar bunlardı şahsen.

Önceki güncellemede çok iyi taktik oturttum. Bireysel oyunlarımda ve turnuva maçlarında çok başarılı sonuçlar alıyordum. Son güncellemeden sonra taktik çöktü. Birazda maç motorunun zaafından yararlanıp 4-5-1 kontra taktiği yapmıştım. Top sürme çok abartılıydı ama son güncellemede bu normale dönünce her maç yardıran kanat oyuncuları içeri kat etmeye başladı. Gereksiz şut kullanmaya başladılar. Hala hatalar mevcut ama önceki güncellemelere nazaran son güncellemeden sonra maç motorunun hali böyle daha iyi görüyorum. Her güncellemede öne çıkan bir diziliş oluyor. Son güncellemeden sonra kanatsız 4-3-1-2 üzerinde duruyorum oyunu oynadığım zamanlar iyi sonuçlarda alıyorum.

Kaka Leite
07.Ocak.2013, 00:05
Doğru transfer çoğu kariyerinde de yanlış adamları alıyosun.

Burak Akmanoğlu
07.Ocak.2013, 00:06
Öneriler için teşekkür ederim. :)