PDA

View Full Version : fm2013 ne kadar sattı

leave_992
12.Ocak.2013, 14:31
Bilgisi olan var mı arkadaşlar Türkiye satış rakamları hakkında?

cmyksl55
13.Ocak.2013, 00:39
geçen seneden çok sattığı kesin. çünkü orijinal alma zorunluluğu vardı bu sene korsanı çıkmadı.

himone
13.Ocak.2013, 01:54
Bi de benim gibi sırf Türkçe dil desteği olsun diye alanlar var. Ama oynayasım gelmiyor bir türlü. Şu ana kadar 2 kariyeri 1'er sezon oynadım. Şu an sezon başındayım ve yaklaşık 3 haftadır öyle duruyor.

sezer3590
13.Ocak.2013, 16:05
oyunu orjinal aldım aldım içinde pişmanım oynamak gelmiyor içimden haftalardır elimi sürmedim football mnager 2005 den beri oynarım bu oyunu gördüğüm en kötü en iğrenç seri,oyunu türkçe yaptık bu türkler bu oyunu kesin alır diye

byariff
13.Ocak.2013, 16:06
ilk ciktigi gun aldim oyunu tas catlasin en fazla 4 kez oynadim 1 kariyer bile etmez oda , oyun tek kelimeyle berbat.

NeymarDaSilva7
13.Ocak.2013, 18:32
Bende orjinal alanlardanım . :) Ve malesef Fm bu sene kötü dönemini geçiriyor . Türkçe çevirisi tam Türkçe değil fakat seneye yada ondan sonraki sene kendilerini dahada geliştireceklerini düşünüyorum . Eğer kötü durum devam ederse bence muhakkak biriyle birleşmeleri lazım . Gelelim soruya bence çok sattı ama çok yerde görüyorum biri diyor çok kötü azıda süper :) İlerde bu durum iyi olarak düzelir . Hadi Fm şaşırtma beni :)

Tunguska1907
13.Ocak.2013, 20:32
Başlarda gerçekten içler acısıydı. Hatta bir süre hiç girmedim fakat son güncellemelerle birlikte iyi bir ivme yakaladı. Şu an gerçekten oyundan çok memnunum. Bu orijinal olarak oynadığım ilk fm. İlk başlarda pişmanlık duysam da son güncellemeyle birlikte gerçekten çok memnunum. Ben kendi takımıma göre kıyaslarsam çok gerçekçi. Bi sıkıntım var o da Mudingayi'nin sözümü dinlememesi. :) Ne yaptıysam uzun şutlardan vazgeçiremedim. :)

NeymarDaSilva7
13.Ocak.2013, 20:35
Başlarda gerçekten içler acısıydı. Hatta bir süre hiç girmedim fakat son güncellemelerle birlikte iyi bir ivme yakaladı. Şu an gerçekten oyundan çok memnunum. Bu orijinal olarak oynadığım ilk fm. İlk başlarda pişmanlık duysam da son güncellemeyle birlikte gerçekten çok memnunum. Ben kendi takımıma göre kıyaslarsam çok gerçekçi. Bi sıkıntım var o da Mudingayi'nin sözümü dinlememesi. :) Ne yaptıysam uzun şutlardan vazgeçiremedim. :)

Uzun şut sorunu bendede var gereksiz şut atıyorlar hep :icon_biggrin:

garez0066
13.Ocak.2013, 21:01
Uzun şut sorunu bendede var gereksiz şut atıyorlar hep :icon_biggrin:

Chelsea'de Lampard çok yapıyor bunu. Ama tabi kimse çıkıp da ona '' niye uzun şut atıyosun birader ? Pas versene Hazard'a '' diyemiyor.