PDA

View Full Version : Süper Lig'de Yabancı Oyuncuların Kaldırılması?

DarkCi
09.Ocak.2013, 02:33
Merhaba arkadaşlar. Süper lig de yabancı statüsünü nasıl kaldırabiliriz. Yani ligde hiç yabancı oyuncu bulunmayacak ve kadrolara kayıt edilmeyecek? Bi Yardımcı olsanız :)

Epitaph
09.Ocak.2013, 14:02
kaldırmayı bilmiyorum ama yabancı oyuncunun yerli statüsünde olarak oynayabilmesi için geçmesi gereken süreyi dilediğin kadar kısaltabilirsin. zira 10 yıl çok uzun diyorsan bunu gir 1 yıl yap bir sene türkiyede oynayan futbolcu ertesi sene yerli statüde oynasın.

gfblugano35
09.Ocak.2013, 14:45
kardeşim fm de markete gir ordan 0.99 dolara satın al :D

DarkCi
09.Ocak.2013, 17:03
kaldırmayı bilmiyorum ama yabancı oyuncunun yerli statüsünde olarak oynayabilmesi için geçmesi gereken süreyi dilediğin kadar kısaltabilirsin. zira 10 yıl çok uzun diyorsan bunu gir 1 yıl yap bir sene türkiyede oynayan futbolcu ertesi sene yerli statüde oynasın.

Benim amacım Türkiye liglerin de hiç yabancı oyuncu olmasın sadece Türk oyuncular olsun çözümü yok gibi. ama benim bu isteğim Bal ligindeki bir takımın şamp. ligi şampiyonu olması gibi bişey galiba :)

DarkCi
09.Ocak.2013, 17:05

dediğine bir bakayım :) saol cevap için..

DarkCi
09.Ocak.2013, 17:42

Dediğine baktım ama benim istediğimle tam tersini anlatıyor :)

nowayyy
09.Ocak.2013, 18:31
editör den yapılmıyomu ki böyle birşey

Spe1907
09.Ocak.2013, 19:12
editörde ülkeler kısmında türkiyeyi seç orda yabancı sayılmayan ülkeler gibi bi kısım var oraya 6 kıtayı ekle bu durumda dünyadaki herkes yabancı sayılmayan ülkeler kısmına eklenmiş olacak.

DarkCi
10.Ocak.2013, 00:07
Arkadaşlar ben sadece lig de TÜRK UYRUKLU oyuncuların olmasını istiyorum. Anlatamadım galiba :)

Spe1907
10.Ocak.2013, 00:37
pardon okumadan direk yazmışım kusura bakma :D evet dediğini yapmanın hiçbir yolu varsa bile en azından ben bilmiyorum ki editörü sık sık kurcalayan biriyim. tek yol yeni bir lig oluşurup bizim takımları oraya atman gibi gözüküyor, geçen sene playofftan kurtulmak içinde buna benzer yollar denenmişti.

DarkCi
10.Ocak.2013, 01:18
pardon okumadan direk yazmışım kusura bakma :D evet dediğini yapmanın hiçbir yolu varsa bile en azından ben bilmiyorum ki editörü sık sık kurcalayan biriyim. tek yol yeni bir lig oluşurup bizim takımları oraya atman gibi gözüküyor, geçen sene playofftan kurtulmak içinde buna benzer yollar denenmişti.

dostum yeni lig oluşturuyorum ordan hallediyorum ama fiksürde bütün maçlar aynı gün ve aynı saat te kupayı ayarlayamıyorum, işte orjinal lig bozulmadan transfer yasağı gibi bişey olsa çok iyi olcak da işte yok gibi :)

vivoperlei
10.Ocak.2013, 13:34
DarkCi'nin isteği üzerine, konu kilitlenmiştir.