PDA

View Full Version : Her sezon stadyum genişlemesi

Tunguska1907
09.Ocak.2013, 01:44
PSV Eindhoven takımını yönetiyorum. Üç sezon üst üste şampiyon oldum. Her sezon sonunda ben teklif bile etmeden yönetim stadyumu genişletiyor. Ben istekte falan da bulunmuyorum ama bizim başkan hiç yerinde durmuyor. :D 35,119 olan kapasite şimdi 54,141 kişilik. Biraz önce de yapılan duyuruyla +859 daha arttırılacak. Ne bileyim bir şey de diyemiyorum. :) Alt yapı tesisleri için de aynı şey geçerli. Her sezon sonu onu da geliştiriyorlar. Şu anki seviye üst düzey antreman tesisleri. Bunu da geliştirdikten sonra sanıyorumki maksimum seviyeye ulaşacak. 2 sezondur gelen en iyi regen 2 yıldızlıydı. Umarım bir faydası olur. :D

Tilki
09.Ocak.2013, 02:05
Bir kez daha küfür ettim bizim başkana. :D

Tunguska1907
09.Ocak.2013, 02:20
Bir kez daha küfür ettim bizim başkana. :D

Ben başkandan ne istersem yapıyor ya. :D Bi isteğimi kabul etmedi o da Iker Muniain. :D Onun da bonservis bedeli 45M £ :D

ozan42
09.Ocak.2013, 02:22
Ben başkandan ne istersem yapıyor ya. :D Bi isteğimi kabul etmedi o da Iker Muniain. :D Onun da bonservis bedeli 45M £ :D

Oyuna başlarken itibarını yüksek yaptıysan daha kolay evet diyebiliyorlar.

Tunguska1907
09.Ocak.2013, 02:28
Oyuna başlarken itibarını yüksek yaptıysan daha kolay evet diyebiliyorlar.

Aslında hiç istekte bulunmuyorum. Arada pilot takım için istekte bulunuyorum onun dışında nadir. Transfer bütçemi kendim oluşturuyorum genelde. Oyuncu satıp oyuncu alıyorum. Stadyum genişletilmesine dair şimdiye kadar hiç istekte bulunmadım kendileri yapıyor. Benden tek istedikleri hücum futbolu ve genç oyuncu ben de ona göre hareket ediyorum. :)

Önder HOCA
09.Ocak.2013, 03:11
ne başkanlar var be

cengavs
09.Ocak.2013, 03:48
real madrid'i yönetiyorum florentino bile bu kadar yapmıyor yahu :D

tosyalinl
09.Ocak.2013, 21:18
Yahu gerçekçi de degil ki, nasil olmus bu :D Adamlar Eindhoven belediyesinin verdigi vergi gelirleriyle ayakta duruyor, Hollanda'lilar isyan etmisti bu olay ortaya çiktiginda, birde oyundaki gibi yapsalar Eindhoven'i baslarina yikarlar :D

TheWalkingDead
09.Ocak.2013, 22:54
2016 yılındayım 3 sene fenerbahçe 1 sezondur man city'deyim. man city'yi her kulvarda şampiyon yaptım tek istediğim stadyumun genişletilmesiydi reddetti al mobuarek :)

ama hakkını yemeyim stadyum kulübe ait değildi satın alınmasını istedim ve aldı 4-5 ayda. kiradan kurtulduk :)