PDA

View Full Version : Sakatlık problemi

katip31
11.Ocak.2013, 19:30
gelen son güncellemelerle birlikte oyuncularım daha sık sakatlanmaya başladı benle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mıdır? :D

berlin61
11.Ocak.2013, 21:03
ilk yarının sonlarında ve ligin sonlarında muazzam bir sakatlık sorunum oluyor.arada kalan dönemde neredeyse hiç sakatlık yaşamıyorum.sakatlıklar da maşallah 2-4 ay arası sürüyor.işin ilginci adamda yeşil sakatlık simgesi çıkıyor, ben de hemen oyundan alıyorum uzun sürmesin sakatlığı diye.sonra bi bakıyorum adam 4 ay sakat. bi de oyundan almasam 1 yıl sakat olacak galiba.yeşil simgenin mantığı kalmıyor böyle olunca

katip31
11.Ocak.2013, 21:45
güncellemeden sonra melo 7 ay hamit 2 ay amrabat 6 hafta emre 5 hafta umut 3 hafta sakatlandı ekrana yumruk atacaktım sinirden :D

urwrdskkn
11.Ocak.2013, 22:19
şu anda göztepe yi çalıştırıyorum 8 sakattım var 3 ü çok önemli sakatlıklar

mpaker66
12.Ocak.2013, 00:14
Sakatlık konusunda hep diyorum baskılı oyun oyanamaya çalıştığınız içn çok sakatınız oluyor, ayrıca hazırlık döneminde oyunculara kondisyon çalıştırın. Doktorlarınızı ve fitness koçlarınızı iyi seçin aradada rotasyon yapın, çok az olacaktır.

mustinho03
12.Ocak.2013, 01:17
genellikle hucum futbolu oynattigimda oyuncularim sakatlaniyordu rotasyona gittigim Halde

tuhcumunn
12.Ocak.2013, 22:41
Merhabalar..

Yönettiğim takımla 7. sezona girdim. Son güncellemeye kadar sakatlıkla sorunum yoktu gerek antrenör desteği gerek kondisyon yüklemeleri, fakat ne olduysa son güncellemeden sonra oldu. Abartısız her maçımda bir oyuncum sakatlanıyor, kadro derinliğinin yeterli hatta fazla oldugunu düşünüyordum fakat artık derinlik falan kalmadı takımda aynı mevkiden 5-6 kişi olsa yine fayda etmeyecek konuma geldim. Bu kadar berbat bir oyunu aldığıma mı yanayım, senelerdir zevk verirken bu sene acı çektirenlere mi laf söyleyim bilemiyorum :/

lakin1907
13.Ocak.2013, 01:01
Hocam bu şans işi biraz da sanırım, alt liglerde berbat zeminlerde oynamama rağmen çok az yaşıyorum sakatlık.

kaiserkaan
13.Ocak.2013, 01:59
ben senelerdir bu sorunu yasamazdım , genelde normal tackling de oynuyorum ve antrenman tempom agır değil fakat bu seride ilk defa bana bile ilallah dedirtti