PDA

View Full Version : Sakatlanan Oyuncunun Maçtan Çıkmaması

Stormlord
13.Ocak.2013, 12:04
Değişiklik hakkı bittikten sonra bir oyuncu hafif sakatlandığı zaman sağ üst köşede oyuncuyu çıkar ya da oynatmaya devam et şeklinde iki seçenek çıkıyor. Oyuncuyu çıkar seçeneğini kullandığım zaman oyuncu oynamaya devam ediyor ve ayrıca o seçeneği seçtikten sonra maç bitene kadar taktiklere bir daha giremiyorum. Bana oyun hatası gibi geldi. Bu konudaki görüşleriniz nedir?

Tilki
13.Ocak.2013, 14:03
Hiç başıma gelmedi.

garez0066
13.Ocak.2013, 16:14
Bana da oldu bu. Ama bu kadar üstünde durmamıştım. Genelde 3 oyuncu değişiklik hakkını 80'lere doğru kullandığım için pek de olmadı zaten.

Deus Dominus
13.Ocak.2013, 17:14
O oyuncuyu çıkar'ın anlamı oyuncu değiştir'e tekabül ediyor. Değişiklik hakkın bittikten sonra bassan basmasan bir şey değişmiyor yani. Devam edemeyecek derecede sakatlanırsa zaten taktik ekranına yönlendiriyor.

mustiUA
14.Ocak.2013, 13:42
O oyuncuyu çıkar'ın anlamı oyuncu değiştir'e tekabül ediyor. Değişiklik hakkın bittikten sonra bassan basmasan bir şey değişmiyor yani. Devam edemeyecek derecede sakatlanırsa zaten taktik ekranına yönlendiriyor.

yok öyle olmuyor bişey değişmiyor değil yani çıkar dediğinde bi kişi eksik oynuyorsun arkadaşta olmaması bi hata olmuş bence